Özen Turizm
Özen Turizm

Özen Turizm Genel Tanıtımı

1974 yılından itibaren sağlam bir dostluk temeli ile oluşturulmuş olan Özen Turizm günümüzde hala hizmet vermekte olan bir otobüs firmasıdır. Firma, yolcularına kaliteli hizmet sunabilmek adına titizlikle çalışmakta ve çalışmalarının tümünde dürüst ve saygılı olmaya özen göstermektedir. İnsana değer veren bir firma olması sebebi ile yolcuların konfor ve güvenliklerini öncelikli tutarak seferler esnasında bu değerlerin korunmasına özen göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana yenilikçi bir anlayış ile hizmet vermekte olan Özen Turizm çalışanlarının da aynı özveri ile çalışmalarına özen göstererek hizmet vermektedir.

Özen Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Yolcularına değer vererek kaliteli hizmet sunmak amacı ile kurulan Özen Turizm’i tercih etmek için pek çok sebep sıralanabilmektedir, ancak en önemli beş sebep şu şekilde sıralanabilir:

  • Özen Turizm ortakları arasında uzun yıllar süren ve dostluğa dayalı bir ortaklık bulunmaktadır ve bu dostluk yaptıkları işe de kaliteli ve sevgi olarak yansımakta ve bu doğrultuda yolculara misafirperver bir hizmet kalitesi sunulmaktadır.
  • Özen Turizm kurulduğu günden bu yana yolcularına değer vermekte ve onların güvenli bir biçimde yolculuk edebilmelerini sağlamak amacı ile seferler öncesinde araçlarda yüksek güvenlik önlemleri almaya özen göstermektedir.
  • Özen Turizm bünyesinde görev yapmakta olan çalışanların tümü saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olup yolculuklar esnasında yolcuların tümüne eşit şartlarda davranarak tüm yolcuların varış noktasına mutlu bir biçimde ulaşmasını sağlamak adına titizlikle çalışmaktadır.
  • Özenle oluşturulmuş olan otobüs firması aracılığı ile rahat ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşamanız amaçlanmaktadır.
  • Özen Turizm’in temel amacı yolcuların tümünün memnuniyetini kazanmak olduğundan dolayı kalitenin en üst seviyede olmasına özen gösterilmekte ve bu doğrultuda ticari kaygılar geri plana atılarak hizmet verilmektedir.

Özen Turizm Özel Terminalleri

Özen Turizm’in kendisine ait özel bir terminali bulunmamaktadır. Firma yolcularına otobüs terminallerinde kendisi için ayrılmış olan peronlarda hizmet vermektedir. Bilet temini ya da seferler ile ilgili sorularınız için ise terminal ve şubelerde bulunan Özen Turizm yazıhaneleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefon ya da online olarak temin ettiğiniz biletlerinizin dökümü de yine bu yazıhaneler aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Özen Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Özen Turizm filosunda bulunan otobüsler yolculara kaliteli bir seyahat deneyimi yaşatabilmek adına özenle seçilmiş otobüslerden oluşmaktadır. Otobüslerde yolcuların rahat seyahat edebilmeleri adına TV, klima ve kalorifer gibi donanımlar bulunmaktadır. Klimalarda bulunan hava filtreleri aracılığı ile otobüs içerisindeki hava temizlenmekte ve böylelikle özel sağlık sorunu olan yolcular da otobüslerde kaliteli ve rahat bir yolculuk yapma imkanı elde edebilmektedir.

Özen Turizm Bilet İptal Prosedürü:

Özen Turizmden almış olduğunuz otobüs biletlerinin iptali söz konusu olduğu durumlarda biletinizi sefer saatinden en az 24 saat önce Özen Turizm yazıhanelerine teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi halde iptal prosedürü uygulanamamaktadır. Online olarak almış olduğunuz biletlerin bilet dökümü yapılmadığı sürece biletlerinizi online olarak iptal etme imkanınız bulunmaktadır. Tarihi geçmiş durumdaki biletleriniz için ise iptal prosedürü uygulanamamakta ve iptal ve iade gibi konular söz konusu olamamaktadır.

Benzer Firmalar

Özen Turizm
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Özen Turizm
Firma Merkezi :
Kırıkkale
Kurucular :
Nedim Yurdagul, Hacı Yıldırım
Kuruluş Yılı :
1974
Çağrı Merkezi :
0 318 224 97 77
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
10 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,2 / 5