Esenler (Bayrampaşa) - Çarşamba Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
20 Nisan CumaEsenler (Bayrampaşa) Hava Durumu
15°C
Esenler (Bayrampaşa) hava durumu
20 Nisan CumaÇarşamba Hava Durumu
15°C
Çarşamba hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 39
En Çok Sefer Yapan Firma Ali Osman Ulusoy
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 784 km (12 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 70 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Kaptanoğlu Seyahat
Mola Sayısı (Tahmini) 2

Esenler Otogarı - Çarşamba Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (20 Nisan Cuma)

00:20
95 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) ÇARŞAMBA

11:00
90 TL

İSTANBUL (Esenler) Çarşamba

11:20
90 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Çarşamba

14:00
Dolu

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ÇARŞAMBA

14:00
Dolu

İSTANBUL Çarşamba

14:20
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) ÇARŞAMBA

14:20
Dolu

Yeşilpınar Çarşamba

14:30
Dolu

KIRAÇ ÇARŞAMBA

14:30
85 TL

İSTANBUL (Esenler) Çarşamba

14:30
Dolu

Alibeyköy Çarşamba

14:50
85 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Çarşamba

15:00
100 TL

İSTANBUL Çarşamba

15:30
100 TL

Halıcıoğlu Çarşamba

16:00
Dolu

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ÇARŞAMBA

16:25
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) ÇARŞAMBA

16:45
Dolu

İSTANBUL (SAMANDIRA) ÇARŞAMBA

17:00
85 TL

İSTANBUL (Esenler) Çarşamba

17:20
85 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Çarşamba

17:30
Dolu

İSTANBUL Çarşamba

17:30
Dolu

İSTANBUL (Esenler) Çarşamba

17:50
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) Çarşamba

18:00
Dolu

İSTANBUL Çarşamba

18:00
Dolu

İSTANBUL Çarşamba

18:15
Dolu

SİLİVRİ ÇARŞAMBA

18:30
Dolu

İSTANBUL (Esenler) Çarşamba

18:50
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) Çarşamba

19:00
Dolu

İSTANBUL Çarşamba

19:00
Dolu

İSTANBUL Çarşamba

19:00
Dolu

İSTANBUL Çarşamba

19:30
Dolu

İSTANBUL Çarşamba

19:30
100 TL

İSTANBUL Çarşamba

19:45
100 TL

Alibeyköy Çarşamba

20:00
Dolu

İSTANBUL Çarşamba

20:30
Dolu

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ÇARŞAMBA

20:50
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) ÇARŞAMBA

22:30
Dolu

İSTANBUL (Esenler) Çarşamba

22:31
Dolu

İSTANBUL Çarşamba

22:50
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) Çarşamba

23:59
95 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ÇARŞAMBA

Esenler (Bayrampaşa) - Çarşamba Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

20 Nisan 2018 Esenler (Bayrampaşa) - Çarşamba güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy1290 TL12 Saat 30 Dakika
Doğu Karadeniz2100 TL16 Saat 30 Dakika
Fındıkkale Turizm390 TL13 Saat 30 Dakika
Kanberoğlu Turizm1100 TL11 Saat
Kaptanoğlu Seyahat3100 TL10 Saat 15 Dakika
Lüks Artvin Seyahat190 TL13 Saat
Sahil Seyahat190 TL12 Saat
Sema Turizm3100 TL12 Saat
Ulusoy Seyahat495 TL12 Saat

Esenler (Bayrampaşa) Şehir Rehberi

Çarşamba Şehir Rehberi

Esenler (Bayrampaşa) - Çarşamba Otobüs Firmaları

Esenler (Bayrampaşa) Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

Esenler (Bayrampaşa) - Çarşamba Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Samsun Yolu Üzeri 4. Km
(Haritada Göster)
0364 611 25 34
Tesis Özellikleri
Bekdiğin-İstasyon Mah. Ankara Cad. 1
(Haritada Göster)
0362 715 52 25
Tesis Özellikleri
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık, Çorum
İstanbul Samsun 2. Km,
(Haritada Göster)
0364 611 43 53
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Çarşamba Metro Tesisleri Çarşamba, Samsun
Samsun Ordu Yolu 40. Km. Dalbahçe Köyü Harman Mevkii Çarşamba / Samsun (Haritada Göster)
0362 847 74 92, 0362 847 74 93
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Şenyurt Mahallesi, Ömer Derindere Blv. No:233, 19500 (Haritada Göster)
0364 611 28 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, Ömer Derindere Blv., 19500 (Haritada Göster)
0364 628 22 22
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Ruşenin Yeri Tesisleri İlkadım, Samsun
Çivril Mahallesi, Samsun Çorum Yolu 
(Haritada Göster)
0362 487 84 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, 55600
(Haritada Göster)
0541 620 50 15, 0362 876 58 86
Tesis Özellikleri
Taytem Dinlenme Tesisleri
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek , Sakarya
Hamitli Mevkii Tem Otoyolu 156. Km. Hendek / Sakarya (Haritada Göster)
0264 654 57 42, (0264) 644 44 00
Tesis Özellikleri
Samsun-Ordu Karayolu 61. Km Miliç Mevkii Evci, Terme, 55600 (Haritada Göster)
0362 887 82 25
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri

Esenler (Bayrampaşa) - Çarşamba Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Esenler (Bayrampaşa) - Çarşamba Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(19.04.2018 17:38:41)