Bayrampaşa - Fatsa Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
Günlük Sefer Sayısı 39
En Çok Sefer Yapan Firma Ali Osman Ulusoy
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 853 km (14 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 105 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Ulusoy Turizm
Mola Sayısı (Tahmini) 2

Bayrampaşa - Fatsa Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (16 Ocak Çarşamba)

11:00
130 TL

Esenler Otogarı Fatsa

11:00
110 TL

Sefaköy Fatsa

11:20
130 TL

Alibeyköy Fatsa

13:00
110 TL

Esenler Otogarı Fatsa

14:00
125 TL

Esenler Otogarı Fatsa

14:00
110 TL

Bayrampaşa Fatsa

14:20
125 TL

Alibeyköy Fatsa

14:20
110 TL

Alibeyköy Fatsa

14:30
110 TL

Kıraç Fatsa

15:00
125 TL

Aksaray (İstanbul) Fatsa

15:30
130 TL

Halıcıoğlu Fatsa

16:00
110 TL

Bayrampaşa Fatsa

16:25
110 TL

Alibeyköy Fatsa

17:00
130 TL

Esenler Otogarı Fatsa

17:00
110 TL

Bayrampaşa Fatsa

17:20
130 TL

Alibeyköy Fatsa

17:20
110 TL

Alibeyköy Fatsa

17:30
130 TL

Esenler Otogarı Fatsa

17:50
130 TL

Alibeyköy Fatsa

18:00
110 TL

Esenler Otogarı Fatsa

18:00
130 TL

Esenler Otogarı Fatsa

18:01
110 TL

Esenler Otogarı Fatsa

18:30
130 TL

Esenler Otogarı Fatsa

18:50
130 TL

Alibeyköy Fatsa

19:00
110 TL

Esenler Otogarı Fatsa

19:00
105 TL

Esenler Otogarı Fatsa

19:20
105 TL

Alibeyköy Fatsa

19:30
130 TL

Esenler Otogarı Fatsa

19:30
110 TL

Esenler Otogarı Fatsa

19:31
110 TL

Esenler Otogarı Fatsa

19:45
110 TL

Alibeyköy Fatsa

19:50
130 TL

Alibeyköy Fatsa

20:00
125 TL

Esenler Otogarı Fatsa

20:00
110 TL

Bayrampaşa Fatsa

20:20
125 TL

Alibeyköy Fatsa

20:20
110 TL

Alibeyköy Fatsa

21:30
120 TL

Esenler Otogarı Fatsa

22:30
130 TL

Esenler Otogarı Fatsa

22:50
130 TL

Alibeyköy Fatsa

Bayrampaşa - Fatsa Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

16 Ocak 2019 Bayrampaşa - Fatsa güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy16130 TL14 Saat 30 Dakika
Fındıkkale Turizm2110 TL15 Saat
Kanberoğlu Turizm2110 TL13 Saat 30 Dakika
Lüks Artvin Seyahat1110 TL14 Saat 20 Dakika
Lüks Karadeniz2125 TL18 Saat
Metro Turizm9110 TL15 Saat
Rize Ses Turizm2130 TL14 Saat 30 Dakika
Sahil Seyahat1110 TL14 Saat 30 Dakika
Sema Turizm2110 TL14 Saat 30 Dakika
Ulusoy Seyahat2105 TL14 Saat 30 Dakika

Bayrampaşa Şehir Rehberi

Fatsa Şehir Rehberi

Bayrampaşa - Fatsa Otobüs Firmaları

Bayrampaşa Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

Bayrampaşa - Fatsa Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık
Fatsa OtogarıFatsa2.1 km

Bayrampaşa - Fatsa Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bayrampaşa - Fatsa Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(15.01.2019 19:04:25)