Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Esadaş Turizm Erzurum Şubeleri

Kuruluş Tarihi
1983
Firma Merkezi
Erzurum
Ort. Bilet Fiyatı
75 TL
Ort. Otobüs Yaşı
5
Otobüs Sayısı
72
Çağrı Merkezi
Kurucular
Ata Şenpolat
Erzurum Peron Numaraları
15-19,15-19-20,15-20
Esadaş Turizm

Esadaş Turizm Erzurum Şubeleri, Adresleri ve Telefon Numaraları

Esadaş Turizm firmasına ait Erzurum şube sayısı 42 adettir. Şubelerin adı, adresi, telefon numarası ve açılış - kapanış saati bilgisine aşağıdan ulaşabilirsiniz..
Şube Adı Adresi Telefon Numarası Açılış - Kapanış Saati
Artvin Experss2 0 (442) 242 01 89 18:00 - 19:00
Artvinexpr Erzurum 0 (442) 442 08 08 07:00 - 22:00
Aşkale Erzurum Cad.No:15 0 (442) 415 25 25 00:00 - 22:00
Bayburt Aşkale 0 (458) 211 74 69 06:00 - 22:00
Ç.Çeşme Bosna Cad. 0 (442) 234 53 69 07:00 - 22:00
E/Ardahan 0 (478) 211 21 03 07:00 - 22:00
E/Ardahan1 0 (442) 444 00 25 (Çağrı Merkezi) 07:00 - 22:00
E/Gole 0 (478) 411 22 36 07:00 - 22:00
E/Hınıs 0 (442) 511 30 68 07:00 - 22:00
E/İspir Merkez İspir Otogar 0 (442) 451 27 27
E/İspir Otogar İspir Otogarı 0 (442) 451 27 27 07:00 - 22:00
E/Karaçoban 0 (442) 591 31 40 08:00 - 18:00
E/Maden 0 (442) 444 00 25 (Çağrı Merkezi) 07:00 - 22:00
E/Nrman 0 (442) 741 24 21 07:00 - 22:00
E/Oltu 0 (442) 816 15 26 07:00 - 22:00
E/Olur 0 (442) 841 21 52 07:00 - 22:00
E/Pazaryolu 0 (442) 481 25 91 07:30 - 23:30
E/Tortum 0 (442) 761 27 49 08:00 - 19:00
Erzurum Otogar Şehirlerarası Otobüs Terminali No:3 Erzurum 0 (442) 233 86 86 00:00 - 23:00
Ets 0 (442) 235 65 16 09:00 - 21:00
Hınıs 0 (442) 511 30 68 07:00 - 22:00
Ilıca 0 (442) 631 37 17 07:00 - 22:00
Ispır İspir İspir 0 (442) 451 27 27 07:00 - 22:00
Karaçoban Karaçoban 0 (442) 591 31 40 07:00 - 22:00
Karayazı Cep 05365108273 Karayazı Hasan 0 (442) 541 20 35 07:30 - 23:30
Kosor Kosor Kosor 0 (442) 871 51 62 07:00 - 22:00
M.Başı Mahalle Başı Semt Garajı 0 (442) 213 76 66 07:00 - 22:00
Maden(Erz) 0 (442) 462 20 33 07:00 - 22:00
Merkez Cumhuriyet Caddesi No:9A/A Yakutiye 0 (442) 235 22 02 07:00 - 23:00
Narman 0 (442) 741 24 21 07:00 - 22:00
Oltu Oltu 0 (442) 816 15 26 07:00 - 22:00
Olur 0 (442) 841 21 52 07:00 - 22:00
Özel İdare Kongre Caddesi Özel İdare İşhanı Zemin Kat 0 (442) 213 46 06 07:00 - 22:00
Pazaryolu Pazaryolu 0 (442) 481 25 91 07:00 - 22:00
Sıgorta Erzurum 0 (442) 238 58 58
Sigorta2 Lalapaşa Mah.Terminal Cad. 0 (442) 238 58 58 07:00 - 22:00
Şükrüpaşa Şükrüpaşa 0 (442) 327 07 25 08:30 - 19:30
Tortum 0 (442) 761 27 49 07:00 - 22:00
Y.Hınıs Mahallebaşı Semt Garajı Hınsı Birlik Yazıhanesi 0 (442) 214 08 42 07:00 - 22:00
Yenişehir 0 (442) 315 80 80 08:00 - 21:00
Yıldızkent 0 (442) 342 57 57 08:30 - 21:30
Yusufelı 0 (466) 811 21 24 07:00 - 22:00

Erzurum Otogarları

Esadaş Turizm Erzurum Servis Güzergahları veya Durakları

Cumhuriyet Cad
Eski Ter Kavşak
Kongre
Mahallebaşı
Yurtlar

Erzurum Nerede?

Esadaş Turizm Erzurum Varışlı Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

Ankara - Erzurum
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Gaziantep - Erzurum
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Malatya - Erzurum
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Rize - Erzurum
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Erzincan - Erzurum
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
İzmir - Erzurum
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Kayseri - Erzurum
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Adana - Erzurum
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Kahramanmaraş - Erzurum
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
17 Haz 2019

Esadaş Turizm Erzurum Kalkışlı Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

Erzurum - Ankara
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Erzurum - Malatya
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Erzurum - Gaziantep
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Erzurum - Rize
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Erzurum - Erzincan
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Erzurum - Kayseri
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Erzurum - Adana
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Erzurum - Kahramanmaraş
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Erzurum - İzmir
Otobüs Bileti
17 Haz 2019
Erzurum - Sivas
Otobüs Bileti
17 Haz 2019

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Erzurum ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Sömestr Tatilini Değerlendirebileceğiniz En İyi 8 Yer
Sömestr Tatilini Değerlendirebileceğiniz En İyi 8 Yer
01 Şubat 2019
Tatil fırsatı elimize kolay kolay geçmiyor, bu sepele hazır çocukların da okulu tatil olmuşken nerelere gidilebilir biraz düşündük. Türkiye’nin dört bir tarafı ayrı güzel derler, ne kadar doğru. Biz d
2019 Kayak Sezonu Açıldı: Türkiye’nin En İyi Kayak Merkezleri
2019 Kayak Sezonu Açıldı: Türkiye’nin En İyi Kayak Merkezleri
15 Ocak 2019
Karlı havalara alıştığımız bu günlerde, Türkiye’nin dört bir tarafından kayak merkezlerinin açılma haberleri de gelmeye başladı. Yaz tatilinin üzerinden bu kadar vakit geçtikten sonra tekrar tatil yap
Türkiye'nin 7 Coğrafi Bölgesinde Seyahat Önerileri
Türkiye'nin 7 Coğrafi Bölgesinde Seyahat Önerileri
02 Eylül 2018
Her bir köşesi cennet ülkemizin yedi ayrı bölgesinde, seyahat severlerin uğraması gereken pek çok tatil rotası bulunuyor. Tatil tercihlerinin yurt içine yönelmeye başladığı son yıllarda, siz de ülkemi
30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Gezilecek 6 Yer
30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Gezilecek 6 Yer
30 Ağustos 2018
30 Ağustos Zafer Bayramı, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Atatürk’ün başkumandanlık yapmış olduğu ve galibiyetle sonuçlanan Büyük Taarruzu anmak için kutlanmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbr

Esadaş Turizm Erzurum Şubeleri Hakkında İlk Yorum Yapan Sen Ol!

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan
0,0
Henüz Değerlendirilmedi
2
0
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Esadaş Turizm Erzurum şubeleri sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.

16.06.2019 03:30:15
ANKARA
84
Ankara (Aşti)
84
ERZURUM
457
Erzurum
457

Arayın, Otobüs Biletiniz için Yardımcı Olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=41897
/
41897