1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
New Chitose Havalimanı

New Chitose Havalimanı Uçak Bileti

Ülke & Şehir
Japonya / Sapporo
Yolcu Sayısı
20.000.000
Kuruluş Tarihi
1991
Uçak Trafiği
141.612
Havalimanı Kodu
CTS
Merkeze Uzaklık
5 Km
Havalimanı Statüsü
Sivil
Havalimanı Telefonu
+81 123 230 111
Trafik Tipi
İç / Dış Hat
Havalimanı Adresi
Bibi, Chitose, Hokkaidō 066-0012, Japonya

New Chitose Havalimanı Kalkışlı Popüler Seferler

Sapporo - Singapur
Philippine Airlines
20 Nis 2020
Sapporo - İstanbul
Asiana Airlines
16 Nis 2020
Sapporo - Ankara
Ana All Nippon Airways
29 Nis 2020

New Chitose Havalimanı Varışlı Popüler Seferler

Tokyo - Sapporo
Ana All Nippon Airways
20 Nis 2020
Seul - Sapporo
Asiana Airlines
24 Nis 2020
Singapur - Sapporo
Jetstar Asia
27 Nis 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

New Chitose Havalimanı Uçuşu Olan Firmalar

New Chitose Havalimanı Yakınındaki Diğer Havalimanları

New Chitose Havalimanı Nerede?

Sapporo'ya Hoşgeldiniz

Tarihi, siyasi, dini ve kültürel anlayış açısından birçok milletten oldukça farklı bir yapıya sahip olan Japonya, teknolojinin üssü olarak tanımlanan bir ülkedir. Birçok teknolojik gelişmenin merkez üssü olan Japonya, görülmeye değer ilgi çekici bir kültüre ev sahipliği yapıyor. İnsanlarının yaşayış tarzları, kıyafetler ve gezilecek noktalarının çeşitliliğiyle her yıl milyonlarca turist çekmektedir.

Japonya'nın Hokkaidō bölgesi birçok şehri barındırmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan Chitose, 1958 senesinde kurulmuştur. Şehirde yaşayan nüfus yüksek olmadığı için, Japonya'nın gezilip görülebilecek sakin mekanlarından bir tanesidir. New Chitose Havaalanı da bu bölge merkezli olarak konumlanmıştır. Japonya uçak bileti araştırmalarınız, küçük ve sakin bir şehir olan Chitose hakkında birçok bilgi sağlayacaktır.

New Chitose Havalimanı Tarihçesi

Chitose şehrinin merkezi konumuna oldukça yakın olan New Chitose Havaalanı, ayrıca Tomakomai şehrine de yakın bir konumda yer almaktadır. Böylelikle New Chitose Havaalanı'na indiğiniz zaman iki şehri de ziyaret edebilme şansınız olduğunu görebileceksiniz.

1991 senesinde kurulan New Chitose Havaalanı, Chitose adıyla 1963'ten beri hizmettedir. Bu yüzden kuruluşu bakımından 1991 senesinin baz alındığı görülmektedir. 24 saat boyunca uçuşlar kabul edilmesi nedeniyle, Japonya'da ilk 24 saat boyunca uçuş kabul eden havalimanı New Chitose olmuştur. Toplamda 6 terminale sahip olan havalimanında, dört terminal yolcu inişlerini kapsarken, diğer iki terminalden kargo uçuşları kabul edilmektedir. Yıllık yolcu ve kargo kapasitesinin yüksek olmasından ötürü, genellikle havaalanı yoğun olabilmektedir. Japonya ucuz uçak bileti ayırtırken, Biletall.com'daki Japonya rehberlerini inceleyebilir ve Hokkaidō bölgesindeki kültüre dair geniş bir bilgi kaynağına erişebilirsiniz.

New Chitose Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

New Chitose Havalimanı Nerede?
• Şehir merkezine 5 Km uzaklıkta.
• Şehir merkezine ortalama 8 Dk sürmektedir..
New Chitose Havalimanı İçerisinde Neler Var?
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

New Chitose Havalimanı, Chitose kentinin merkezine çok yakın bir mesafededir. Böylelikle, Japonya uçak biletleri işlemlerinizi Biletall.com'da tamamlayarak uçuş seferine katılabilir ve havaalanına iniş yaptıktan kısa bir süre sonra şehrin merkezine ulaşabilirsiniz.

Hokkaidō bölgesindeki Chitose ve Tomakomai şehirlerini ziyaret etmek istiyorsanız, Japonya uçak saatleri bulabilmeniz New Chitose Havalimanı'nın işlek yapısı sayesinde son derece kolay olacaktır. Havaalanının yıllık yolcu kapasitesi 20 milyondan fazladır, bu da haftanın hemen her günü uçuş bulabileceğiniz anlamına gelmektedir. Uçuşların çoğu aktarmasız gerçekleştiğinden, havalimanına ulaşımlarda gecikme yaşamazsınız ve uçuşunuz kısa bir süreci kapsar. Havaalanına Türkiye'den gittiğiniz zaman, dış hat terminallerinden giriş yapabilir, pasaport kontrolünden sonra içyapıda bulunan mağazaları gezebilirsiniz. Ayrıca uçuştan sonra acıktıysanız, restoran ve büfelerin Japon ve uluslararası mutfaklara dair hazırladıkları yemekleri tadabilirsiniz.

Biletall.com'da Japonya uçak bileti fiyatları incelemesi yapan her misafir, Hokkaidō bölgesinin Chitose ve Tomakomai şehirlerini ziyaret etme konusunda New Chitose Havalimanı'na iniş gerçekleştirildiğini görebileceklerdir.

New Chitose Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Toplu Taşıma Araçları
0,80 USD / 8 Dk
Havalimanı Servisleri
7 USD / 7 Dk
Taksi
10 USD / 5 Dk
Araç Kiralama
Esnek Fiyat
Toplu Taşıma Araçları

Ortalama Ücret: 0,80 USD
Ortalama Süre: 8 Dk

New Chitose Havaalanı'ndan hızlı trenlere binme imkanıyla Sapporo'yu bile ziyaret edebilmektesiniz. Bunun için bilet fiyatlarında gidilecek yönlere göre farklı tarifeler uygulandığı unutulmamalıdır. Ayrıca Chitose şehrine giderken de hızlı tren ve Otobüsleri kullanabilmektesiniz. Japonya saat farkı bulunması, saatinizi 6 saat ileri almanız ile çözümlenmiş olacaktır. Çünkü Japonya'da uygulanan yerel saat Türkiye'den 6 saat ileridedir.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Ücret: 7 USD
Ortalama Süre: 7 Dk

New Chitose Havaalanı Chitose şehir merkezine 5 km ve Tomakomai'ye 22 km uzaklıkta bulunduğundan, gitmek istediğiniz yere ulaşım için havaalanı seferlerini tercih etme şansınız olacaktır. New Chitose Havaalanı tarafından düzenlenen bu seferleri, havaalanı 24 saat açık olduğundan her zaman bulabilmektesiniz.

Taksi

Ortalama Ücret: 10 USD
Ortalama Süre: 5 Dk

New Chitose Havaalanı'ndan taksi tutarak Chitose'nin merkezine gidebilirsiniz. Ayrıca 5 km'lik bir yol olduğu için, taksi ücretleri konusunda endişelenmek durumunda kalmazsınız, çünkü şehir bir hayli kısa bir mesafede yer almaktadır,

Araç Kiralama

Ortalama Ücret: Esnek Fiyat

New Chitose'nin araba kiralama firmalarına yer vermesi, Japonya uçak bileti rezervasyon ile araba ayırtabileceğiniz anlamını taşımaktadır. Böylelikle hem online ödeme yapabilir hem de aracın havalimanına indiğinizde size tahsis edilmesini sağlarsınız.

Sapporo Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Şehir İçi Ulaşım Fiyatları
Otobüs: 0,80 USD
Taksi: 1,50 USD / Km
Raylı Araçlar: 1 USD
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Japonya uçak seferleri sizi Chitose ve Tomakomai şehirlerini ziyaret edebileceğiniz New Chitose havaalanına götürecektir. Ayrıca havaalanından direk olarak ulaşılan hızlı tren seferleriyle birlikte Sapporo'yu da ziyaret edebileceksiniz. Bu yüzden New Chitose Havaalanı'nın bölgedeki konumu birçok yere bağlantı sağlanabilmesinden ötürü oldukça idealdir.

New Chitose Havaalanı'ndan hızlı trenler ile Sapporo'ya gidebilirsiniz. Ayrıca havaalanının kurulduğu bölge olan Chitose şehrine gitmek isterseniz, yalnızca birkaç dakika içerisinde şehre ulaşabilirsiniz. Tomakomai şehri de 20 km mesafede bulunduğundan, bu şehre de ulaşım kolay sağlanabilmektedir. Birçok bölgeyi ziyaret etmeniz konusunda araç kiralamayı tercih edebilirsiniz. Ancak toplu taşıma ve hızlı trenlerin bölgede çok yönlü bir kullanıma yer verdiğine şahit olduğunuz zaman, ekonomik yöntemler olarak bu seçenekleri tercih etmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

New Chitose'den ulaşımlarda tercih etmemeyi düşünebileceğiniz hemen hemen hiçbir seçenek bulunmuyor. Her seçenek sizin ekonomik ulaşımlar yapabilmenizi sağlayacağı için taksiler, araba kiralama, hızlı tren ve otobüsler kullanılabilir opsiyonlardır. 4 USD fiyat ödeyerek Sapporo'ya gidebilir, dilerseniz Chitose şehrini gezebilir veya Tomakomai'ye kısa bir gezi düzenleyebilirsiniz. Seçim tamamen size kalmıştır.

New Chitose Havalimanı Galerisi

New Chitose Havalimanı Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • New Chitose Havalimanı nerede?
  Sapporo şehrinde merkeze 5 Km uzaklıkta bulunmaktadır. Adresi: Bibi, Chitose, Hokkaidō 066-0012, Japonya
 • New Chitose Havalimanı kaç yılında açıldı?
  1991 yılında açılmıştır.
 • New Chitose Havalimanı merkeze uzaklığı ne kadar?
  Merkeze 5 Km uzaklıktadır.
 • New Chitose Havalimanı adresi nedir?
  Adresi: Bibi, Chitose, Hokkaidō 066-0012, Japonya
 • New Chitose Havalimanı telefon numarası nedir?
  Telefon numarası: +81 123 230 111
 • New Chitose Havalimanı kodu nedir?
  Uluslararası havalimanı kodu: CTS
 • New Chitose Havalimanı uçuşu olan firmaları nelerdir?
  Uçuşu olan firmalar: All Nippon Airways , Asiana Airlines , Philippine Airlines

New Chitose Havalimanı Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (64)
İyi (23)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%74
%26
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
87 Değerlendirme
Ü*** Ö***
31 Mart Pazar
nasıl güzel biyer olduğuna gidip görmeniz lazım
Ö*** Ö***
5 Nisan Cuma
tüm personel çok saygılydı
2
2
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. New Chitose Havalimanı Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 1.04.2020 04:25:34 )

Seul, (Tümü)
SELT
KR
Sapporo, (CTS)
CTS
JP

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=39749
/ True
39749