Mavi Karadeniz Turizm
Mavi Karadeniz Turizm

Mavi Karadeniz Turizm Genel Tanıtımı

2002 yılında kurulan Mavi Karadeniz Turizm sektörünün öncüsü olabilecek özelliklerini kurulduğu günden bu yana koruyarak kendini geliştirmektedir. Kalite önceliği sayesinde hızlı büyüyen firma dinamik ve yenilikçi ekibi ile sektörünün tüm gelişmelerini takip etmektedir. Haksız rekabetten ve haksız kazançtan kaçınan firma, kurallara riayet ederek eğitim ve kalite özelliklerini tüm yolculuk planlarına yansıtmaktadır. Adil yaklaşımı ilke edinmekte ve tüm yolcularına standart fiyat uygulaması sunmaktadır. Profesyonel ekibi ile kaliteli hizmetler sunabilmek için yüksek standartlara çalışmalar sürdürülmektedir. Uluslararası standartlara bağlı olarak sürdürdüğü çalışmalarında temel ve kültürel değerlere de daima bağlı olmaktadır.

Mavi Karadeniz Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Kurulduğu günden bu yana yöre halkının Türkiye’nin farklı noktalarına ulaştırılmasında kaliteli ve konforlu seyahatler sunmaktadır. Mavi Karadeniz Turizmi tercih etmek için beş önemli nedeni şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Yenilikçi hizmetleri ile koşulsuz müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. Kaliteden ödün vermeden sektörünün öncüsü olma hedefi ile daima kendini geliştirmektedir.
  • Hijyenik şartlar göz önünde bulundurulmaktadır. Her çağın gelişimine ayak uydurabilmek amacı ile kendini sürekli yenileyen firma tüm araçlarını her dönemdeki gereksinimler karşısında yenilemektedir.
  • Son teknolojiyi takip eden Mavi Karadeniz Turizm, donanımlarında teknolojik özelliklere öncelikler vermektedir. Bu şekilde seyahatlerde konfor sunmanın yanında keyifli seçeneklerde sunmaktadır.
  • Karadeniz merkez olmak üzere ülkemizin pek çok şubesine ulaşan kaliteli yolculuk imkanı sunan bir firma olmaktadır.
  • Wi-fi, Tv ekranları ile seyahatlerinizde ev konforu yakalayabilir, ikramlarla bu keyfi yolculuk boyunca katlayabilirsiniz.

Mavi Karadeniz Turizm Özel Terminalleri

Oldukça geniş bir acente ağı bulunan Mavi Karadeniz Turizm, merkezi pek çok nokta içerisinde şubesi bulunmaktadır. Bilet satışlarında bu şubelere doğrudan müracaat etmek ve bilgi almak mümkün olduğu gibi, online olarak internet şubesi üzerinden ya da çağrı merkezi numaralarına ulaşarak ta istek, dilek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

  • Afyon Şube ( Tel: 0 546 589 7469)
  • Ankara Şube ( Tel: 0 530 404 7621)
  • Antalya Şube ( Tel: 0 242 331 1003)
  • Artvin Şube ( Tel: 0 466 212 6161)
  • Trabzon Şube ( Tel: 0 530 404 7612)

Mavi Karadeniz Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Karadeniz yollarının en lüks ve modern otobüslerine sahip olan firması olan Mavi Karadeniz Turizm, teknolojik ve konfor adına otobüslerinde farklı donanımları bulunmaktadır. Seyahatleriniz boyunca ikramlar sunulmakta, otobüsler namaz vakitlerinde ayrıca molalar vermektedir. Kulaklık her yolcunun bireysel olarak kullanımına sunulmaktadır. Geniş koltuk aralarının yer aldığı modern araçlar içerisinde cep telefonlarının şarjları için priz seçenekleri de yer almaktadır. Seyir halinde yolcuların konforu için her ayrıntı düşünülmüştür.

Mavi Karadeniz Turizm Bilet İptal Prosedürü

Online olarak bilet alabileceğiniz gibi online olarak bilet iptal etme imkanınız da bulunmaktadır. Mavi Karadeniz Turizm yolcuları kredi kartları ile online şubeler içerisinden bilet satın alabilmektedir. Bunun için bilet no ve adınızı soyadınızı girmeniz yeterli olacaktır. Firma acenteleri üzerinden doğrudan bilet satışı, iptali ya da ertelenmesi de mümkündür. Acenteler üzerinden yapabildiğiniz tüm işlemleri online şubeler içerisinde de yapabileceksiniz. Aklınıza takılan tüm sorularda çağrı merkezlerine ulaşabilir ve dilek ya da şikayetleriniz hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Mavi Karadeniz Turizm
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Mavi Karadeniz Turizm
Firma Merkezi :
Maraş
Kurucular :
Adnan Sarı
Kuruluş Yılı :
2014
Çağrı Merkezi :
444 11 53
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
42 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,3 / 5