Esenler (Bayrampaşa) - Tirebolu Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
21 Nisan CumartesiEsenler (Bayrampaşa) Hava Durumu
16°C
Esenler (Bayrampaşa) hava durumu
21 Nisan CumartesiTirebolu Hava Durumu
12°C
Tirebolu hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 34
En Çok Sefer Yapan Firma Ali Osman Ulusoy
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 984 km (15 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 80 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Kaptanoğlu Seyahat
Mola Sayısı (Tahmini) 2

Esenler Otogarı - Tirebolu Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (21 Nisan Cumartesi)

11:00
Dolu

İSTANBUL (Esenler) Tirebolu

11:20
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) Tirebolu

12:00
110 TL

İSTANBUL Tirebolu

12:00
Dolu

İSTANBUL Tirebolu

12:30
110 TL

Halıcıoğlu Tirebolu

14:00
105 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) TİREBOLU

14:00
Dolu

İSTANBUL Tirebolu

14:20
105 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) TİREBOLU

14:20
Dolu

Yeşilpınar Tirebolu

14:30
100 TL

İSTANBUL (Esenler) Tirebolu

14:30
Dolu

Alibeyköy Tirebolu

14:50
100 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Tirebolu

15:00
115 TL

İSTANBUL Tirebolu

15:00
Dolu

İSTANBUL Tirebolu

15:30
110 TL

İSTANBUL Tirebolu

15:30
110 TL

Halıcıoğlu Tirebolu

15:30
Dolu

Halıcıoğlu Tirebolu

15:30
100 TL

İSTANBUL (Esenler) Tirebolu

15:50
100 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Tirebolu

16:00
110 TL

Halıcıoğlu Tirebolu

16:45
110 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) TİREBOLU

17:30
120 TL

İSTANBUL Tirebolu

17:30
Dolu

İSTANBUL (Esenler) Tirebolu

17:50
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) Tirebolu

18:00
Dolu

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) TİREBOLU

18:00
100 TL

İSTANBUL Tirebolu

18:00
100 TL

İSTANBUL Tirebolu

18:20
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) TİREBOLU

19:00
Dolu

İSTANBUL Tirebolu

19:30
105 TL

İSTANBUL (Esenler) Tirebolu

19:50
105 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Tirebolu

20:00
105 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) TİREBOLU

20:20
105 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) TİREBOLU

22:31
115 TL

İSTANBUL Tirebolu

Esenler (Bayrampaşa) - Tirebolu Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

21 Nisan 2018 Esenler (Bayrampaşa) - Tirebolu güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy10105 TL17 Saat
Doğu Karadeniz2110 TL16 Saat 30 Dakika
Fındıkkale Turizm1100 TL13 Saat 30 Dakika
Kanberoğlu Turizm1100 TL14 Saat
Kaptanoğlu Seyahat3100 TL13 Saat
Lüks Gümüşhane1115 TL14 Saat
Lüks Karadeniz6110 TL18 Saat
Metro Turizm7105 TL15 Saat 20 Dakika
Sahil Seyahat1105 TL15 Saat 30 Dakika
Ulusoy Seyahat2120 TL15 Saat 30 Dakika

Esenler (Bayrampaşa) Şehir Rehberi

Tirebolu Şehir Rehberi

Esenler (Bayrampaşa) - Tirebolu Otobüs Firmaları

Esenler (Bayrampaşa) Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

Esenler (Bayrampaşa) - Tirebolu Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık
Tirebolu OtogarıTirebolu1 km

Esenler (Bayrampaşa) - Tirebolu Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Samsun Yolu Üzeri 4. Km
(Haritada Göster)
0364 611 25 34
Tesis Özellikleri
Bekdiğin-İstasyon Mah. Ankara Cad. 1
(Haritada Göster)
0362 715 52 25
Tesis Özellikleri
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık, Çorum
İstanbul Samsun 2. Km,
(Haritada Göster)
0364 611 43 53
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Çarşamba Metro Tesisleri Çarşamba, Samsun
Samsun Ordu Yolu 40. Km. Dalbahçe Köyü Harman Mevkii Çarşamba / Samsun (Haritada Göster)
0362 847 74 92, 0362 847 74 93
Tesis Özellikleri
Sahil cad no: 6 Çavuşlu,Görele, 28800
(Haritada Göster)
0454 523 00 31
Tesis Özellikleri
Yeniköy Mah. Ordu Cad.
(Haritada Göster)
0452 811 20 29
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Erikliman Mahallesi, Sahil Sk, 28300 Yalıköy Köyü (Haritada Göster)
0454 324 74 66
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Şenyurt Mahallesi, Ömer Derindere Blv. No:233, 19500 (Haritada Göster)
0364 611 28 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, Ömer Derindere Blv., 19500 (Haritada Göster)
0364 628 22 22
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Ruşenin Yeri Tesisleri İlkadım, Samsun
Çivril Mahallesi, Samsun Çorum Yolu 
(Haritada Göster)
0362 487 84 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, 55600
(Haritada Göster)
0541 620 50 15, 0362 876 58 86
Tesis Özellikleri
Taytem Dinlenme Tesisleri
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek , Sakarya
Hamitli Mevkii Tem Otoyolu 156. Km. Hendek / Sakarya (Haritada Göster)
0264 654 57 42, (0264) 644 44 00
Tesis Özellikleri
Samsun-Ordu Karayolu 61. Km Miliç Mevkii Evci, Terme, 55600 (Haritada Göster)
0362 887 82 25
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri
Kozluk Mahallesi, Samsun-Ordu Yolu, 55600 Akçay (Haritada Göster)
0544 530 28 55
Tesis Özellikleri

Esenler (Bayrampaşa) - Tirebolu Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Esenler (Bayrampaşa) - Tirebolu Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(20.04.2018 09:36:03)