Yeni bir şey deneyin Tekrar Dene

Kanberoğlu Turizm Trabzon Şubeleri

Kuruluş Tarihi
1969
Firma Merkezi
Trabzon
Ort. Bilet Fiyatı
107 TL
Ort. Otobüs Yaşı
9
Otobüs Sayısı
36
Çağrı Merkezi
Kurucular
Yaşar Temel Kanber
Trabzon Peron Numaraları
5
Kanberoğlu Turizm

Kanberoğlu Turizm Trabzon Şubeleri, Adresleri ve Telefon Numaraları

Kanberoğlu Turizm firmasına ait Trabzon şube sayısı 16 adettir. Şubelerin adı, adresi, telefon numarası ve açılış - kapanış saati bilgisine aşağıdan ulaşabilirsiniz..
Şube Adı Adresi Telefon Numarası Açılış - Kapanış Saati
Akcaabat Şube 0 (545) 291 96 49
Akç Söğütlü 0 (545) 403 91 11 07:00 - 22:00
Akçaabat Otogar 0 (545) 291 96 49 07:00 - 22:00
Araklı 0 (545) 291 96 51 07:00 - 23:00
Ayasofya 0 (462) 325 22 83 (Çağrı Merkezi)
Beşikdüzü 0 (545) 291 96 54 07:00 - 22:00
Çarşıbaşı 0 (545) 291 96 52 07:00 - 22:00
Maçka 0 (545) 291 96 35 07:00 - 22:00
Meydan 0 (545) 291 96 46 08:00 - 17:00
Moloz 0 (545) 291 96 48 08:00 - 18:00
Of 0 (462) 771 69 23 07:00 - 22:00
Söğütlü 0 (545) 403 91 11
Sürmene 0 (545) 404 91 30 07:00 - 22:00
Trabzon Otogar Peron No:5 0 (462) 325 20 77 00:00 - 23:00
Vakfıkebir 0 (545) 291 96 53 00:30 - 21:30
Yalıköy 0 (545) 291 96 52

Trabzon Otogarları

Kanberoğlu Turizm Trabzon Servis Güzergahları veya Durakları

A Kapısı
Doğ.krd.kız Yur
Ensar Kız Yurdu
Kalk. Aloha
Kalk. Arzum
Kalk. Camii
Kalk. İsmar
Kalkınma Tansa
Kampüs
Ktü
Meydan

Trabzon Nerede?

Kanberoğlu Turizm Trabzon Varışlı Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

Erzurum - Trabzon
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
Samsun - Trabzon
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
Ankara - Trabzon
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
Kayseri - Trabzon
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
Ordu - Trabzon
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
Bayburt - Trabzon
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
Gaziantep - Trabzon
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
Sivas - Trabzon
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
18 Kas 2019
Kahramanmaraş - Trabzon
Otobüs Bileti
18 Kas 2019

Kanberoğlu Turizm Trabzon Kalkışlı Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

Trabzon - Erzurum
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
Trabzon - Samsun
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
Trabzon - Ankara
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
Trabzon - Kayseri
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
Trabzon - Bayburt
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
Trabzon - Sivas
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
Trabzon - Gaziantep
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
Trabzon - Ordu
Otobüs Bileti
18 Kas 2019
18 Kas 2019
Trabzon - Amasya
Otobüs Bileti
18 Kas 2019

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Trabzon ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Uluslararası Karadeniz Gününe Özel: Karadeniz'in En Güzel Şehirleri
Uluslararası Karadeniz Gününe Özel: Karadeniz'in En Güzel Şehirleri
16 Ekim 2019
Karadeniz’de oluşan kirliliğin önlenmesi amacıyla, 21 Nisan 1992 tarihinde Karadeniz’e kıyısı olan ülkelerin temsilcileri tarafından imzalanan Karadeniz’in Kirliliğe Karşı Korunması Sözleşmesi sonrası
Artvin'de Gezilecek Yerler: Artvin'de Nereye Gidilir?
Artvin'de Gezilecek Yerler: Artvin'de Nereye Gidilir?
14 Ekim 2019
Karadeniz’de bulunan Artvin, yemyeşil görünümü ve muhteşem dağları ile Artvin gezisi planlayanları muhteşem bir tatile çağırıyor. Artvin’de gezilmesi gereken yerlere bir göz atmadan önce, Artvin’in h
Ardahan'da Gezilecek Yerler: Ardahan'da Nereye Gidilir?
Ardahan'da Gezilecek Yerler: Ardahan'da Nereye Gidilir?
11 Ekim 2019
Doğu Anadolu Bölgesi ile Karadeniz Bölgesinin sınırlarında bulunan Ardahan, 1992 yılında Kars’tan ayrılarak Türkiye’nin 75. ili oldu. Dağları, ovaları, vadileri ve diğer doğa güzellikleri ile Ardahan’
Ankara’da Gezilecek Yerler: Ankara'da Nereye Gidilir?
Ankara’da Gezilecek Yerler: Ankara'da Nereye Gidilir?
30 Eylül 2019
Türkiye’nin başkenti ve en kalabalık ikinci şehri olan Ankara, hem tarihi hem doğal birçok güzelliğe sahip. İç Anadolu bölgesinde bulunan ve birçok şehre yakın olan Ankara’ya ulaşım çok kolay. Ankara

Kanberoğlu Turizm Trabzon Şubeleri Hakkında İlk Yorum Yapan Sen Ol!

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan
0,0
Henüz Değerlendirilmedi
2
0
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kanberoğlu Turizm Trabzon şubeleri sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 17.11.2019 03:46:30 )

ERZURUM
457
Erzurum
457
TRABZON
1175
Trabzon
1175

Arayın, Otobüs Biletiniz için Yardımcı Olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=15038
/
15038