Tekrar Dene Kapat

En Ucuz Fiyatlarla Bilet Nasıl Alınır?

Online Otobüs, Uçak, İdo ve Tren biletleri en ucuz fiyatlarla nasıl alınır öğrenin.

Biletall; yolcularına otobüsten uçağa, trenden İdo’ya kadar 250’den fazla firma ile ortaklık yürüterek, ulaşım hizmetleri biletleri tedarik etmektedir.

Biletall kullanıcılarına en ucuz fiyatlarla bilet almalarını sağlamak için sürekli geliştirmeler, kampanyalar ve yeni özellikler ekleyerek Türkiye'nin en gelişmiş bilet arama motorudur. Tek bir “Bilet Al” butonuna tıklayarak Otobüs, Uçak, İdo ve Tren biletini hemen satın alabilirsiniz.

 

En Ucuz Bileti Almanın Yolları Nelerdir?

 

1. Biletall Ortak Arama Özelliği

Biletall’ın kullanıcıları için geliştirdiği Ortak Arama özelliği ile Otobüs, Uçak ve Tren seferlerini tek bir ekranda görüntüleyip, sefere ait fiyatları, saatleri, firmaları, yolculuk sürelerini ve çok daha fazla özelliği karşılaştırıp en ucuz bileti almanızı sağlıyor.

 

2. Fiyat Alarmı

Biletall’ın geliştirdiği yeniliklerden birisi olan Fiyat Alarmı özelliği çok fazla kullanıcı tarafından kullanılmakta. Özellikle uçak bileti almak isteyen kullanıcılar, yaklaşık 5-6 ay önce kurdukları fiyat alarmı ile fiyatı düşen seferler hakkında bilgilendirme maili alıyor ve bileti hemen satın alıyor.

Fiyat alarmı özelliğini kullanmak için Biletall’dan bir sefer aratıp, sizin için en uygun seferi belirledikten sonra, alarm ikonuna () tıklayıp üye girişi yaptıktan sonra fiyat alarmını kurabilirsiniz.

 

3. Kampanya Bileti Alma ve Takip Etme

En uygun fiyatlarla bilet almanın diğer yolu da kampanyaları takip etme ve indirimli biletlerden yararlanmaktır. Biletall Kampanyalar sayfasından kampanyaları sürekli takip edebilir, bilet alırken kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca kampanyalardan haberdar olmak için Biletall anasayfasının en altında bulunan bülten kayıt bölümüne e-posta adresiniz ile kayıt olabilirsiniz.

 

4. Mobil Uygulamadan Bilet Alma

Biletall Mobil Uygulamalarını cep telefonunuza indirip, “bildirimleri aç” yaparak kampanya bildirimlerini alabilir ve mobile özel indirimli biletlerden faydalanabilirsiniz.

Biletall Mobil Uygulamalarını aşağıdan indirebilirsiniz.

 

AppStore Logo

 

5. En Ucuz Bilet İçin Ne Zaman Alınmalı?

Ucuz bilet almak istiyorsanız, bileti ne zaman alacağınızı iyi bilmeniz gerekir. Ucuz bilet ne zaman alınır sayfamızı inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.