Tekir Kuşoğlu Dinlenme Tesisleri

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
Uğrayan Firma Sayısı 1
Tesis Özellikleri
İletişim Bilgileri Tekir Mahallesi, No:36, 46170
0344 259 20 05
Kahramanmaraş

Tekir Kuşoğlu Dinlenme Tesisleri

Uzun yol seyahatleri yapan insanlar dinlenme tesislerine bir hayli alışkınlardır. Özellikle de yaşadığı il dışında üniversite eğitimi gören öğrenciler sene içerisinde bir çok kez şehirlerarası seyahat ederler.

Kahramanmaraş ilinin merkez ilçesinde bulunan Tekir Kuşoğlu Dinlenme Tesisleri de bir çok otobüs firmasının ve özel aracın mola yeri olarak tercih ettiği kaliteli bir dinlenme tesisidir.

Yolculuk sırasında ilk saatler dışında birkaç saat geçtikten sonra yolcularda homurdanmalar başlar. Acıkma, tuvalet ihtiyacı, ayaklarını güzelce uzatma ihtiyacı hisseden bir çok kişi olur. Bundan dolayı şehirlerarası otobüs firmaları gittikleri rotalarda Tekir Kuşoğlu gibi anlaşmalı dinlenme tesislerine girerler.

Tekir Kuşoğlu Dinlenme Tesisleri Nerede

Şoförler genellikle yol üzerinde olan dinlenme tesislerine girmeyi tercih ederler. Bu sayede yoldan sapmamış ve fazladan zaman kaybetmemiş olurlar. Bu nedenle bir dinlenme tesisinin ana yol üzerinde ve kolay bir girişinin olması önemli avantajlarından birisi olur.

Tekir Kuşoğlu Dinlenme Tesisleri bu alanda bünyesinde mola vermek isteyenlere büyük avantajlar sunuyor. Tekir mahallesi üzerinde ikamet eden bu dinlenme tesisi aynı zamanda kolay bir girişe sahiptir. Uzaktan da gelinmeden önce tabelalar ana yol üzerinde olduğunu göstererek sürücülere haber verir.

Tesis Kayseri’ye 205,  Adıyaman’a 219, Gaziantep’e 134, Osmaniye’ye 163, bağlı bulunduğu Kahramanmaraş iline ise 57 km mesafede bulunmaktadır.

Adres; Tekir mahallesi no:36, 46170 Merkez / Kahramanmaraş

Tekir Kuşoğlu Dinlenme Tesisleri Hizmetleri

Dinlenme tesisine araçların girmesinin sebebi bir takım ihtiyaç durumunun oluşmasıdır. Bu aracın benzinin bitmesi olabilir, araç içindeki insanların acıkması olabilir ya da araç içindeki insanların tuvalet ihtiyacı olabilir. Bu gibi durumlarda durulan dinlenme tesisinin kişilerin bu ihtiyaçlarını giderebiliyor olması gerekir.

Tekir Kuşoğlu Dinlenme Tesisleri sınırları içinde tüm bu ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Çünkü bu dinlenme tesisi sınırları içinde yemek yiyebilmeniz ve kahvaltı yapabilmeniz için restoran imkanı bulunuyor. Restoranda günün her saati kaliteli ve bol seçenekli et yemekleri ile sulu yemekler çıkarılıyor.

Aynı zamanda fast food mekanı, hediyelik eşya dükkanı, spor alanı, market ve mescit de bulunuyor.

Aracınızın yakıtını tedarik etmek için de bu dinlenme tesisi içindeki akaryakıt istasyonundan faydalanabilirsiniz.  

Tekir Kuşoğlu Dinlenme Tesisleri Fotoğrafları

Tesise Uğrayan Otobüs Firmaları

Tekir Kuşoğlu Dinlenme Tesisleri Nerede?

Tekir Kuşoğlu Dinlenme Tesisleri Yakınındaki Dinlenme Tesisleri

Tekir Mahallesi, Kayseri Kahramanmaraş Yolu, 46170 (Haritada Göster)
0344 259 20 11
Tesis Özellikleri
Tekirhan Dinlenme Tesisleri Merkez, Kahramanmaraş
Tekir Mahallesi, Tekir Köyü Yolu, 46170 Tekir (Haritada Göster)
0344 259 22 12
Tesis Özellikleri

Tekir Kuşoğlu Dinlenme Tesisleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kahramanmaraş Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(22.03.2019 13:02:12)