Bundle’da Gezi Kategorisine Mutlaka Eklemeniz Gereken 5 Kaynak

Seyahate çıkmak, yeni yerler ve insanlar tanımak çoğumuza heyecan verir. Fakat herkes bu şansı elde edemez. Bu nedenle olsa gerek ki gezi yazılarını okumayı, okuyarak yeni yerler öğrenmeyi çok severiz. Bu yöntemle, gidip göremediğimiz yerlerin hayalimizde canlanmasını sağlarız. Bazıları da nereye gideceklerine karar vermek için bu yazılara başvurur. İster bir gezgin olun, isterseniz sadece dünyayı evinden tanımaya hevesli insanlar olun bu kaynaklar Bundle’da gezi kategorinizde olması gerekenlerin başında geliyor.

1. Adım Adım Seyahat

Gezilip, görülen yerlerin kişisel tecrübeler olarak anlatılması okuyucuyla muhabbet ediyormuş etkisi yaratıyor. Dünyanın birçok yeri hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bu kaynakta, gidilen yer hakkında anlatıcının duygu ve düşüncelerini öğrenirken, sayısal verilerle birlikte hayalinizce canlanmasını sağlayabilirsiniz.

2. Yolda Olmak

Anlatılan yer hakkında objektif yorumların yapıldığı bu kaynakta, gidilen yerlerin nasıl hissettirdiğiyle ilgili değil ama nasıl bir görüntüye sahip olduğuyla ilgiler bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda ayrıntılı bilgilerini verdiği şehirleri daha iyi tanımanızı amaçlamaktadır. Gezilecek yerler, yapılacak şeyler gibi konu başlıklarıyla aklınızda bir plan oluşmasına yardım etmektedir.

3. Biletall

Yurt içi ve yurt dışında gezilebilecek yerleri ve bu yerlerin neden gezilmesi gerektiğine dair öneriler bulunan kaynağın gezilebilecek yerler ölçeği, doğal manzaralardan tutun en gelişmiş şehirlere kadar uzanmaktadır. Konu çeşitliliği ve canlılığı bakımından son derece gelişmiş olması, okuyucunun sıkılmadan aktif kalmasını sağlıyor. Araştırmacı ve bilgilendirici yapısı sayesinde okurlarının aldığı keyfi pekiştiriyor.

4. Gezimanya

Yolculuğa nereden, nasıl başladığı da dahil tüm yolculuk tecrübesinin yazılarda yansıtıldığı bir kaynak. Samimi ve akıcı dil kullanılıyor oluşuna ek olarak ilgi çekici konu başlıklarıyla da okurlarını tatmin ediyor. Yolculuk hakkında tüm bilgileri vererek, istatistiki olarak da gidilen yerleri tanımanız sağlanıyor.

5. Hürriyet Seyahat

Gündemi tutuyor olmasının yanı sıra gezi kaynakları arasında en popüler olanlardan birisidir. Kendileri gezip, tecrübe ettikleri yerleri anlattıkları yazıları büyük çoğunlukla yurtiçi ideal tatil yerleri hakkında derleniyor. “Nerede ne yenir?” diye düşünüyorsanız, fiyat-kalite performansı açısından değerlendirmeleri sizleri mutlu edecektir.

Yazı Hakkında Düşündüklerinizi Yazın