Yeni bir şey deneyin Tekrar Dene

Esadaş Turizm Erzurum Şubeleri

Kuruluş Tarihi
1983
Firma Merkezi
Erzurum
Ort. Bilet Fiyatı
76 TL
Ort. Otobüs Yaşı
5
Otobüs Sayısı
67
Çağrı Merkezi
Kurucular
Ata Şenpolat
Erzurum Peron Numaraları
15,15-19,15-19-20,15-20,19-20
Esadaş Turizm

Esadaş Turizm Erzurum Şubeleri, Adresleri ve Telefon Numaraları

Esadaş Turizm firmasına ait Erzurum şube sayısı 43 adettir. Şubelerin adı, adresi, telefon numarası ve açılış - kapanış saati bilgisine aşağıdan ulaşabilirsiniz..
Şube Adı Adresi Telefon Numarası Açılış - Kapanış Saati
Artvinexpres Erzurum 0 (442) 442 08 08 07:00 - 22:00
Aşkale Erzurum Cad.No:15 0 (442) 415 25 25 07:00 - 22:00
Bayburt Aşkale 0 (458) 211 74 69 07:00 - 22:00
Bilet Test Şehirlerarası Otobüs Terminali No:3 Erzurum 0 (442) 233 86 86
Ç.Çeşme Bosna Cad. 0 (442) 234 53 69 07:00 - 22:00
E/Ardahan 0 (478) 211 21 03 07:00 - 22:00
E/Ardahan1 444 00 25 (Çağrı Merkezi) 08:00 - 19:00
E/Gole 0 (478) 411 22 36 07:00 - 22:00
E/Hınıs 0 (442) 511 30 68 07:00 - 22:00
E/İspir Merkez İspir Otogar 0 (442) 451 27 27 07:00 - 22:00
E/İspir Otogar İspir Otogarı 0 (442) 451 27 27 07:00 - 22:00
E/Karaçoban 0 (442) 591 31 40 10:00 - 16:00
E/Maden 444 00 25 (Çağrı Merkezi) 10:00 - 15:00
E/Nrman 0 (442) 741 24 21 07:00 - 22:00
E/Oltu 0 (442) 816 15 26 07:00 - 22:00
E/Olur 0 (442) 841 21 52 14:00 - 14:00
E/Pazaryolu 0 (442) 481 25 91 08:00 - 23:00
E/Tortum 0 (442) 761 27 49 08:00 - 20:00
Erzurum Otogar Şehirlerarası Otobüs Terminali No:3 Erzurum 0 (442) 233 86 86 00:00 - 23:00
Ets 0 (442) 235 65 16 08:30 - 19:30
Hınıs 0 (442) 511 30 68 07:00 - 22:00
Ilıca 0 (442) 631 37 17 07:00 - 22:00
Ispır İspir İspir 0 (442) 451 27 27 07:00 - 22:00
İstasyon 0 (442) 242 01 89 07:00 - 22:00
Karaçoban Karaçoban 0 (442) 591 31 40 07:00 - 22:00
Karayazı Cep 05365108273 Karayazı Hasan 0 (442) 541 20 35 07:00 - 22:00
Kosor Kosor Kosor 0 (442) 871 51 62 07:30 - 23:30
M.Başı Mahalle Başı Semt Garajı 0 (442) 213 76 66 07:00 - 22:00
Maden(Erz) 0 (442) 462 20 33 07:00 - 22:00
Merkez Cumhuriyet Caddesi No:9A/A Yakutiye 0 (442) 235 22 02 06:00 - 23:00
Narman 0 (442) 741 24 21 07:00 - 22:00
Oltu Oltu 0 (442) 816 15 26 07:00 - 22:00
Olur 0 (442) 841 21 52 07:00 - 22:00
Özel İdare Kongre Caddesi Özel İdare İşhanı Zemin Kat 0 (442) 213 46 06 07:00 - 22:00
Pazaryolu Pazaryolu 0 (442) 481 25 91 07:00 - 22:00
Sıgorta Erzurum 0 (442) 238 58 58
Sigorta2 Lalapaşa Mah.Terminal Cad. 0 (442) 238 58 58 07:00 - 22:00
Şükrüpaşa Şükrüpaşa 0 (442) 327 07 25 07:00 - 22:00
Tortum 0 (442) 761 27 49 07:00 - 22:00
Y.Hınıs Mahallebaşı Semt Garajı Hınsı Birlik Yazıhanesi 0 (442) 214 08 42 07:00 - 22:00
Yenişehir 0 (442) 315 80 80 08:00 - 20:00
Yıldızkent 0 (442) 342 57 57 08:30 - 22:30
Yusufelı 0 (466) 811 21 24 07:00 - 22:00

Erzurum Otogarları

Erzurum Nerede?

Esadaş Turizm Erzurum Varışlı Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

Ankara - Erzurum
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
Gaziantep - Erzurum
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
Malatya - Erzurum
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
Rize - Erzurum
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
Erzincan - Erzurum
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
16 Kas 2019
İzmir - Erzurum
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
Kayseri - Erzurum
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
Adana - Erzurum
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
Sivas - Erzurum
Otobüs Bileti
16 Kas 2019

Esadaş Turizm Erzurum Kalkışlı Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

Erzurum - Ankara
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
Erzurum - Malatya
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
Erzurum - Gaziantep
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
Erzurum - Rize
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
Erzurum - Erzincan
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
16 Kas 2019
Erzurum - İzmir
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
Erzurum - Kayseri
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
Erzurum - Adana
Otobüs Bileti
16 Kas 2019
Erzurum - Mersin
Otobüs Bileti
16 Kas 2019

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Erzurum ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Palandöken Kayak Merkezi
Palandöken Kayak Merkezi
14 Kasım 2019
Palandöken Kayak Merkezi Hakkında Erzurum şehri Palandöken Dağı’nın eteklerine kurulu olduğu için şehir merkezine oldukça yakındır. Palandöken rakımı 3271 metredir. Kış aylarında Palandöken Kayak
Artvin'de Gezilecek Yerler: Artvin'de Nereye Gidilir?
Artvin'de Gezilecek Yerler: Artvin'de Nereye Gidilir?
14 Ekim 2019
Karadeniz’de bulunan Artvin, yemyeşil görünümü ve muhteşem dağları ile Artvin gezisi planlayanları muhteşem bir tatile çağırıyor. Artvin’de gezilmesi gereken yerlere bir göz atmadan önce, Artvin’in h
Ardahan'da Gezilecek Yerler: Ardahan'da Nereye Gidilir?
Ardahan'da Gezilecek Yerler: Ardahan'da Nereye Gidilir?
11 Ekim 2019
Doğu Anadolu Bölgesi ile Karadeniz Bölgesinin sınırlarında bulunan Ardahan, 1992 yılında Kars’tan ayrılarak Türkiye’nin 75. ili oldu. Dağları, ovaları, vadileri ve diğer doğa güzellikleri ile Ardahan’
Amasya'da Gezilecek Yerler: Amasya'da Nereye Gidilir?
Amasya'da Gezilecek Yerler: Amasya'da Nereye Gidilir?
03 Ekim 2019
Amasya Anadolu'nun eski yerleşim alanlarından biridir. Hititlerden başlayarak çeşitli uygarlıkların merkezi olmuştur. Amasya’da gezilecek bir sürü yer var. Amasya’da gezilmesi gereken yerlere bir göz

Esadaş Turizm Erzurum Şubeleri Hakkında İlk Yorum Yapan Sen Ol!

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan
0,0
Henüz Değerlendirilmedi
2
0
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Esadaş Turizm Erzurum şubeleri sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 15.11.2019 03:21:52 )

ANKARA
84
Ankara (Aşti)
84
ERZURUM
457
Erzurum
457

Arayın, Otobüs Biletiniz için Yardımcı Olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=15038
/
15038