Esenler (Bayrampaşa) - Havza Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
21 Temmuz CumartesiEsenler (Bayrampaşa) Hava Durumu
29°C
Esenler (Bayrampaşa) hava durumu
21 Temmuz CumartesiHavza Hava Durumu
28°C
Havza hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 45
En Çok Sefer Yapan Firma Ali Osman Ulusoy
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 678 km (11 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 70 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Vezirtur Beşer Turizm
Mola Sayısı (Tahmini) 2

Esenler Otogarı - Havza Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (21 Temmuz Cumartesi)

08:00
115 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) HAVZA

08:20
115 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) HAVZA

09:00
110 TL

İSTANBUL (Esenler) Havza

09:20
110 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Havza

10:30
120 TL

İSTANBUL Havza

15:00
Dolu

İSTANBUL Havza

15:00
130 TL

İSTANBUL Havza

15:20
130 TL

Yeşilpınar Havza

15:30
Dolu

Halıcıoğlu Havza

17:00
100 TL

İSTANBUL (Esenler) Havza

17:15
100 TL

Alibeyköy Havza

17:45
130 TL

Esenyurt Havza

18:30
120 TL

İSTANBUL Havza

18:30
120 TL

Hadımköy Havza

18:30
110 TL

İSTANBUL (Esenler) Havza

18:45
120 TL

Esenyurt Havza

18:45
100 TL

Alibeyköy Havza

19:00
115 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) HAVZA

19:00
110 TL

İSTANBUL (Esenler) Havza

19:00
80 TL

Esenyurt Havza

19:20
115 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) HAVZA

19:20
110 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Havza

19:45
80 TL

İSTANBUL Havza

20:00
115 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) HAVZA

20:00
125 TL

İSTANBUL Havza

20:00
110 TL

İSTANBUL (Esenler) Havza

20:15
70 TL

Alibeyköy Havza

20:20
115 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) HAVZA

20:20
125 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Havza

20:20
110 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Havza

20:30
110 TL

İSTANBUL Havza

20:30
100 TL

İSTANBUL Havza

20:30
100 TL

İSTANBUL Havza

20:45
100 TL

Alibeyköy Havza

21:00
115 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) HAVZA

21:00
110 TL

İSTANBUL Havza

21:00
115 TL

İSTANBUL (Esenler) Havza

21:20
115 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) HAVZA

21:20
115 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Havza

22:00
125 TL

İSTANBUL Havza

22:20
125 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Havza

23:00
115 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) HAVZA

23:00
115 TL

İSTANBUL (Esenler) Havza

23:20
115 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) HAVZA

23:20
115 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Havza

Esenler (Bayrampaşa) - Havza Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

21 Temmuz 2018 Esenler (Bayrampaşa) - Havza güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy10110 TL10 Saat 30 Dakika
As Bafra2100 TL12 Saat
Bafra Express Turizm3120 TL12 Saat
Doğu Karadeniz2130 TL16 Saat 30 Dakika
Fındıkkale Turizm1120 TL13 Saat 30 Dakika
Kaptanoğlu Seyahat2130 TL10 Saat 45 Dakika
Metro Turizm10115 TL11 Saat 15 Dakika
Özgül Bafra Turizm2110 TL11 Saat
Sema Turizm5100 TL12 Saat
Ulusoy Seyahat4125 TL12 Saat
Vezirtur Beşer Turizm380 TL10 Saat
Yeşil Artvin1120 TL11 Saat

Esenler (Bayrampaşa) Şehir Rehberi

Havza Şehir Rehberi

Esenler (Bayrampaşa) - Havza Otobüs Firmaları

Esenler (Bayrampaşa) Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

Esenler (Bayrampaşa) - Havza Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık

Esenler (Bayrampaşa) - Havza Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Samsun Yolu Üzeri 4. Km
(Haritada Göster)
0364 611 25 34
Tesis Özellikleri
Bekdiğin-İstasyon Mah. Ankara Cad. 1
(Haritada Göster)
0362 715 52 25
Tesis Özellikleri
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık, Çorum
İstanbul Samsun 2. Km,
(Haritada Göster)
0364 611 43 53
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Şenyurt Mahallesi, Ömer Derindere Blv. No:233, 19500 (Haritada Göster)
0364 611 28 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, Ömer Derindere Blv., 19500 (Haritada Göster)
0364 628 22 22
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Taytem Dinlenme Tesisleri
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek , Sakarya
Hamitli Mevkii Tem Otoyolu 156. Km. Hendek / Sakarya (Haritada Göster)
0264 654 57 42, (0264) 644 44 00
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri

Esenler (Bayrampaşa) - Havza Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Esenler (Bayrampaşa) - Havza Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(20.07.2018 09:43:53)