Gürkan Turizm
Gürkan Turizm

Gürkan Turizm Genel Tanıtımı

1963 yılında otobüs taşımacılığının gelişmediği yıllarda, müşterilere gidecekleri yere kadar hizmet vermek amaçlı, kamyonlarla yolcu taşımacılığı yapmışlardır. İlk yıllarda İzmit’in köyleriyle başlayan bu yolculuk, giderek gelişen otobüs sektöründe, köklü yer etmeyi başarmışlardır. İlk otobüs hizmeti 1970 yılında başlamıştır. Daha sonra araçlarına yenilerini ekleyerek, Gürkan turizmi büyütmeyi başarmışlardır. Günümüze kadar tecrübeli duruşu ile, Gürkan turizm müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Gürkan Turizmi Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Gürkan turizm, otobüs taşımacılığının neredeyse olmadığı dönemlerde hizmet vererek, günümüze kadar gelişerek gelmeyi başarmıştır. Gürkan turizmi tercih etmek için sebeplerimizi sıraladık:

  • Teknolojiye ayak uydurarak ve güncelliği takip ederek, otobüslerde rahatlık ve konfor uygulamaları
  • Otobüs içerisinde sunulan ikram hizmetleri çeşitleri ve kalitesi
  • Otobüs içerisinde teknik anlamda sorun yaşayan müşterilerine yardımcı olmak
  • Toplu taşıma araçlarının en önemli önceliği olan hijyen konusunda titiz olmaları
  • Araç içerisinde veya yolculuk sırasında müşteriyi rahatsız edecek sorunları ortadan kaldırmak.

 

Gürkan Turizm Özel Terminalleri

Gürkan Turizm firmasının, kendine ait bir terminali bulunmamaktadır. Bu yüzden terminallerde otobüslere ayrılan bölmelerde yer almaktadır. Gürkan otobüs bileti alırken ister terminalden isterseniz internetten online olarak bilet temin edebilirsiniz.

 

Gürkan Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Firma ilk otobüsünü 1970 yılında faaliyete geçirmiştir. Bu yıllardan sonra giderek araç sayısını arttırarak, güçlü bir firma olmayı başarmıştır. Bu süreçte, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerinin rahat etmeleri için elinden geleni yapmıştır. Bu yüzden tercih edilen bir firma olarak günümüze kadar gelebilmiştir. Gürkan turizm, Otobüs filosunu en kaliteli modelde araçlarla doldurmuştur. Temsa Safir, Temsa Prestij,  Mercedes Benz vıto, Toyota Corolla ve Fıat Linea modelleri ile konforlu ve son model araçlarıyla, müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Teknolojik imkanları kullanarak, koltuk arkası televizyon ve güncellenmiş film seçenekleriyle, keyifli yolculuk yapmanız mümkün.

 

Gürkan Turizm Bilet İptal Prosedürü

Online olarak bilet alırken, biletinizi kontrol ediniz. Bilet satın alındıktan sonra değiştirilmesi veya iptali konusunda bilgi almak için, kurumsal müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Otobüs hareket saatinden sonra bilet iptal işlemi uygulanmamaktadır.

Gürkan Turizm
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Gürkan Turizm
Firma Merkezi :
İzmit/Kocaeli
Kurucular :
Yakup Gürkan
Kuruluş Yılı :
1970
Çağrı Merkezi :
0850 600 0041
Otobüs Sayısı
Filosunda Bulunan Otobüs Sayısı
28
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
55 TL
Firma Puanı
Puanlama
3,9 / 5