Şanal Kırşehir Turizm
Şanal Kırşehir Turizm

Şanal Turizm Genel Tanıtımı

Oldukça eski bir tarihe sahip olan Şanal Turizm, 1968 yılında Ömer Şanal tarafından Kırşehir merkezli olarak kurulmuştur. Günümüzde firma üçüncü nesil Şanal ailesi tarafından yönetilmeye devam etmektedir. Sektöre giriş yaptığından bu yana yenilikçi bir bakış açısı ile ilerlemiş olan Ömer Şanal firmasını iyi noktalara taşımak adına hiçbir şeyden kaçınmamış ve üçüncü nesil Şanal ailesine de bu kalitede hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini kazanmayı miras bırakmıştır. Günümüzde modern koşullar altında hizmet sunmakta olan Şanal Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern özelliklere sahip otobüslerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra Şanal Turizm çatısı altında görev yapmakta olan elemanların tümü firma prensipleri ile uyumlu şekilde hareket etmekte ve dürüst, işine ve yolculara saygılı ve güler yüzlü personellerden oluşmaktadır. Yalnızca çok çalışmak ile başarının geleceği düşüncesi üzerine kurulan firma günden güne gelişmekte ve bu düşünce ile sektörde ilerlemeye ve yükselmeye devam etmektedir.

Şanal Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Sektörün öncü firmalarından bir tanesi olan Şanal Turizm ile seyahat etmeniz için en önemli beş sebep şu şekilde sıralanabilir:

  • Yenilikçi bir bakış açısı ile hareket etmekte olan ve dinamik bir ekip ruhu ile hizmet vermekte olan Şanal Turizm yolcularına yolculukları esnasında çağın imkanlarını sunarak yolculukların keyifli ve konforlu geçmesine olanak tanımaktadır.
  • İnsana değer veren bir yapıya sahip olan Şanal Turizm yolcuların herhangi bir sebepten ötürü mağdur olmamaları adına her birine aynı kalitede hizmet sunmakta ve hizmet kalitesini daima üst seviyelerde tutmaya özen göstermektedir.
  • Şanal Turizm için meslek ahlakına uygun davranmak ve müşteri memnuniyetini kazanmak her zaman ticari kaygıların önünde yer almıştır bu sebeple sizlere yalnızca taşıma hizmeti değil aynı zamanda kaliteli ve iyi hizmet sunulmakta ve bu sebeple yalnızca firma prensiplerine uyum sağlayan personeller ile çalışılmaktadır.
  • Kanun ve kurallara saygılı davranan Şanal Turizm’de yapılan tüm işler yasal ve belgeli olup firma gerekli tüm belgelere sahip olarak hizmet sektöründe yer almakta ve firma adı altında kanundışı hiçbir işlem ya da uygulama gerçekleştirilmemektedir.
  • Yüksek güvenlik önlemleri alınarak varacağınız noktaya güvenli bir biçimde varmanız için uzman şoförler eşliğinde seferler düzenlenmekte ve böylelikle varacağınız noktaya en hızlı ve güvenilir biçimde varmanız sağlanarak huzurlu bir yolculuk geçirmeniz sağlanmaktadır.

Şanal Turizm Özel Terminalleri

Şanal Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde belirtilen peronlar aracılığı ile yolcularına hizmet sunmaktadır. Bunun dışında bilet temini yahut seferler ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğu durumlarda Şanal Turizm yazıhaneleri ile iletişime geçerek bilgi alabilir ve sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Şanal Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Şanal Turizm filosunda bulunan otobüslerin tümü yolculara kaliteli hizmet sunabilmek adına özenle seçilmiş otobüslerden oluşmaktadır. Otobüslerde koltuk arkası Android ekran, kulaklık, internet, USB girişi gibi teknolojik donanımlar bulunmakta ve eksiksiz olarak yolcularına kullanımına sunulmaktadır.

Şanal Turizm Bilet İptal Prosedürü

Şanal Turizm’den almış olduğunuz biletlerin iptal işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için sefer saatinden en az 24 saat önce biletin yazıhaneye teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi halde bilet iptal prosedürü uygulanamamaktadır.

Şanal Kırşehir Turizm
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Şanal Kırşehir Turizm
Firma Merkezi :
Kırşehir
Kurucular :
Ömer Şanal
Kuruluş Yılı :
1952
Çağrı Merkezi :
0 386 444 40 40
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
33 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,7 / 5