İsmail Ayaz
İsmail Ayaz

İsmail Ayaz Turizm Genel Tanıtımı

1960 yılında Eskişehir merkezli olarak kurulmuş olan İsmail Ayaz Turizm kurulduğu günden bu yana yenilikçi bir bakış açısı belirleyerek cesur adımlar atmış ve kısa sürede kaliteli hizmet sunmakta olan önemli bir firma haline gelmiştir. Filosunda yer alan modern otobüsler teknolojik özellikler ile donatılmış olup yolcularına keyifli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunulmaktadır. Otobüslerde yer alan wifi ve koltuk arkası TV hizmetleri ile yolcuların sıkılmadan ve keyifli bir biçimde seyahat etmelerine olanak tanınmış olup müşteri memnuniyetine değer verilen bir hizmet kalitesi tercih edilmiştir. Kurulduğu günden bu yana çağı yakından takip ederek çağın teknolojilerini kullanmış olan İsmail Ayaz Turizm bu anlamda her dönemde modern koşullar ile hizmet vermeyi başarmıştır. Gerek teknik özellikleri ile gerekse çalışan kadrosu ile müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmış olan İsmail Ayaz Turizm gelişmeye ve yenilenmeye devam etmektedir. Çalışanlarının güler yüzlü, saygılı ve dürüst olmalarına özen gösteren İsmail Ayaz Turizm bu anlamda çalışanlarının nitelikli personellerden oluşmasına dikkat ederek hizmet kalitesinden ödün vermeden yolcularına konforlu ve huzurlu bir yolculuk yapma imkanı tanımaktadır.

İsmail Ayaz Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

İsmail Ayaz Turizm’i tercih etmek için sebepler saymakla bitmeyecek kadar çok olsa da içlerinden en önemli beş sebebi şu şekilde sıralamak mümkün:

  • İsmail Ayaz Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern otobüsler olup teknolojik özellikler ile bezenerek yolculara yolculuk boyunca kaliteli, konforlu ve eğlenceli bir yolculuk yapma imkanı tanınmaktadır.
  • Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahip olan İsmail Ayaz Turizm bu anlamda güler yüzlü personeller ile çalışmakta ve müşterilerinin rahat ve konforu için her türlü hizmeti sunmaya özen göstermektedir.
  • Durmadan yenilenen İsmail Ayaz Turizm yenilenirken müşterilerinin yorum ve eleştirilerini göz önünde bulundurarak eksikleri varsa tespit etmekte ve gidermeye çalışmaktadır.
  • Yolculuğunuzun güvenlikli bir biçimde tamamlanması için her türlü önlem alınmakta ve gerekli sayıda mola verilerek yolculuğunuz tamamlanmaktadır.
  • Varış saati bildirildiği saatte gerçekleştirilmekte ve aksaklıklar yaşanmaması adına önlemler alınmaktadır.

İsmail Ayaz Turizm Özel Terminalleri

İsmail Ayaz Turizm yolcularına şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için özel olarak ayrılmış peronlarda hizmet vermektedir. Terminal içerisinde ve diğer şubelerde yer alan yazıhaneleri ile bilet temini, bilet iptali yahut yolculuk ile ilgili detaylar ile ilgili destek sağlanmaktadır. Online yahut telefon ile yapmış olduğunuz rezervasyonların dökümü için de yine bu yazıhanelerden destek alabilmektesiniz.

İsmail Ayaz Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

İsmail Ayaz Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern otobüslerdir. Bu otobüslerin tümü teknolojik anlamda çağın olanaklarından yararlanmakta olan otobüslerdir. Otobüslerde koltuk arkası TV’ler yer almakta ve bu sayede yolculara kulaklıklar ile bireysel eğlenceli zaman geçirme imkanı sunulmaktadır. Bazı otobüs modellerinde prizler de bulunarak telefon yahut tablet gibi cihazlarınızı şarj etme imkanı sunulmaktadır.

İsmail Ayaz Turizm Bilet İptal Prosedürü

İsmail Ayaz Turizm firmasından aldığınız biletlerin iptali için sefer saatinden en az 24 saat önce biletinizi iade etmeniz gerekmektedir. Aksi durumlarda bilet iptali yahut iadesi söz konusu değildir. Online aldığınız biletlerin dökümü yapılmadıkça iptal işlemi yine online şekilde yapılabilmektedir.

Benzer Firmalar

İsmail Ayaz
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
İsmail Ayaz
Firma Merkezi :
Eskişehir
Kurucular :
Erdal Yayla
Kuruluş Yılı :
1960
Çağrı Merkezi :
0 222 444 26 26
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
34 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,6 / 5