Esenler (Bayrampaşa) - Samsun Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
21 Ağustos SalıEsenler (Bayrampaşa) Hava Durumu
29°C
Esenler (Bayrampaşa) hava durumu
21 Ağustos SalıSamsun Hava Durumu
27°C
Samsun hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 68
En Çok Sefer Yapan Firma Metro Turizm
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 745 km (11 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 110 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma As Bafra
Mola Sayısı (Tahmini) 2

Esenler Otogarı - Samsun Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (21 Ağustos Salı)

08:00
Dolu

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) SAMSUN

08:20
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) SAMSUN

09:00
Dolu

İSTANBUL (Esenler) SAMSUN

09:00
Dolu

İSTANBUL SAMSUN

09:20
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) SAMSUN

09:20
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) SAMSUN

10:30
130 TL

İSTANBUL SAMSUN

13:00
140 TL

İSTANBUL SAMSUN

13:00
Dolu

İSTANBUL SAMSUN

13:15
140 TL

İSTANBUL SAMSUN

13:30
135 TL

Halıcıoğlu SAMSUN

13:45
Dolu

Halıcıoğlu SAMSUN

14:00
140 TL

İSTANBUL SAMSUN

14:20
130 TL

Yeşilpınar SAMSUN

14:30
140 TL

Alibeyköy SAMSUN

15:00
Dolu

İSTANBUL SAMSUN

15:00
Dolu

Aksaray(ıst) SAMSUN

15:30
Dolu

Halıcıoğlu SAMSUN

15:30
140 TL

İSTANBUL SAMSUN

15:30
Dolu

Halıcıoğlu SAMSUN

17:00
125 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) SAMSUN

17:00
130 TL

İSTANBUL (Esenler) SAMSUN

17:15
130 TL

Alibeyköy SAMSUN

17:45
130 TL

Esenyurt SAMSUN

18:00
140 TL

İSTANBUL SAMSUN

18:00
135 TL

İSTANBUL SAMSUN

18:15
125 TL

SİLİVRİ SAMSUN

18:20
135 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) SAMSUN

18:30
130 TL

İSTANBUL SAMSUN

19:00
130 TL

İSTANBUL SAMSUN

19:00
Dolu

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) SAMSUN

19:00
130 TL

İSTANBUL (Esenler) SAMSUN

19:20
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) SAMSUN

19:30
140 TL

İSTANBUL SAMSUN

20:00
125 TL

İSTANBUL (Esenler) SAMSUN

20:00
125 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) SAMSUN

20:00
135 TL

İSTANBUL SAMSUN

20:20
125 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) SAMSUN

20:20
125 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) SAMSUN

20:20
135 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) SAMSUN

20:30
120 TL

İSTANBUL SAMSUN

20:30
Dolu

İSTANBUL SAMSUN

20:31
110 TL

İSTANBUL SAMSUN

20:46
110 TL

Alibeyköy SAMSUN

21:00
Dolu

İSTANBUL (Esenler) SAMSUN

21:00
125 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) SAMSUN

21:00
120 TL

İSTANBUL SAMSUN

21:00
Dolu

İSTANBUL SAMSUN

21:20
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) SAMSUN

21:20
125 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) SAMSUN

21:20
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) SAMSUN

21:30
140 TL

İSTANBUL SAMSUN

21:50
140 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) SAMSUN

22:00
130 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) SAMSUN

22:00
Dolu

İSTANBUL SAMSUN

22:05
130 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) SAMSUN

22:20
130 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) SAMSUN

22:20
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) SAMSUN

22:25
130 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) SAMSUN

22:30
125 TL

İSTANBUL (Esenler) SAMSUN

22:50
125 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) SAMSUN

23:00
Dolu

İSTANBUL (Esenler) SAMSUN

23:00
Dolu

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) SAMSUN

23:00
135 TL

İSTANBUL SAMSUN

23:20
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) SAMSUN

23:20
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) SAMSUN

23:20
135 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) SAMSUN

23:30
145 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) SAMSUN

Esenler (Bayrampaşa) - Samsun Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

21 Ağustos 2018 Esenler (Bayrampaşa) - Samsun güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy10125 TL11 Saat 30 Dakika
As Bafra2110 TL12 Saat
Bafra Express Turizm1120 TL12 Saat
Doğu Karadeniz2130 TL16 Saat 30 Dakika
Fındıkkale Turizm3130 TL13 Saat 30 Dakika
Kanberoğlu Turizm3140 TL11 Saat
Kaptanoğlu Seyahat3140 TL12 Saat
Lüks Karadeniz6135 TL11 Saat
Metro Turizm17125 TL12 Saat 15 Dakika
Özgül Bafra Turizm2120 TL11 Saat
Sema Turizm4130 TL12 Saat
Ulusoy Seyahat14135 TL12 Saat
Yeşil Artvin1130 TL11 Saat

Esenler (Bayrampaşa) Şehir Rehberi

Samsun Şehir Rehberi

Esenler (Bayrampaşa) - Samsun Otobüs Firmaları

Esenler (Bayrampaşa) Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

Esenler (Bayrampaşa) - Samsun Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık
Bafra OtogarBafra1.3 km
Kavak OtogarıKavak2.2 km
Terme OtogarıTerme2.1 km

Esenler (Bayrampaşa) - Samsun Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Samsun Yolu Üzeri 4. Km
(Haritada Göster)
0364 611 25 34
Tesis Özellikleri
Bekdiğin-İstasyon Mah. Ankara Cad. 1
(Haritada Göster)
0362 715 52 25
Tesis Özellikleri
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık, Çorum
İstanbul Samsun 2. Km,
(Haritada Göster)
0364 611 43 53
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Şenyurt Mahallesi, Ömer Derindere Blv. No:233, 19500 (Haritada Göster)
0364 611 28 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, Ömer Derindere Blv., 19500 (Haritada Göster)
0364 628 22 22
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Ruşenin Yeri Tesisleri İlkadım, Samsun
Çivril Mahallesi, Samsun Çorum Yolu 
(Haritada Göster)
0362 487 84 00
Tesis Özellikleri
Taytem Dinlenme Tesisleri
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek , Sakarya
Hamitli Mevkii Tem Otoyolu 156. Km. Hendek / Sakarya (Haritada Göster)
0264 654 57 42, (0264) 644 44 00
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri

Esenler (Bayrampaşa) - Samsun Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Esenler (Bayrampaşa) - Samsun Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(20.08.2018 10:12:55)