Can Barış Turizm
Can Barış Turizm

Genel Tanıtımı

Can Barış Turizm hizmet vermeye başladığı günden bu yana kaliteli şartlarda hizmet vermek ve iş ahlakını bozmadan sektörde var olmayı amaçlamakta olan bir firmadır. Oldukça modern bir filo ve donanımlı personellere sahip olan Can Barış Turizm yolcularına kaliteli ve konforlu bir yolculuk imkanı sunabilmek adına çalışmalar yapmaktadır. Can Barış Turizm ile yapacağınız yolculuklarda alınan önlemler ile de yolculuğunuzun sorunsuz geçmesi sağlanmaktadır.

Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Can Barış Turizm ile seyahat etmek için beş önemli sebep şu şekildedir:

  • Can Barış Turizm insana değer veren bir firma olması sebebi ile yolcuların can ve mal güvenliğine yüksek önem vererek yolculukların tümünde yüksek güvenlik önlemleri alınarak yolculukların sorunsuz gerçekleşmesine özen gösterilmektedir.
  • Modern özelliklere sahip bir araç filosuna sahip olan Can Barış Turizm ile yolculuğunuz boyunca keyifli zaman geçirmenizi ve bu esnada konforlu bir yolculuk yapmanızı amaçlamaktadır.
  • Can Barış Turizm firmasında bünyesinde görev yapmakta olan personellerin tümü saygılı ve güler yüzlü personeller olup yolculuğunuzun sorunsuz geçmesi için size yardımcı olmaktadır.
  • Can Barış Turizm için dürüst bir çizgide ilerlemek büyük önem taşımaktadır ve iş ahlakına uygun olarak hizmet vermeyi önemsemektedir bu sebeple ticari kaygıları iş ahlakı ve müşteri memnuniyetinin önüne koymadan yolcularına en iyi hizmet kalitesini sunmaktadır.
  • Can Barış Turizm ile yapmış olduğunuz seyahatlerde tüm yolcular aynı değere sahiptir ve herkese eşit şartlarda ve aynı kalitede hizmet sağlanmaktadır.

Özel Terminalleri

Can Barış Turizm kendisi için otobüs terminallerinde ayrılmış olan peronlarda yolcu indirme ve bindirme işlemlerini gerçekleştirerek hizmet vermektedir, bunun haricinde kendisine ait özel bir terminali bulunmamaktadır. Bilet temini, iptali ya da buna benzer yolculuk ile ilgili soru ve sorunlarınız için ise online ya da telefon ile iletişime geçebileceğiniz gibi şube ve terminallerde yer alan Can Barış Turizm yazıhaneleri ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Filosunda Bulunan Otobüsler

Can Barış Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü oldukça modern ve teknolojik donanım açısından zengin otobüsler olup özellikle uzun yolculuklar için oldukça uygun otobüslerdir. Otobüslerin genelinde internet, koltuk arkası TV, genel TV, kulaklık, müzik donanımları bulunmakta iken otobüslerde yolcuları rahatsız etmemek kaydı ile telefon kullanımı serbesttir. Travego 17 SHD modellerde ise televizyonda digiturk yayını bulunmakta olup bu sayede maç izleme gibi imkanlar sunularak yolculuklar konforlu ve keyifli hale getirilmektedir.

Bilet İptal Prosedürü

Can Barış Turizmden almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olduğunda uygulanmakta olan bilet iptal prosedürüne göre iptalini talep edeceğiniz biletin sefer saatinden en az 24 saat önce bildirimini ve iadesini gerçekleştirmeniz gerekmektedir, aksi halde iptal prosedürü uygulanamamaktadır. Online almış olduğunuz biletlerin dökümü yapılmadığı sürece iptali online olarak yapılmakta iken dökümü yapılmış biletler için yine iade işlemini bizzat yapmanız gerekmektedir. Zamanı geçmiş biletler için ise herhangi bir iptal prosedürü uygulanamamakta ve iade ve açığa alma gibi işlemler yapılamamaktadır.

Benzer Firmalar

Can Barış Turizm
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Can Barış Turizm
Firma Merkezi :
Kahramanmaraş
Kurucular :
Erdal Ayaz
Kuruluş Yılı :
2012
Çağrı Merkezi :
0 212 658 05 95
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
60 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,3 / 5