Martur Turizm
Martur Turizm

Martur Turizm Genel Tanıtımı 

1996 yılında kurulmuş olan Martur LTD Güney Doğu Anadolu Bölgesinin en elit otobüs şirketleri arasına girmeyi başarmıştır. Bugün 1000 en fazla çalışanı 35 modern filosu ve birçok il ve ilçeye hizmetlerini sürdürmektedir. Günde 8 kalkış yapmaktadır. Ve günde ortalama 320 yolcuya hizmet etmektedir. Bilet alan her yolcunun en fazla 2 adet bagaj hakkı vardır. Güvenlik için eşyalar bagaja teslim edilir karşılığında fiş alınır. Bagaja teslim edilmeyen çantalarda çalıntı ve kayıp durumları mesuliyeti yolcuya aittir.

Martur Turizm Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Otobüs firmaları arasında tercih edilme güvenilirlik ve dürüstlük üzerine kurularak aynı misyonda devam eden firmaları kapsar. Firmayı tercih etmeniz için 5 en önemli sebep sizin için sıralanmıştır.

  • Deneyimli ve profesyonel uzmanlaşmış bir kadro
  • Üst sınıf otobüsler ile kontrollü yolculuk
  • Bugün Güneydoğu Anadolu da en büyük 10 firma arasında yer alması
  • 19 yıldır kontak kapamadan bilfiil çalışması
  • MARTUR otobüs bileti alımları İster telefonla ister online hizmetlerle işlemlerinizi hızlı ve seri gerçekleştirmek.

Martur Turizm Özel Terminalleri

Firmanın kendine özel terminalinde veya servis araçlarında bırakılan unutulan herhangi bir eşyadan sorumluluk tutulamaz.

MARTUR Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Misafirlerin huzurlu ve konforlu bir yolculuk geçirmeleri için en küçük ayrıntı kaçırılmadan hizmet sunulur. Şoföründen hostesine kadar hepsi profesyonel ve deneyimli bir ekip dahilinde olan kişilerdir. En küçük bir sorun en profesyonel şekilde hızlıca giderilir.

MARTUR Turizm Bilet İptal Prosedürü

Martur Turizm bileti rezervasyonunu iptal etmek ,bileti açığa çevirmek gibi işlemler için PNR kodu ile ister çağrı servisinden ister online işlemlerden yapılabilmektedir. Sefer saatine 24 saatten az kalmışsa ilgili işlemler için şubeyi ya da çağrı merkezi aranması yeterlidir.

Martur Turizm
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Martur Turizm
Firma Merkezi :
Mardin
Kurucular :
Kuruluş Yılı :
1996
Çağrı Merkezi :
(0482) 212 61 45
Otobüs Sayısı
Filosunda Bulunan Otobüs Sayısı
13
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
64 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,1 / 5