Esenler (Bayrampaşa) - Merzifon Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
26 Nisan PerşembeEsenler (Bayrampaşa) Hava Durumu
24°C
Esenler (Bayrampaşa) hava durumu
26 Nisan PerşembeMerzifon Hava Durumu
26°C
Merzifon hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 67
En Çok Sefer Yapan Firma Ağrı Kösedağı Turizm
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 640 km (10 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 64 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Vangölü Turizm
Mola Sayısı (Tahmini) 2

Esenler Otogarı - Merzifon Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (26 Nisan Perşembe)

08:00
90 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) MERZİFON

08:20
90 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) MERZİFON

09:30
90 TL

İSTANBUL Merzifon

10:00
64 TL

İSTANBUL Merzifon

10:30
90 TL

İSTANBUL Merzifon

11:01
80 TL

İSTANBUL Merzifon

12:00
90 TL

İSTANBUL Merzifon

12:00
130 TL

İSTANBUL Merzifon

12:30
90 TL

İSTANBUL Merzifon

13:00
64 TL

İSTANBUL Merzifon

13:00
Dolu

İSTANBUL Merzifon

13:00
80 TL

İSTANBUL Merzifon

13:20
80 TL

Alibeyköy Merzifon

14:00
70 TL

İSTANBUL Merzifon

14:00
100 TL

İSTANBUL Merzifon

14:20
80 TL

Yeşilpınar Merzifon

14:30
100 TL

KIRAÇ MERZİFON

14:30
80 TL

İSTANBUL (Esenler) Merzifon

14:30
70 TL

Alibeyköy Merzifon

14:50
80 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Merzifon

15:00
100 TL

İSTANBUL Merzifon

15:30
100 TL

Halıcıoğlu Merzifon

16:00
85 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) MERZİFON

16:25
85 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) MERZİFON

16:30
90 TL

İSTANBUL Merzifon

16:45
Dolu

İSTANBUL (SAMANDIRA) MERZİFON

17:00
90 TL

İSTANBUL Merzifon

17:30
90 TL

İSTANBUL Merzifon

17:45
Dolu

Esenyurt Merzifon

18:30
85 TL

İSTANBUL (Esenler) Merzifon

18:50
85 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Merzifon

19:00
90 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) MERZİFON

19:00
70 TL

İSTANBUL Merzifon

19:00
Dolu

İSTANBUL Merzifon

19:00
Dolu

İSTANBUL Merzifon

19:15
Dolu

Alibeyköy Merzifon

19:20
90 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) MERZİFON

19:30
78 TL

İSTANBUL Merzifon

19:30
79 TL

İSTANBUL Merzifon

19:30
80 TL

İSTANBUL Merzifon

19:30
100 TL

İSTANBUL Merzifon

19:45
100 TL

Alibeyköy Merzifon

20:00
88 TL

İSTANBUL (Esenler) Merzifon

20:00
85 TL

İSTANBUL Merzifon

20:00
84 TL

İSTANBUL Merzifon

20:00
80 TL

İSTANBUL Merzifon

20:00
78 TL

Alibeyköy Merzifon

20:00
70 TL

İSTANBUL Merzifon

20:00
69 TL

İSTANBUL Merzifon

20:30
80 TL

İSTANBUL Merzifon

20:30
80 TL

İSTANBUL Merzifon

20:30
70 TL

Alibeyköy Merzifon

20:30
70 TL

Alibeyköy Merzifon

20:30
80 TL

İSTANBUL Merzifon

21:00
85 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) MERZİFON

21:00
90 TL

İSTANBUL Merzifon

21:00
85 TL

İSTANBUL (Esenler) Merzifon

21:20
85 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) MERZİFON

21:20
85 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Merzifon

22:00
80 TL

İSTANBUL Merzifon

22:00
84 TL

İSTANBUL Merzifon

22:00
79 TL

İSTANBUL Merzifon

22:00
69 TL

İSTANBUL Merzifon

22:15
84 TL

OKMEYDANI Merzifon

22:30
80 TL

İSTANBUL Merzifon

23:00
85 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) MERZİFON

23:20
85 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) MERZİFON

Esenler (Bayrampaşa) - Merzifon Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

26 Nisan 2018 Esenler (Bayrampaşa) - Merzifon güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ağrı Kösedağı Turizm280 TL11 Saat
Ali Osman Ulusoy680 TL10 Saat
As Bafra280 TL11 Saat
Doğu Karadeniz2100 TL16 Saat 30 Dakika
Doğuş Iğdır Turizm170 TL11 Saat
Erbaa Seyahat279 TL11 Saat
Erektaş Seyahat269 TL10 Saat 30 Dakika
Erzincan Başak Turizm190 TL10 Saat
Iğdırlı Turizm490 TL11 Saat
Kaptanoğlu Seyahat3100 TL10 Saat
Lüks Amasya İtimat Turizm280 TL11 Saat
Lüks Erova Turizm384 TL9 Saat 30 Dakika
Lüks Gümüşhane190 TL10 Saat
Metro Turizm1290 TL11 Saat
Mis Amasya280 TL10 Saat
Net Turizm478 TL10 Saat
Öz Doğu Kars180 TL11 Saat
Özgül Bafra Turizm180 TL10 Saat
Patnos İtimat1130 TL11 Saat
Sahil Seyahat290 TL11 Saat
Sema Turizm590 TL11 Saat
Tokat Seyahat188 TL11 Saat
Tokat Yıldızı270 TL11 Saat
Ulusoy Seyahat390 TL11 Saat
Vangölü Turizm264 TL11 Saat

Esenler (Bayrampaşa) Şehir Rehberi

Merzifon Şehir Rehberi

Esenler (Bayrampaşa) - Merzifon Otobüs Firmaları

Esenler (Bayrampaşa) Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

Esenler (Bayrampaşa) - Merzifon Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık
Merzifon OtogarıMerzifon1.2 km

Esenler (Bayrampaşa) - Merzifon Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Samsun Yolu Üzeri 4. Km
(Haritada Göster)
0364 611 25 34
Tesis Özellikleri
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık, Çorum
İstanbul Samsun 2. Km,
(Haritada Göster)
0364 611 43 53
Tesis Özellikleri
Paşaköy Mahallesi 2 Yol Arası Mevkii Dağkent Karşısı no:70 Metro Dinlenme Tesisleri / Bolu (Haritada Göster)
0374 255 12 10
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Gümüşova Gerede Otoyolu üstünde 66+190 Km. Ankara Yönü Yukarı Soku Mevkii / Bolu (Haritada Göster)
0374 218 26 77, 0374 217 31 42
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Karşıyaka Mah. Atatürk Cad. No:222
(Haritada Göster)
0366 313 80 97
Tesis Özellikleri
Şenyurt Mahallesi, Ömer Derindere Blv. No:233, 19500 (Haritada Göster)
0364 611 28 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, Ömer Derindere Blv., 19500 (Haritada Göster)
0364 628 22 22
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Taytem Dinlenme Tesisleri
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek , Sakarya
Hamitli Mevkii Tem Otoyolu 156. Km. Hendek / Sakarya (Haritada Göster)
0264 654 57 42, (0264) 644 44 00
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri

Esenler (Bayrampaşa) - Merzifon Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Esenler (Bayrampaşa) - Merzifon Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(25.04.2018 02:36:39)