İstanbul Kale Seyahat
İstanbul Kale Seyahat

İstanbul Kale Seyahat  Genel Tanıtımı

İstanbul Kale Seyahat firması kurulduğu günden beri vizyon ve misyon sahibi olarak hareket etmiştir. Vizyonu ve misyonu itibariyle müşterilerine güvenli ve kaliteli yolculuk hizmeti sumak olmuştur. Kurulduğu zamandan beri sürekli yolcu sayısını artırma hedefiyle hareket etmiş ve yolcularının ihtiyaçlarını gözetmiştir. Profesyonel ve güler yüzlü şoför ve kabin memurlarıyla da müşterilerine güvenilir bir yol hizmeti sunmuştur. İstanbul, Ankara, İzmir , Bursa, Denizli seferleriyle de birçok yöne giden müşteriye yol hizmeti sunuyor. İstanbul Kale seyahat otobüs bileti ise ekonomik bir fiyata sahip olduğu için de tercih sebebi olabilmektedir.

İstanbul Kale Seyahat Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

İstanbul Kale Seyahat firmasını tercih etmek için birçok sebep bulunmaktadır. Müşterilerinin haklarına her zaman saygılı olan firma bütün hizmetlerini bu vizyonda geliştirmektedir.  Bu firmayı tercih etmek için en önemli sebepler:

  • Müşterilerinin zamanına ve haklarına saygılı ve müşterilerinin haklarını korur.
  • Güvenli yol hizmeti sunar.
  • İlgili ve güler yüzlü kabin hizmeti sunar.
  • Sürekli gelişme ve yenileşme ihtiyacı içindedir.
  • Müşterilerinin zamanına dikkat ederek bilgi verdiği zamanda otogarda olur.

Bu sebepler en önemli sebepler olsa da İstanbul kale seyahat  bileti alanlar ve bu firmayla yolculuk yapanlar daha çok tercih sebebi olduğunu söylerler.

 

İstanbul kale seyahat  Özel Terminalleri

Şehirlerarası otobüs terminallerinde kendi bölümünde bilet satış hizmeti vermektedir. Ayrıca  internet sitesinden de online olarak bilet almak isteyenler alabilirler.

 

İstanbul Kale Seyahat  Filosunda Bulunan Otobüsler

Kurulduğu günden beri sürekli en güvenli ve yeni otobüsleri bünyesine alarak güvenilir bir yolculuk hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Filosunda bulunan otobüslerle birçok ile seferi bulunmaktadır. En iyi markaya sahip otobüsleri ile de uzun yolculuklar bile keyifli hale gelebilmektedir. Uzun yolculuklar bile kısa bir yol gibi gelebilmektedir. Filosunda bulunan otobüslerde internet hizmeti, konforlu koltuk, telefon şarj hizmeti gibi hizmetleri de bulunmaktadır. Ayrıca yol boyunca tatlı tuzlu yiyecek, soğuk ve sıcak içecek  gibi ikramları bulunmaktadır.

 

İstanbul Kale Seyahat  Bilet İptal Prosedürü

Bilet iptal ve değişikliği bilet saatinden 24 saat öncesine kadar bilet ücretinin tamamını iade etmek, otobüs hareket saatinden 12 saat öncesine kadar ise 6 ay  içinde kullanılmak üzere açık bilete çevrilmektedir. Bu hak ve sorumluluk kanunla belirlenmiştir. İptal ve değişimi satış noktalarından ya da online işlemler ile gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Kale Seyahat
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
İstanbul Kale Seyahat
Firma Merkezi :
İstanbul
Kurucular :
Kuruluş Yılı :
2012
Çağrı Merkezi :
0850 811 5959
Otobüs Sayısı
Filosunda Bulunan Otobüs Sayısı
7
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
42 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,1 / 5