Uçak Bileti

En Ucuz Uçak Bileti
Ücretsiz Bilet İadesi
En Ucuz Fiyat Garantisi
7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Alışveriş
Uçak bileti fiyatlarının ucuzlaması, ülkemizde bulunan özel havayolu şirketlerinin sayısının artması, havayollarının birbiri ile arasında ki rekabetin artması ile uçak ile seyahat etmek daha cazip hale gelmiştir. Havayolu firmalarının artması ve uçak bileti için seçeneklerin artması ile birlikte uçak bileti satın almak, hangi uçak biletini tercih edeceğinizi belirlemek, hangi havayolu ile seyahat edeceğinize karar vermek ve sizin için en uygun uçak biletini seçip satın almak yada rezerve etmek oldukça zahmetli hale gelmiştir.

Bu şartlarda uçak bileti satın almak yada rezerve etmek için havaalanlarını, havayolu ofislerini, seyahat acentelerini, havayolu firmalarının web sitelerini tek tek dolaşarak insanların ucuz uçak bileti satın almak için harcadığı vakti azaltmak için Biletal Tubitak destekli Ulusal Bilet Dağıtım Sistemi adlı proje ile online uçak bileti ve otobüs bileti işlemlerini kolaylaştırmak için çalışmalara başlamıştır.
Biletal, sahip olduğu Kithara Turizm Seyahat Acentesi ile IATA ( İnternational Air Transport Association ) üyesi olarak uçak bileti satışı konusunda dünyaca geçerliliği olan bir sertifikayı da alarak; uçak bileti satışı ve uçak bileti rezervasyonu konusunda gerekli olan tüm sertifikasyonları almıştır.

Seyahat biletleri tedarikinde ihtiyacınız olan tek nokta olmayı hedefleyen Biletall onlarca şehirlerarası otobüs firmasının, yüzlerce havayolu firmasının biletlerinin satış ve rezervasyon hizmetleri için siz değerli kullanıcılarının kullanımına sunulmuştur. Biletall ile uçak bileti ve otobüs bileti satın almak çok kolay hale gelmiştir. Uçak biletinizi satın almak için www.biletall.com.tr ye tıkladıktan sonra, ana sayfa üzerinde yer alan sefer arama bölümünden uçak sembolü ile gösterilen, uçak bileti butonuna tıklayınız. Artık seyahat etmek güzergahı uçak seferlerinde arayabilirsiniz.

Uçak bileti arama bölümünde yer alan nereden bölümüne seyahatinizin başlayacağı ile nereye bölümüne de seyahat etmek istediğiniz ili yazabilirsiniz. Örneğin, Ankara – İstanbul, Antalya – İstanbul, Erzurum – Ankara gibi. Eğer ki seyahat etmek istediğiniz havalimanının 3’lü kodu biliyorsanız ESB – SAW, ASR – IST gibi havalimanı kodunu da yazabilirsiniz. Uçuşunuzun güzergahını seçtikten sonra uçak bileti satın alacağınız yolcu sayısını, yolcu tipine göre seçmeniz gerekmektedir. Örneğin bilet satın almak istediğiniz 3 kişi için, durumlarına göre 1 yetişkin yolcu, 1 öğrenci yolcu ve 1 yaşlı yolcu için uçak bileti aratabilirsiniz. Yolcu tipinide seçtikten sonra sizin için en uygun fiyatlı uçak biletini, en sevdiğiniz havayolu firmasını, sizin için en uygun uçuş saatini görebileceğiniz uçuş listesini görmek için ara butonuna basmanız yeterli. Artık isterseniz yurtiçi uçak biletinizi, isterseniz yurtdışı uçak biletinizi seçebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz uçak biletleri için seçmiş olduğunuz bilgilere göre aranılan onlarca havayolunun uçuş seçeneğini artık ekranınızda görebilirsiniz. Biletal, kullanıcılarının erken rezervasyon yapabilmesi, ucuz, cazip uçak bileti alabilmesi, uçak bileti satışı yapan havayollarını kıyaslayabilmesi, uçuş sürelerini görebilmesi için bir çok farklı filtreyi de hizmetinize sunmaktadır. Listelenen uçuşlar arasında ulasal yada uluslararası bir çok havayoluna ait biletleri uçuş bilgilerini ( uçak biletlerini ) bulabilirsiniz. Uçuş listesinden sizin için uygun olan tek yön yada gidiş dönüş uçak biletlerini seçtikten sonra gerekli bilgileri girerek uçak biletinizi satın alabilir yada rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Eğer ki uçak biletleriniz için rezervasyon yapmak istiyorsanız, yolcu adı soyadı ve iletişim bilgilerini yazarak rezervasyon yap butonuna tıklamanız yeterlidir. Rezervasyonunuz yapıldıktan sonra biletiniz ile ilgili bilgiler sms ve e-mail ile size gönderilecektir. Rezervasyonunuzu opsiyon süresi içerisinde biletall.com’dan, Biletall çağrı merkezinden, Biletall acentelerinden satın alabilirsiniz. Eğer uçak biletinizi rezervasyon yapmadan satın almak isterseniz yolcu ve iletişim bilgilerinizi yazdıktan sonra; kredi kartınız, iş cep parakod, bkm express yada paypal hesabınız ile biletinizi satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz bilete ait PNR , uçuş bilgileri, yolcu bilgileri gibi detayları içeren sms ve e- mail size gönderilecektir. Örneğin Sayın Bulut; Türk Hava Yolları ( THY ) ile 30.06.2014 saat 23.00 Antalya – Ankara Uçağı için bilet satın aldınız.

Artık uçak bileti satın almış olduğunuz kişi yurtiçin uçuşu ise uçuştan 1 saat öncesine, yurtdışı uçuşu ise uçuştan 2 saat öncesinde havaalanında olarak check-in işlemlerini yaptırıp uçağına binebilir. Bunun yanı sıra yurt içi uçak bileti yolcusu da, yurtdışı uçak bileti yolcusu da online olarak havayollarının web sitesinden online check-in yapabilir.

500'den fazla havayolu uçak firması Biletall'da


Biletal’ın kullanıcılarının hizmetine sunduğu havayolu firmalarından bazıları aşağıda yer almaktadır. Biletal, uçak biletlerinizle ilgili, bilet satın alma işlemleri, uçak biletini satın aldığınız havayolu ile ilgili, uçak biletinizi satın almış olduğunuz biletall.com web sitesi ile ilgili, uçak biletiniz ile ilgili iade,değişiklik ,iptal işlemlerini yapan çağrı merkezi ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi öğrenmekten memnuniyet duyacaktır. Biletall ürün portföyünde bulunan yurt içi ve yurt dışı uçuş gerçekleştiren havayolu firmalarından bazıları şöyledir,


Binlerce uçak seferi Biletall'da


Lyon – İstanbul, İstanbul - Amsterdam, İstanbul - London, İstanbul - Birmingham, Dublin – İstanbul, İstanbul - Manchester , İstanbul - Nevşehir, İstanbul - Kayseri, Kayseri - İstanbul, İstanbul - Konya, İstanbul - Kutahya, Ankara - İstanbul, İstanbul - Gaziantep, İstanbul - Adana, İstanbul - Bodrum, İstanbul - Dalaman, İstanbul - Denizli, İstanbul - Diyarbakır, İstanbul - Malatya, İstanbul - Elazığ, İstanbul - Sivas, Uçuşları ve daha fazlası Biletall’da

Yüzlerce havayolunun, onbinlerce uçuşunu onlarca şehirlerarası otobüs firmasının, binlerce seferini, www.biletall.com , 0850 360 32 58 nolu Biletall Çağrı Merkezi, Biletall Mobil Web Sitesi, Biletall Android Uygulaması, Biletall Ios Uygulaması ve Biletall Acentelerinden satın alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

Biletall.com 'dan yapılan bazı popüler uçak bileti arama noktalarıSeyahatlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli yolculuklar dileriz.
Biletal İç Ve Dış Ticaret A.Ş.