Doğu Karadeniz Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
Kuruluş Tarihi 1968
Ortalama Otobüs Yaşı 7
Ortalama Kullanıcı Puanı 4 / 5
Otobüs Sayısı
 : 
14
Kurucular
 : 
Seçkin Pirimoğlu
Çağrı Merkezi
 : 
(464)-612-40-74
Firma Merkezi
 : 
Pazar

Doğu Karadeniz Hakkında

1968 yılında Rize merkez alınarak kurulan Doğu Karadeniz Seyahat kurulduğu günden bu yana yenilikçi bir bakış açısı ile hareket etmiş ve bu doğrultuda günümüzde modern şartlar altında hizmet veren bir firma olarak ayakta kalmayı başarmıştır. Günümüz şartlarının kurulduğu günün şartlarından farklı olduğunu kanıksamış olan ve bu doğrultuda yenilikler yapmakta olan Doğu Karadeniz Seyahat, çağımızın teknolojik olanaklarından yararlanarak bunu hizmet kalitesi ile birleştirmekte ve böylelikle sektörde kendisine iyi bir yer edinerek bu yeri daha da sağlamlaştırmak adına önemli çalışmalar yapmaya devam ediyor. Yaşadığımız çağa uygun olarak araç filosunu yenilemekte ve hizmet kalitesini arttırmakta olan Doğu Karadeniz Seyahat, Karadeniz Bölgesi’nin diğer bölgelerimize ve illerimize ulaşımının sağlanması konusunda hizmet sunarak yolcularına benzersiz bir seyahat deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Başarının bir ekip işi olduğunu ve bu ekip içerisinde en büyük sorumluluğun hizmet sunan personellere düştüğüne inanan Doğu Karadeniz Seyahat bu doğrultuda kadrolarında yer alan elemanların marka değerine yaraşır kişiler olmasına büyük özen gösteriyor. Firma bünyesinde görev yapan elemanların tümü güler yüzlü hizmet anlayışı ile saygı ve iş ahlakını birleştirerek yolculara kaliteli ve seçkin bir hizmet sunmakta ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır. Hizmet sektöründe var olan Doğu Karadeniz Seyahat bu alanda hayatta kalmanın yolunun dürüstlükten geçtiğine inanarak yolcularına hizmet sunarken ticari kaygılardan ziyade onlara misafir gibi davranarak içten bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Seyahatlerinizde Doğu Karadeniz Seyahat’i tercih etmeniz için onlarca sebep arasından en çok göze çarpan beş tanesi şöyledir:

  • Doğu Karadeniz Seyahat çalışanlarının tümü sizlere hizmet sunarken dürüst olmayı kendisine bir borç bilerek hareket etmekte ve bu doğrultuda sizlere asla boş vaatler verilmeden seyahat imkanı sağlanmaktadır.
  • Son teknolojilere uygun olarak oluşturulmuş olan araç filosunda yer alan otobüsler ile yolculuklarınız esnasında sıkılmadan ve konforla seyahat etmeniz sağlanmaktadır.
  • İnsana değer veren bir Karadeniz firması olması sebebi Doğu Karadeniz Seyahat ile yolcularına para ya da müşteri gözü ile bakmamakta ve onları bir konuk gibi ağırlayarak yolculuklarını huzurlu geçirmelerini sağlamaktadır.
  • Yolculuk öncesi ve esnasında üstün güvenlik önlemleri alınarak varacağınız noktaya can ve mal tehlikesi yaşamadan varabilmeniz sağlanmaktadır.
  • Yolculuğunuz esnasında sunulan ikramlar ile yolculuk sırasında keyifli zaman geçirmeniz amaçlanmaktadır.

Özel Terminalleri

Doğu Karadeniz Seyahat otobüs terminallerinde bildirilen peronlarda yolcularına hizmet vermektedir. Bilet temini ya da seferler ile ilgili başka tüm sorularınız için ise terminal ve şubelerde bulunan yazıhaneler ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Filosunda Bulunan Otobüsler

Doğu Karadeniz Seyahat filosunda yer alan otobüsler çağın gereklerine uygun olarak hazırlanmış olup yolculuk esnasında yolculara TV, internet, kulaklık gibi imkanlar sunulmaktadır. Hava filtreleri ile yolculuk esnasında otobüs içerisindeki hava yenilenerek kötü kokulara maruz kalmanız engellenmektedir.

Bilet İptal Prosedürü

Almış olduğunuz biletin iptal edilebilmesi için sefer saatinden en az 24 saat önce yazıhaneye biletinizi iade etmeniz gerekmektedir. Online alınan biletlerin dökümü yapıldıktan sonra online iptal edilebilmeleri mümkün değildir.

Doğu Karadeniz Peron Numaraları

ŞehirPeron No
Ankara 27

İzmir 27-28

Samsun 33, 41-42

Rize 25, 8

Ordu 13

Giresun 9

Ünye 9

Fatsa 1

İstanbul 74

Hopa 10

Doğu Karadeniz Otobüs Özellikleri

TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Okuma Lambası
Doğu Karadeniz firmasına ait otobüslerin genelinde bulunan özelliklerdir.

Kullanıcıların Aradığı Benzer Firmalar

Doğu Karadeniz Otobüs Bileti İçin Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

18 Şubat 2018 Doğu Karadeniz otobüs seferlerine ait ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve bilet fiyatı.
Güzergah Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ankara - İzmir Otobüs Bileti150 TL8 Saat 16 Dakika
Ankara - Samsun Otobüs Bileti150 TL6 Saat 30 Dakika
Ankara - Ünye Otobüs Bileti155 TL9 Saat 30 Dakika
Kırıkkale - İzmir Otobüs Bileti155 TL10 Saat
Ankara - Ordu Otobüs Bileti160 TL9 Saat 30 Dakika
Ankara - Trabzon Otobüs Bileti165 TL11 Saat 30 Dakika
Trabzon - Ankara Otobüs Bileti175 TL12 Saat 30 Dakika
Rize - Ankara Otobüs Bileti180 TL7 Saat 30 Dakika
Trabzon - İzmir Otobüs Bileti195 TL22 Saat
İzmir - Trabzon Otobüs Bileti1105 TL20 Saat 30 Dakika

Doğu Karadeniz Firmasının Kullandığı Dinlenme Tesisleri

Erikliman Mahallesi, Sahil Sk, 28300 Yalıköy Köyü (Haritada Göster)
0454 324 74 66
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Ankara-Samsun Yolu Sungurlu Mevkii
(Haritada Göster)
0536 506 55 34, 0364 311 82 01
Tesis Özellikleri
Sç Park Dinlenme Tesisleri Sinanpaşa, Afyon
Bağdat Mahallesi, 03852 Boyalı Köyü
(Haritada Göster)
0272 313 20 20
Tesis Özellikleri
Tursan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri

Doğu Karadeniz İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Doğu Karadeniz Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(17.02.2018 17:56:10)