Net Turizm
Net Turizm

Net Turizm Genel Tanıtımı

Net turizm otobüs firması, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kurumsal ilkelerine bağlı ve sektöründe en çok tercih edilen bir firma olarak yer almaktadır. Genç, dinamik ve uzman kadrosu ile yenilikçi hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışıyla, müşterilerine kendilerini önemli hissettirecek donanımla, çalışmalarını yürütmektedir. Net turizm otobüs bileti, güvenilir online bilet satış altyapısı ile gitmek istediğiniz yeri seçerek, konforlu bir şekilde sizi ulaştırmayı hedeflemiştir. Otobüs müşterinin rahatını ve konforunu düşünerek tasarlanmıştır. Müşterilerin kendilerini özel hissedeceği, gelişmiş teknolojik imkânlarla düzenlenmiştir.

Net Turizmi Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Kendi sektörü içerisinde tercih edilmeyi başaran Net turizmi tercih etmeniz için 5 en önemli sebep sizin için sıralanmıştır.

  • Gitmek istediğiniz yere rahat ve konforlu imkânlarla, güvenli bir şekilde sizi ulaştırır.
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güler yüzlü hizmet anlayışını benimser
  • Biletlerde ortaya çıkabilecek teknik sorun veya değişiklik durumlarında, sorunlara çözümleyici yaklaşımlarda bulunmak.
  • Hijyen koşulları altında, otobüsün temizliğine özen göstermek.
  • Kurumsal bir firma olarak, hizmet kalitesine ön planda tutmak.

Net Turizm Özel Terminalleri

Firmanın kendine ait bir terminali bulunmamaktadır. Tüm otobüslerin terminal içerisindeki kendi bölümleri gibi, ayrılan kendi bölümünde hizmet vermektedir. Terminallerden bilet temini yapabileceğiniz gibi firmanın internet sitesi üzerinden de net turizm bileti temin edebilirsiniz.  

Net Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Net turizm, otobüslerinde müşterilerinin rahatını ve konforunu düşünerek hareket etmektedir. Otobüs içerisinde yapılan ikramlar ve güler yüzlü hizmet ile müşterilerini memnun etmektedir.Net turizm Otobüs filosunda Mercedes Benz, Tourismo ve Mercedes Benz, Travego otobüs modelleri de yer almaktadır. Güvenlik açısından, tüm koltuklarında emniyet kemeri mevcuttur.

Net Turizm Bilet İptal Prosedürü

Otobüs seferleri, çeşitli nedenlerden dolayı iptal edilebilmektedir. Veya bilet saati değiştirilebilmektedir. İptal edilen veya sefer saati değişen otobüs seferleri hakkında firma, müşterilerine ulaşarak bilgi vermektedir. İnternet sitesinden yapılacak olan bilet alışverişi, dikkatli şekilde yapılarak, kontrol edilmelidir. Satın alma işleminden sonra, değişiklik ve iade yapılmamaktadır.

Net Turizm
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Net Turizm
Firma Merkezi :
İstanbul
Kurucular :
Kuruluş Yılı :
Çağrı Merkezi :
0 212 658 04 60
Otobüs Sayısı
Filosunda Bulunan Otobüs Sayısı
13
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
61 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,2 / 5