Harem - Kırıkkale Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
21 Nisan CumartesiHarem Hava Durumu
16°C
Harem hava durumu
21 Nisan CumartesiKırıkkale Hava Durumu
16°C
Kırıkkale hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 69
En Çok Sefer Yapan Firma Adıyaman Gülaras
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 518 km (7 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 45 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Ankara As Turizm
Mola Sayısı (Tahmini) 2

İstanbul Anadolu - Kırıkkale Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (21 Nisan Cumartesi)

00:00
60 TL

Sultanbeyli KIRIKKALE

00:00
Dolu

Sultanbeyli KIRIKKALE

00:00
Dolu

Kaynarca(İst) KIRIKKALE

00:00
Dolu

İSTANBUL(Dudullu) KIRIKKALE

00:15
60 TL

Güzelyalı KIRIKKALE

00:15
Dolu

Güzelyalı. KIRIKKALE

00:20
Dolu

Dudullu KIRIKKALE

00:25
Dolu

Sancaktepe KIRIKKALE

00:30
Dolu

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

00:30
Dolu

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

00:30
60 TL

Kaynarca (İst) KIRIKKALE

00:45
Dolu

İSTANBUL (SAMANDIRA) KIRIKKALE

01:00
80 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) KIRIKKALE

01:29
Dolu

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

01:29
Dolu

İSTANBUL(Dudullu) KIRIKKALE

01:30
Dolu

İSTANBUL (SAMANDIRA) KIRIKKALE

01:30
Dolu

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

02:30
65 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

09:30
65 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

09:30
60 TL

Kavacık KIRIKKALE

10:00
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

10:15
60 TL

Güzelyalı KIRIKKALE

10:30
70 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

10:30
65 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

10:30
60 TL

Kaynarca(İst) KIRIKKALE

10:30
70 TL

İSTANBUL(Dudullu) KIRIKKALE

10:45
80 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) KIRIKKALE

10:45
60 TL

Güzelyalı. KIRIKKALE

12:00
60 TL

İSTANBUL (Sultanbeyli) KIRIKKALE

12:30
70 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

12:30
70 TL

İSTANBUL(Dudullu) KIRIKKALE

13:00
50 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

13:30
Dolu

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

13:30
70 TL

Sultanbeyli KIRIKKALE

14:00
70 TL

İSTANBUL(Dudullu) KIRIKKALE

14:30
70 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

15:00
80 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) KIRIKKALE

15:00
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

15:00
70 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

16:30
55 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

17:30
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

19:00
70 TL

İSTANBUL(Dudullu) KIRIKKALE

19:45
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

20:00
50 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

20:45
70 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) KIRIKKALE

21:00
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

21:00
70 TL

İSTANBUL(Dudullu) KIRIKKALE

21:00
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

21:30
80 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) KIRIKKALE

21:30
65 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

21:30
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

21:30
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

21:45
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

22:00
60 TL

Sultanbeyli KIRIKKALE

22:15
60 TL

Güzelyalı KIRIKKALE

22:30
65 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

22:30
60 TL

Kaynarca (İst) KIRIKKALE

22:30
70 TL

İSTANBUL(Dudullu) KIRIKKALE

22:45
80 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) KIRIKKALE

23:00
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

23:00
75 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

23:00
60 TL

Kavacık KIRIKKALE

23:15
80 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) KIRIKKALE

23:30
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

23:45
80 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) KIRIKKALE

23:45
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

23:45
60 TL

Sultanbeyli KIRIKKALE

23:59
55 TL

İSTANBUL (Anadolu) KIRIKKALE

23:59
60 TL

Güzelyalı KIRIKKALE

Harem - Kırıkkale Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

21 Nisan 2018 Harem - Kırıkkale güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Adıyaman Gülaras150 TL8 Saat
Aksu Turizm160 TL8 Saat
Ankara As Turizm345 TL8 Saat 30 Dakika
Can Diyarbakır Turizm170 TL8 Saat 30 Dakika
Cesur Bingöl Seyahat170 TL8 Saat
Çorum Kargı Turizm1160 TL8 Saat 30 Dakika
Divriği Nazar Turizm160 TL7 Saat 30 Dakika
Gülen Turizm360 TL8 Saat 30 Dakika
Huzur Turizm175 TL8 Saat
Lider Elbistan160 TL8 Saat
Lüks Afşınlılar Seyahat160 TL8 Saat
Lüks Erzincan Seyahat170 TL7 Saat 30 Dakika
Metro Turizm1080 TL6 Saat 30 Dakika
Öz Erciş Seyahat170 TL8 Saat 30 Dakika
Öz Sivas Seyahat150 TL8 Saat 30 Dakika
RH Turizm570 TL8 Saat
Ses Turizm465 TL8 Saat
Star Diyarbakır160 TL8 Saat
Süha Turizm370 TL8 Saat
Şanal Turizm860 TL8 Saat
Tuncelililer155 TL8 Saat
Ulusoy Seyahat765 TL8 Saat 30 Dakika
Vanyolu Seyahat160 TL8 Saat
Vip Malatyalılar Turizm160 TL8 Saat 30 Dakika

Harem Şehir Rehberi

Kırıkkale Şehir Rehberi

Harem - Kırıkkale Otobüs Firmaları

Harem Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

Harem - Kırıkkale Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık
Kırıkkale OtogarıKırıkkale3.5 km

Harem - Kırıkkale Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Paşaköy Mahallesi 2 Yol Arası Mevkii Dağkent Karşısı no:70 Metro Dinlenme Tesisleri / Bolu (Haritada Göster)
0374 255 12 10
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Gümüşova Gerede Otoyolu üstünde 66+190 Km. Ankara Yönü Yukarı Soku Mevkii / Bolu (Haritada Göster)
0374 218 26 77, 0374 217 31 42
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Taytem Dinlenme Tesisleri
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek , Sakarya
Hamitli Mevkii Tem Otoyolu 156. Km. Hendek / Sakarya (Haritada Göster)
0264 654 57 42, (0264) 644 44 00
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri
Yıldırımlar Dinlenme Tesisi Yahşihan, Kırıkkale
71455 Irmak Köyü
(Haritada Göster)
0318 327 50 27
Tesis Özellikleri

Harem - Kırıkkale Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Harem - Kırıkkale Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(20.04.2018 08:28:28)