İnan Karabük Turizm
İnan Karabük Turizm

İnan Karabük Turizm Genel Tanıtımı

1959 yılında hizmet serüvenine Niğde’de başlamış olan İnan Turizm zamanın sayılı otobüs firmalarından bir tanesi olarak kurulmuştur. Uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olan  İnan turizm zamanla Türkiye geneline açılmış olup İnan Karabük Turizm olarak Karabük’te de hizmet vermeye başlamıştır. Yenilikçi bakış açısı ile modern otobüsler ile hizmet sunmakta olan firma yolcularına modern ve eşsiz bir seyahat deneyimi yaşatmak için çalışmalar yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekte olan İnan Karabük Turizm bu anlamda kadrolarını oluştururken de oldukça titiz davranmaktadır. İnan Karabük Turizm bünyesinde görev yapmakta olan personellerin tümü güler yüzlü, saygılı ve dürüst kişilerden oluşarak yolculara bu doğrultuda kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Modern ve teknolojik otobüslerin sunduğu konforun yanı sıra yolculuk esnasında sunulan ikramlar ile yolculuklarınızın konforlu, keyifli ve eğlenceli geçmesi amaçlanmaktadır. Varacağınız noktaya huzur içerisinde varabilmeniz için tüm önlemler alınmakta ve aksaklıklar yaşanmamasına özen gösterilerek sizlere kaliteli hizmet sunulmak amacı ile yüksek efor sarf edilmektedir.

İnan Karabük Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

İnan Karabük Turizm ile seyahat etmek başlı başına bir ayrıcalık olsa da İnan Karabük Turizm ile seyahat etmek için beş önemli sebep şu şekilde sıralanabilir:

  • İnan Karabük Turizm müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına sahip olarak yenilikler yaparken müşterilerinin eleştiri ve yorumlarına kulak vermekte ve eksik yanlarını bu doğrultuda tamamlamaktadır.
  • Teknoloji çağında yaşadığımızın farkında olarak otobüslerimizde bu teknolojilerin bulunmasına ve yolcuların bu teknolojilerden yararlanabilmesine önem verilmektedir.
  • Güler yüzlü personellerimiz tarafından sunulan ikramlar ile yolculuklarınız eğlenceli ve keyifli hale getirilmeye çalışılmakta ve sorunlarınız titizlik ve özenle çözülmeye çalışılarak sorunsuz bir yolculuk geçirmeniz sağlanmaktadır.
  • İnan Karabük Turizm tarafından gerçekleştirilen seferlerde müşterilerin tümünün keyifli ve rahat bir yolculuk yapabilmesi amacı ile filosunda yer alan otobüslerin konforlu olmasına özen gösterilmektedir.
  • Yarım asırlık deneyim ile müşterilerin rahatı ve konforunun önemli olduğunu göz önünde bulundurularak hizmet verilmektedir.

İnan Karabük Turizm Özel Terminalleri

İnan Karabük Turizm yolcularına kendisi için şehirlerarası otobüs terminallerinde ayrılmış olan peronlarda hizmet vermektedir. Bilet temini yahut iptali için şube yahut terminallerde yer alan yazıhaneler ile iletişime geçebilirsiniz. Online biletlerinizin dökümü yahut seyahat bilgisi için de yine bu noktalar ile iletişime geçebilirsiniz.

İnan Karabük Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

İnan Karabük Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern ve teknolojik özellikler ile bezenmiştir. Otobüslerin tümünde internet hizmeti sunularak yolcuların yol boyunca internette zaman geçirmelerine olanak tanınmaktadır. Bunun yanı sıra otobüslerde koltuk arkası televizyon hizmeti de bulunmaktadır. Bu hizmet ile başkalarını rahatsız etmeden kulaklıklarınız ile televizyon izleyebilir, sinema filmleri izleyerek sinema keyfi yapabilir yahut müzik dinleyerek yolculuğunuzun keyifli bir biçimde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

İnan Karabük Turizm Bilet İptal Prosedürü

İnan Karabük Turizm’de bilet iptal işlemleri bilet iptal prosedürü kapsamında gerçekleştirilmektedir. Almış olduğunuz biletleri iptal ettirebilmeniz için sefer saatinden en az 24 saat önce bileti yazıhanelere iade etmeniz gerekmektedir. Online alınmış biletlerin dökümü yapıldığı taktirde iptal işlemleri online olarak gerçekleştirilememektedir. Eski tarihli biletleriniz için ise para iadesi ve açığa alma işlemleri yapılamamaktadır.

İnan Karabük Turizm
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
İnan Karabük Turizm
Firma Merkezi :
Maraş
Kurucular :
-
Kuruluş Yılı :
1959
Çağrı Merkezi :
444 00 37
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
20 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,3 / 5