Dünyanın En Romantik Otelleri

Romantik olmak insanların birbirine sevgisini, ona kendini özel hissettirecek şekilde göstermesi demektir. Sevgiliniz, eşiniz, ilk aşkınız, nişanlınız, sözlünüz fark etmeksizin her zaman romantik olmanız mümkün. Romantizmin ilk kuralı ise bulunduğun ortamdan uzaklaşmak ve rahat bir ortam içerisinde olmak, ikinci kural ise karşı cinsi heyecanlandıran bir yerlerde olmak… Sizin için bunları sağlayabilecek dünyanın en romantik otellerini sıraladık. Sıralayacağımız otellerin hepsi; romantik oteller arasından sıyrılarak ödül almış ve dünya çapında ilk 10 otel içerisinde yer bulmuş özel otellerdir.

Kaynak; http://s-ec.bstatic.com/images/hotel/840x460/153/15337556.jpg
Kaynak; http://s-ec.bstatic.com/images/hotel/840×460/153/15337556.jpg

1. Vietnam – Six Senses Ninh Van Bay: Vietnam; muhteşem doğa güzelliklerine sahip bir ülke. Burada geçireceğiniz vakitte birbirinden özel doğal dünya manzaraları ile karşılaşacağınız kesin. Otelin odaları oldukça hoş; etrafta bulunan tüller ve doğal yapılardan oluşturulan odaların insan elinden çıktığına inanmak zor. Huzurlu bir romantik tatil ve muhteşem bir doğa arayanlar için eşsiz bir deneyim olacağı kesin diyebiliriz.

 

Kaynak; http://s-ec.bstatic.com/images/hotel/840x460/238/23856892.jpg
Kaynak; http://s-ec.bstatic.com/images/hotel/840×460/238/23856892.jpg

2. Amerika – Viceroy New York: Hareketi seven çiftler için efsanevi bir seçim olacağı kesin. Dünyanın görülmeye değer en büyük şehirlerinden birisi olan New York aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir şehir ve Viceroy oteli oldukça ilginç tasarımı ile çiftleri bekliyor. New York’un Central Park alanına yakın olan otel, şık bir dönem havasında tasarlanmış. Çiftler için birbirinden özel hizmetleri olan otel, romantik tatillerin vazgeçilmez adresi demek mümkün.

 

Kaynak; http://s-ec.bstatic.com/images/hotel/840x460/930/9300687.jpg
Kaynak; http://s-ec.bstatic.com/images/hotel/840×460/930/9300687.jpg

3. İtalya – Bellevue Syrene: Konu romantik bir tatilse tabii ki İtalya’dan bahsetmeden olmaz. İtalya muhteşem mimarisi, içecekleri ile sizi kendine aşık edecek dememiz mümkün. İtalya’ya sevdiğiniz kişi ile gitmeye karar verirseniz; Bellevue oteline mutlaka gitmelisiniz. Otel muhteşem bir İtalya manzarasına sahip ve tasarımı da son derece heyecan verici… Şirin otel balkonları ile İtalyanların gün içinde sokaklardaki kalabalığını hissedebilir ve tüm tarihi dokuya hakim olabilirsiniz. Bu güne kadar göreceğiniz en farklı tasarıma sahip ve sizi şaşırtacak özelliklere hakim bir otel.

Biletall.com’dan İtalya’ya En Ucuz Uçak Biletini Bul »

 

Kaynak; http://sooribali.com/galleria/full/9.jpg
Kaynak; http://sooribali.com/galleria/full/9.jpg

4. Bali – Alila Villas Soori: Bali denince akla; beyaz kumlar, palmiyeler geliyor değil mi? Size tam deniz kıyısında bir otel olan Alila Villas’ı görmeyi şiddetle tavsiye ediyoruz. Burada geçireceğiniz tatil unutulmaz olacak ve sürekli tekrarlamak isteyeceksiniz. Küçük villa tasarımları ile oluşturulan süitlerden direkt olarak kumlara basmanız mümkün. Dilerseniz villanızın küçük bir havuzu dahi olabilir. Saçlarınızın arasından akan ılık bir rüzgar ve yanınızda sevdiğinizin olacağı güzel bir tatil için en ideal adreslerden birisi.

 

Kaynak; http://t-ec.bstatic.com/images/hotel/840x460/597/59721312.jpg
Kaynak; http://t-ec.bstatic.com/images/hotel/840×460/597/59721312.jpg

5. Amerika – The Standart Highline Hotel: Amerika dendiği zaman aklınıza büyük yapılaşmalar geliyor değil mi? Birçok posterde gördüğünüz o iddialı manzarayı ve renk cümbüşünü size bir kıyı ötesinden sağlayacak olan The Standart Highline otelini çok seveceksiniz. Kocaman camları ile size tüm Amerika’yı sunan otel, doğa manzaraları ile sizi kendine aşık edecek. Romantik bir manzara karşısında uyuyup, sabahın ilk ışıklarını sevdiğiniz kişi ile karşılamak oldukça romantik olacaktır.

 

Kaynak; http://t-ec.bstatic.com/images/hotel/max400/450/45046793.jpg
Kaynak; http://t-ec.bstatic.com/images/hotel/max400/450/45046793.jpg

6. Venedik – Ca Maria Adele: Venedik birçok kişi için aşıklar şehri. Ulaşımın gondollar ile sağlandığı ve hala tarihin en güzel izlerini taşıyan bu şehirde bir aşk tatili yapacaksanız kesinlikle uğramanız gereken adres Ca Maria Adele olacaktır. Son dönemin en gözde otelleri arasında yer alan otelin; duvarları kırmızı kadife duvar kağıtları ile kaplı ve objeler altın renginde. Ceviz rengi mobilyalar ile süslenen oda sizi hem cezbedecek hem de aşkınızı tazelemenize yardımcı olacak. Romantik bir otel ve Venedik… Daha ne istenebilir ki?

Biletall.com’dan Vendik’e En Ucuz Uçak Biletini Bul »

Yazı Hakkında Düşündüklerinizi Yazın