İzmit Seyahat
İzmit Seyahat

İzmit Seyahat Genel Tanıtımı

İzmit Seyahat otobüs firması sektör içerisinde kurumsal ilkelerine bağlı hizmet veren önemli firmalardan biridir. Bünyesinde yer alan otobüslerini yenileyerek, en yeni otobüs filosuna sahip firmadır. Yolculuk boyunca yolcularına rahat ve konforlu bir seyir imkanı sunan firma, birinci sınıf hizmet sunmak için araç içi imkanları da en üst seviyeye çıkarmıştır. Koltuk arkası ekran ile ister maçları takip edebilir, isterseniz film izleyebilir ya da müzik dinleyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İzmit Seyahat Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet politikası faaliyetlerini sürdüren firmayı tercih etmek için 5 önemli nedeniniz var.

  • Kalite ve misyon açısından müşterilerini beğenisini kazanmış olması,
  • Otobüslerin teknolojik özellikler ile donatılmış olması,
  • Otobüs içerisinde sunulan ikramlar ve yolcularla ilgilenen çalışanların güler yüzlü olması,
  • Koltuk arkası özelliklerin kullanılabilir olması,
  • İzmit Seyahat otobüs firmasının müşteri odaklı olması gibi faktörler yolculuğun daha keyifli geçmesini sağladığı için güvenle İzmit Seyahat otobüs firmasını tercih edebilirsiniz.

İzmit Seyahat Özel Terminalleri

Uzun yolculuklarda mola yerlerinin önemini bilen firmalar bu konuda yolcularına birinci sınıf hizmet sunmaktadırlar. Uzun yolcuklarda özel terminalleri ile yolcularına konforlu mola imkanı sunan firma, bu noktalardan bilet satışı yapmakta ve yolcu alımları da yapmaktadır.

İzmit Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Sizde İzmit Seyahat otobüs bileti almadan önce bu imkanları sunan firmaları analiz ederek müşteri odaklı firmaları tercih ederek yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Uzun yolculuklarda tercih edeceğimiz otobüs firmalarını seçerken kalite ve misyon açısından müşterilerini beğenisini kazanmış firmalar öncelikli olmalıdır. Bu firmalar da aranan özellikler ise otobüsün yeni ve de son teknolojik özellikler ile donatılmış olmasıdır. Seyahat edilecek otobüs ne kadar modern ve yeni olursa, yolculuklar o kadar kaliteli geçer.

İzmit Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Uzun yolculuklarda konforu ve rahatlığı arıyorsanız, müşteri odaklı hizmet kalitesi ile diğer otobüs firmalarının bir adım önünde yer alan İzmit Seyahat firmasını tercih edebilirsiniz. internet üzerinden bilet alabilir ya da aldığınız bileti online olarak iptal ya da iade edebilirsiniz. Konforlu otobüs yolcuğu için sizde İzmit Seyahat bileti alarak yolculuklarda size eşlik edecek misyon sahibi firma ile yolculuk edebilirsiniz.

İzmit Seyahat
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
İzmit Seyahat
Firma Merkezi :
İzmit
Kurucular :
Miktad Dabak
Kuruluş Yılı :
2008
Çağrı Merkezi :
0850 600 00 10
Otobüs Sayısı
Filosunda Bulunan Otobüs Sayısı
18
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
56 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,5 / 5