Esenler (Bayrampaşa) - Tosya Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
24 Nisan SalıEsenler (Bayrampaşa) Hava Durumu
23°C
Esenler (Bayrampaşa) hava durumu
24 Nisan SalıTosya Hava Durumu
23°C
Tosya hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 36
En Çok Sefer Yapan Firma Ağrı Kösedağı Turizm
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 503 km (8 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 50 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Gürkök Gezer Turizm
Mola Sayısı (Tahmini) 2

Esenler Otogarı - Tosya Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (24 Nisan Salı)

08:00
80 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) TOSYA

08:20
80 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) TOSYA

09:00
68 TL

İSTANBUL (Esenler) Tosya

10:00
Dolu

İSTANBUL Tosya

10:00
60 TL

İSTANBUL Tosya

11:01
60 TL

İSTANBUL Tosya

12:00
130 TL

İSTANBUL Tosya

13:00
60 TL

İSTANBUL Tosya

13:00
70 TL

İSTANBUL Tosya

13:20
70 TL

Alibeyköy Tosya

14:00
65 TL

İSTANBUL Tosya

14:00
85 TL

İSTANBUL Tosya

14:20
60 TL

Yeşilpınar Tosya

14:30
75 TL

KIRAÇ TOSYA

14:30
80 TL

Alibeyköy Tosya

16:00
75 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) TOSYA

16:00
65 TL

İSTANBUL Tosya

16:25
75 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) TOSYA

19:00
65 TL

İSTANBUL Tosya

20:00
68 TL

İSTANBUL (Esenler) Tosya

20:00
80 TL

İSTANBUL Tosya

20:00
70 TL

İSTANBUL Tosya

20:00
70 TL

İSTANBUL Tosya

20:00
80 TL

İSTANBUL Tosya

20:30
70 TL

Alibeyköy Tosya

20:30
70 TL

Alibeyköy Tosya

21:00
80 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) TOSYA

21:00
50 TL

İSTANBUL Tosya

21:00
50 TL

İSTANBUL Tosya

21:20
80 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) TOSYA

21:30
60 TL

İSTANBUL Tosya

21:30
50 TL

Alibeyköy Tosya

22:00
60 TL

İSTANBUL Tosya

22:00
80 TL

İSTANBUL Tosya

22:15
80 TL

OKMEYDANI Tosya

22:30
75 TL

İSTANBUL Tosya

Esenler (Bayrampaşa) - Tosya Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

24 Nisan 2018 Esenler (Bayrampaşa) - Tosya güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ağrı Kösedağı Turizm270 TL8 Saat
As Bafra270 TL8 Saat
Çorum Kargı Turizm250 TL8 Saat
Esadaş465 TL10 Saat
Gürkök Gezer Turizm150 TL8 Saat
Kaptanoğlu Seyahat385 TL8 Saat
Lüks Amasya İtimat Turizm280 TL8 Saat
Lüks Erova Turizm380 TL7 Saat
Metro Turizm780 TL8 Saat
Net Turizm270 TL8 Saat
Öz Doğu Kars160 TL8 Saat
Patnos İtimat1130 TL8 Saat
Tokat Seyahat268 TL8 Saat 30 Dakika
Tosya Seyahat260 TL7 Saat 30 Dakika
Vangölü Turizm260 TL8 Saat 30 Dakika

Esenler (Bayrampaşa) Şehir Rehberi

Tosya Şehir Rehberi

Esenler (Bayrampaşa) - Tosya Otobüs Firmaları

Esenler (Bayrampaşa) Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

Esenler (Bayrampaşa) - Tosya Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık

Esenler (Bayrampaşa) - Tosya Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Paşaköy Mahallesi 2 Yol Arası Mevkii Dağkent Karşısı no:70 Metro Dinlenme Tesisleri / Bolu (Haritada Göster)
0374 255 12 10
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Gümüşova Gerede Otoyolu üstünde 66+190 Km. Ankara Yönü Yukarı Soku Mevkii / Bolu (Haritada Göster)
0374 218 26 77, 0374 217 31 42
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Karşıyaka Mah. Atatürk Cad. No:222
(Haritada Göster)
0366 313 80 97
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Taytem Dinlenme Tesisleri
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek , Sakarya
Hamitli Mevkii Tem Otoyolu 156. Km. Hendek / Sakarya (Haritada Göster)
0264 654 57 42, (0264) 644 44 00
Tesis Özellikleri

Esenler (Bayrampaşa) - Tosya Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Esenler (Bayrampaşa) - Tosya Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(23.04.2018 04:27:21)