1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

El Dorado Havalimanı Uçak Bileti

Ülke & Şehir
Kolombiya / Bogota
Yolcu Sayısı
35.000.000
Kuruluş Tarihi
1959
Uçak Trafiği
300.000
Havalimanı Kodu
BOG
Merkeze Uzaklık
15 Km
Havalimanı Statüsü
Sivil / Askeri
Havalimanı Telefonu
+57 (1) 266 20 00
Trafik Tipi
İç / Dış Hat
Havalimanı Adresi
Calle 26 #103-9, Fontibon, Bogotá, Kolombiya

El Dorado Havalimanı Kalkışlı Popüler Seferler

12 Nis 2020
Bogota - Barselona
Air Europa Lineas Aereas
12 Nis 2020
27 Nis 2020
Bogota - Cairns
Lan Chile
19 Nis 2020
Bogota - Ankara
Deutsche Lufthansa
02 Nis 2020
Bogota - Bakü
Deutsche Lufthansa
24 Nis 2020
Bogota - Adana
Deutsche Lufthansa
22 Nis 2020
Bogota - Kars
Deutsche Lufthansa
20 Nis 2020

El Dorado Havalimanı Varışlı Popüler Seferler

12 Nis 2020
Sao Paulo - Bogota
Aerolineas Argentinas S.a.
11 Nis 2020
Sofya - Bogota
Air Canada
09 Nis 2020
Londra - Bogota
Deutsche Lufthansa
28 Nis 2020
Barselona - Bogota
Deutsche Lufthansa
28 Nis 2020
Madrid - Bogota
Deutsche Lufthansa
27 Nis 2020
Ankara - Bogota
Türk Hava Yolları
30 Nis 2020
İzmir - Bogota
Türk Hava Yolları
20 Nis 2020
Adana - Bogota
Türk Hava Yolları
22 Nis 2020
Bakü - Bogota
Fly Dubaı
23 Nis 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

El Dorado Havalimanı Yakınındaki Diğer Havalimanları

El Dorado Havalimanı Nerede?

Bogota'ya Hoşgeldiniz

Bogota, Kolombiya'nın başkenti ve en büyük şehridir. Güney Amerika'da bulunması sebebiyle çoğu turistin ilgisini çeken bir şehirdir. Gün geçtikçe hızla büyüyen bir şehirdir. 7 milyon nüfusluk bu şehir önemli bir metropoldür. ülkeye ulaşım oldukça kolay sağlanmaktadır. Bogota'ya gelip turistik gezi yapmak isteyenler El Dorado Havalimanı'nı kullanarak ulaşım sağlayabilirler.

Şehir birçok alanda gelişmiştir, içerisinde birçok üniversite, lise bulunur ve eğitime oldukça önem verilir. Kültür ve iktisadi merkezi olarak görülen bir şehirdir. Şehirde gezilecek birçok nokta bulunuyor. özellikle müzeler, abideler ilgi çekicidir. Bu alanları gezmek isteyenler veya eğitim için Bogota'yı tercih edecek kişiler Biletall.com'dan Bogota uçak bileti alabilirler. Böylece El Dorado Havalimanı'na ulaşım sağlanarak şehri gezmek mümkün olacaktır. Havalimanından şehir merkezine de ulaşım hızlı ve kolay şekilde sağlanmaktadır.

El Dorado Havalimanı Tarihçesi

El Dorado Uluslararası Havalimanı, Kolombiya'nın en işlek ve en büyük havalimanlarından biridir. Bogota kentinde bulunan bir havalimanıdır. 1955 yılında ilk olarak temeli atılmıştır. Büyük bir emek sonucunda 1959 yılında ilk uçuş gerçekleştirilmiştir. Kolombiya'da uçan uçakların yarısı El Dorado Havalimanı'nı kullanmaktadır.

Kolombiya'nın olduğu kadar Latin Amerika'nın da önemli havalimanlarından biridir. Yıllık yolcu sayısı ortalama 35 milyon kadardır. 1981 senesinde ise yeni bir terminal bölgesi inşa edilerek havalimanı geliştirilmiştir. Böylece 1975'te 3 milyon olan yolcu kapasitesi şimdilerde bu terminal sayesinde artış göstermiştir. Şehrin 15 kilometre batısında yer alan bir havalimanıdır. Bogota ucuz uçak bileti Biletall.com'dan temin edilerek kolaylıkla şehre ulaşım sağlanabilir. El Dorado Havalimanı kullanılarak şehre gelinebilir.

 

El Dorado Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

El Dorado Havalimanı Nerede?
• Şehir merkezine 15 Km uzaklıkta.
• Şehir merkezine ortalama 25 Dk sürmektedir..
El Dorado Havalimanı İçerisinde Neler Var?
Döviz Bürosu
Kafe
ATM
Büfe
Araç Kiralama
Emanet Eşya

Bogota'ya uçuş sağlamak isteyen kişiler Bogota uçak biletleri alabilmek için Biletall.com'a başvurabilmektedir. Sorunsuz şekilde Bogota uçak saatleri konusunda bilgi sahibi olunabilmektedir. ülkeye gitmek isteyen kişiler kendilerine en uygun bileti Biletall.com'dan bulabilmektedir. Havalimanına indikten sonra veya dönüşte uçak beklerken temel ihtiyaçlar kolaylıkla karşılanabilmektedir. Havalimanında Duty Free mağazaları bulunmaktadır. Bu mağazalardan ihtiyaç doğrultusunda alışveriş yapılabilmektedir veya ülkeye ait olan özel eşyalar da alınabilmektedir.

Restoranlarda yeme içme konusunda imkanlar sağlanmaktadır. Ayrıca ATM'ler burada yer aldığı için para konusunda hiçbir sorun yaşanmamaktadır. Para çekme yatırma işlemleri gerçekleştirilebilir. Büfelerden atıştırmalıklar alınabilir, her din için oluşturulmuş olan ibadet odaları da El Dorado Havalimanı'nda yer alıyor. Postane ihtiyacı da bu havalimanında karşılanabilmektedir. Şehre gelmek isteyenler Bogota uçak bileti fiyatları konusunda bilgi edinmek istiyorsa Biletall.com'dan öğrenebilirler. El Dorada Havalimanı yolu ile şehre gelindiğinde 15 kilometre sonra şehir merkezine ulaşım sağlanabilir. Toplu taşıma araçlarının çeşitlerine göre gidiş süresi değişebilmektedir. Ancak 20 dakika ile 30 dakika arası sürmektedir.

 

El Dorado Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Toplu Taşıma Araçları
7 COP / 30 Dk
Havalimanı Servisleri
30 COP / 25 Dk
Taksi
300 COP / 20 Dk
Araç Kiralama
Esnek Fiyat
Toplu Taşıma Araçları

Ortalama Ücret: 7 COP
Ortalama Süre: 30 Dk

Şehir merkezine gidişlerde toplu taşıma araçları sık sık tercih edilir. özellikle otobüsler Bogota'da oldukça yaygındır. Ancak şehre ilk defa gidenlere ulaşım konusunda taksi tercih etmeleri tavsiye ediliyor. Özellikle gece geç saatlerde otobüs kullanımı çok önerilmemektedir. Güvenlik açısından gündüzleri otobüsün kullanılması daha doğru olmaktadır. Bogota saat farkı konusunda da kişiler merak içerisindedir. Türkiye'den 5 saat geridedir.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Ücret: 30 COP
Ortalama Süre: 25 Dk

El Dorado Havalimanı'na indikten sonra şehir merkezine ulaşım sağlanmak isteniyorsa havalimanı seferleri kullanılabilir, çünkü havalimanı seferleri oldukça güvenilir, hızlı ve kolay yolculuğu sağlamaktadır. Yabancı kişilere ulaşım konusunda havalimanı seferleri tavsiye ediliyor, öncesinde yer ayırtma durumu bulunuyor. Böylece sorunsuz şekilde yer kalmadı derdi olmadan havaalanı seferleri kullanılabilmektedir. 20-30 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır.

Taksi

Ortalama Ücret: 300 COP
Ortalama Süre: 20 Dk

El Dorado Havalimanı'na iniş yapan yolcular şehir merkezine ulaşım sağlamak için taksileri kolaylıkla kullanabilir. Şehir merkezine gidişte en hızlı ve güvenilir araç olarak taksiler görülmektedir. Ancak ekonomik bir yol olmayabilir. Fiyat belirlemesi havalimanından çıkmadan önce yapılıyor. Havalimanından şehir merkezine gidişlerde kişiye bir belge veriliyor. Bu belgede yer alan ücretten fazlası ödenmiyor.

Araç Kiralama

Ortalama Ücret: Esnek Fiyat

Yolcular uçaktan inerek El Dorado Havalimanı'na ulaşım sağladıktan sonra şehir merkezine gitmek isteyebilirler. Şehir merkezine gidişlerde kullanılabilecek bir diğer ulaşım yöntemi de araç kiralama olmaktadır. Havalimanına geldikten sonra havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından herhangi biri tercih edilebilmektedir. Böylece kolaylıkla şehir içinde de gezilebilir, havalimanından şehir merkezine ulaşım da sağlanabilir.

Bogota Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Şehir İçi Ulaşım Fiyatları
Otobüs: 7 COP
Taksi: 2 COP / Km
Raylı Araçlar: 7 COP
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Şehir içerisinde en sık kullanılan ulaşım aracı taksilerdir. Bogota uçak seferleri öğrenildikten sonra şehre gelinir ve ulaşım da en çok taksiler kullanılır. Çünkü taksiler diğer yöntemlere göre daha güvenilirdir. Halk otobüsleri kullansa da en sık taksiler tercih edilmektedir. Taksiler genelde uygun fiyatlı ulaşım araçlarıdır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Raylı sistem bulunur ancak çok yaygın değildir. Nadiren kullanılan bir ulaşım aracıdır. Bunun dışında otobüsler nadiren kullanılır. Gerektiğinde ise araç kiralama yöntemleri ile araç ulaşım yöntemi olarak kullanılabilir. Otobüslerin fiyatları ise 7 Dolar'dır.

El Dorado Havalimanı Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • El Dorado Havalimanı nerede?
  Bogota şehrinde merkeze 15 Km uzaklıkta bulunmaktadır. Adresi: Calle 26 #103-9, Fontibon, Bogotá, Kolombiya
 • El Dorado Havalimanı kaç yılında açıldı?
  1959 yılında açılmıştır.
 • El Dorado Havalimanı merkeze uzaklığı ne kadar?
  Merkeze 15 Km uzaklıktadır.
 • El Dorado Havalimanı adresi nedir?
  Adresi: Calle 26 #103-9, Fontibon, Bogotá, Kolombiya
 • El Dorado Havalimanı telefon numarası nedir?
  Telefon numarası: +57 (1) 266 20 00
 • El Dorado Havalimanı kodu nedir?
  Uluslararası havalimanı kodu: BOG
 • El Dorado Havalimanı uçuşu olan firmaları nelerdir?
  Uçuşu olan firmalar: Aerolineas Argentinas, Air Europa, Avianca, Copa Airlines, FlyDubai, Latam, Lufthansa, Türk Hava Yolları

El Dorado Havalimanı Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (64)
İyi (27)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%70
%30
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
91 Değerlendirme
D*** Y***
9 Mayıs Perşembe
bagajım kayboldu çok ilgilendiler sağolsunlar
T*** O***
7 Haziran Cuma
tatil için gittik havaalanını sevdim
A*** Ö***
5 Mayıs Pazar
çok fazla bekledik burda
2
3
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. El Dorado Havalimanı Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 1.04.2020 03:49:11 )

Ankara, (ESB)
ESB
TR
Bogota, (BOG)
BOG
CO

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=39749
/ True
39749