İstanbul Anadolu - Turhal Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
22 Eylül Cumartesiİstanbul Anadolu Hava Durumu
27°C
İstanbul Anadolu hava durumu
22 Eylül CumartesiTurhal Hava Durumu
29°C
Turhal hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 41
En Çok Sefer Yapan Firma Tokat Kale Seyahat
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 722 km (10 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 90 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Gülen Turizm
Mola Sayısı (Tahmini) 2

İstanbul Anadolu - Turhal Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (22 Eylül Cumartesi)

00:30
128 TL

İSTANBUL (Sultanbeyli) Turhal

09:25
128 TL

İSTANBUL (Harem) Turhal

10:30
128 TL

İSTANBUL (Sultanbeyli) Turhal

17:00
105 TL

İçmeler Turhal

18:00
100 TL

Cevizli Turhal

19:00
128 TL

İSTANBUL Turhal

19:30
90 TL

İSTANBUL Turhal

19:30
105 TL

İSTANBUL (Anadolu) Turhal

20:00
105 TL

İSTANBUL Turhal

20:15
105 TL

İSTANBUL Turhal

20:15
128 TL

Samandıra Turhal

20:30
100 TL

İSTANBUL Turhal

20:30
128 TL

İSTANBUL Turhal

20:30
128 TL

Sultanbeyli Turhal

20:45
128 TL

Sarıgazi Turhal

21:00
95 TL

İSTANBUL (Anadolu) Turhal

21:00
100 TL

Samandıra Turhal

21:00
105 TL

Tepeüstü Turhal

21:00
128 TL

Kaynarca (İst) Turhal

21:00
128 TL

Kaynarca (İst) Turhal

21:01
105 TL

Sultanbeyli Turhal

21:15
125 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) TURHAL

21:15
100 TL

Sarıgazi Turhal

21:15
100 TL

Cevizli Turhal

21:15
105 TL

Sarıgazi Turhal

21:30
120 TL

Kaynarca(İst) Turhal

21:30
105 TL

Pendik Turhal

21:30
128 TL

İSTANBUL (Harem) Turhal

21:31
105 TL

Cevizli Turhal

21:35
105 TL

Kartal Turhal

21:40
105 TL

Sultanbeyli Turhal

21:45
100 TL

Güzelyalı Turhal

21:45
105 TL

Kaynarca(İst) Turhal

21:50
105 TL

Güzelyalı Turhal

22:00
130 TL

İSTANBUL (Anadolu) Turhal

22:15
100 TL

Kaynarca (İst) Turhal

22:25
128 TL

İSTANBUL (Harem) Turhal

22:45
125 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) TURHAL

23:00
100 TL

Güzelyalı Turhal

23:30
128 TL

İSTANBUL (Harem) Turhal

23:30
128 TL

İSTANBUL (Sultanbeyli) Turhal

İstanbul Anadolu - Turhal Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

22 Eylül 2018 İstanbul Anadolu - Turhal güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Gülen Turizm290 TL13 Saat
Metro Turizm2125 TL10 Saat 15 Dakika
Net Turizm7100 TL12 Saat
Tokat İmparator Turizm5100 TL11 Saat
Tokat Kale Seyahat10105 TL11 Saat
Tokat Seyahat7128 TL11 Saat
Tokat Yıldızı8128 TL11 Saat

İstanbul Anadolu Şehir Rehberi

Turhal Şehir Rehberi

İstanbul Anadolu - Turhal Otobüs Firmaları

İstanbul Anadolu Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

İstanbul Anadolu - Turhal Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık
Turhal OtogarıTurhal2.9 km

İstanbul Anadolu - Turhal Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Akbak Dinlenme Tesisleri Ilgaz, Çankırı
Samsun İstanbul Karayolu Dörtyol Mevkii
(Haritada Göster)
0376 416 25 19
Tesis Özellikleri
Samsun Yolu Üzeri 4. Km
(Haritada Göster)
0364 611 25 34
Tesis Özellikleri
Bekdiğin-İstasyon Mah. Ankara Cad. 1
(Haritada Göster)
0362 715 52 25
Tesis Özellikleri
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık, Çorum
İstanbul Samsun 2. Km,
(Haritada Göster)
0364 611 43 53
Tesis Özellikleri
Paşaköy Mahallesi 2 Yol Arası Mevkii Dağkent Karşısı no:70 Metro Dinlenme Tesisleri / Bolu (Haritada Göster)
0374 255 12 10
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Gümüşova Gerede Otoyolu üstünde 66+190 Km. Ankara Yönü Yukarı Soku Mevkii / Bolu (Haritada Göster)
0374 218 26 77, 0374 217 31 42
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Ziraat Mahallesi, 18400
(Haritada Göster)
0553 387 95 76, 0376 416 11 86
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Karşıyaka Mah. Atatürk Cad. No:222
(Haritada Göster)
0366 313 80 97
Tesis Özellikleri
Şenyurt Mahallesi, Ömer Derindere Blv. No:233, 19500 (Haritada Göster)
0364 611 28 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, Ömer Derindere Blv., 19500 (Haritada Göster)
0364 628 22 22
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Ankara Karabük Yolu, 78400 Gözlü Köyü
(Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Taytem Dinlenme Tesisleri
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek , Sakarya
Hamitli Mevkii Tem Otoyolu 156. Km. Hendek / Sakarya (Haritada Göster)
0264 654 57 42, (0264) 644 44 00
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri

İstanbul Anadolu - Turhal Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İstanbul Anadolu - Turhal Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(21.09.2018 10:43:12)