Lüks Elazığlılar
Lüks Elazığlılar

Lüks Elazığlılar Seyahat Genel Tanıtımı

Lüks Elazığlılar Seyahat, Çıra Elazığlılar Turizmi de bünyesine katarak çok daha geniş bir araç filosu elde etmiş olmuştur. Başlatılan Elazığ merkezleri seferleri ile insan taşımacılığında kalite sunma hedefi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Bölgede çok uzun yıllardan bu yana faaliyetler gösteren Harmanşahlar tarafından kurulan firma, ulaşım sektöründe bu yatırımları ile kaliteli hizmetler sunmaya başladır. Elazığ halkına en iyi hizmet bizde, sloganı ile çalışmalarını yürüten firma, büyük bir titizlik içerisinde yolculuk planlamalarını yapmaktadır. Kuruluş amaçları içerisinde bölgede ilkleri yaşatmak yer almaktadır. Neoplan Starliner II araç modelleri ile de bir ilke imza atarak modern ve lüks araçları Elazığ halkının hizmetine sunmuştur.

Lüks Elazığlılar Seyahat’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Kaliteli, güvenli, konforlu yolculuklar sunarak müşterilerinin keyifli seyahatler geçirmesini amaçlayan Lüks Elazığlılar Seyahat, bu alanda araç donanımlarına ve personel eğitimine de çok fazla önem vermektedir. Bu alanda firmayı seçmek için beş önemli neden bulunuyor.

  • Şehirlerarası seyahatlerinde modern araç seçimleri ile konforu garantilemektedir.
  • 2+1 oturma düzenine sahip araçlarla çok daha kaliteli hizmetler sunulmakta ve Ankara- Mersin seferleri bu şekilde başlatılmış olmaktadır.
  • Araç içi ikramlarda firmayı ayrıcalıklı kılacak açık büfe ikramlar sunulmakta, yolcular bu alanda konforlu kullanımlar sağlanmaktadır.
  • Tüm araç filosu içerisinde sınırsız internet kullanımlarının yanı sıra 220V priz çıkışları ile de akıllı cihazların şarj sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır.
  • Konforlu, güvenilir ve çağdaş hizmet seçenekleri sunan Lüks Elazığlılar Seyahat, Elazığ’ın en yeni ve dinamik firmaları arasında yer alıyor.

Lüks Elazığlılar Seyahat Özel Terminalleri

Online ve reelde Lüks Elazığlılar Seyahat şubelerini kullanarak bilet satın alabilirsiniz. Bölgenin en genç firmaları arasında yer almasına rağmen bir çok il ve ilçe içerisinde şubeleri bulunan firma, yolcularına hep daha iyi bir şekilde hizmetler sunabilmek adına kendini geliştirmek ve güzergahları arasına her gün bir yenisini daha ekleyerek daha fazla bireyin bu kaliteli hizmetlerden yararlanmasını sağlıyor.

  • Adana şubesi ( Adres: Şehirlerarası otobüs terminali peron no: 4 ) ( Tel: 0 530 400 5850 )
  • Afyon Şubesi ( Adres: Şehirlerarası otobüs terminali peron no: 19 ) ( Tel: 0530 400 5861 )
  • Elazığ Şubesi ( Adres: Şehirlerarası otobüs terminali peron no: 44 ) ( Tel: 0 530 400 5867)
  • Eskişehir Şubesi ( Adres: Şehirlerarası otobüs terminali ) ( Tel: 0 530 400 5849 )
  • İstanbul Esenler Şubesi ( Adres: Otogar Peron: 133 ) (Tel: 0 530 400 5839 )

Lüks Elazığlılar Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Oldukça genç bir firma olan Lüks Elazığlılar Seyahat araç filosu içerisinde genel olarak özmal modeller bulunuyor. Lüks özellikleri, teknolojik donanımları ile yörenin en çok tercih edilen firmaları arasında yer alan firma, yolcularına kaliteli bir yolculuk sunma hedefi ile hizmetlerine yön vermektedir. Otobüsler molalar haricinde namaz vakitlerinde de bulundukları alan içerisinde molalar vermektedir. İnternet kullanımı için wi- fi özelliğinin yanında kulaklık kullanımları ile de Lüks Elazığlılar Seyahat yolcuları seyahatleri boyunca kendilerine özel kullanımlar elde edebiliyor.

Lüks Elazığlılar Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Biletlerinizi iptal edebilmek için başvurularınızı otobüslerinizin kalkış saatlerinden en az 24 saat önce yapmanı gereklidir.

Lüks Elazığlılar
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Lüks Elazığlılar
Firma Merkezi :
Elazığ
Kurucular :
Abdullah Harmanşan
Kuruluş Yılı :
2015
Çağrı Merkezi :
0 424 444 44 23
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
52 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,0 / 5