Sema Turizm Otobüs Bileti

Sema Turizm Otobüs Bileti

Sema Turizm Kaliteli ve yeniliğe önem veren bir firmadır. Misyon sahibi bir firma olan Sema Turizm için misyonlardan bazılarını şöyle açıklayabiliriz :
 

 Sema Turizm ilk olarak yenilikleri takip etmeyi, teknolojiyi sizin için barındırmayı ve bilişime önem verip bunu bünyesinde barındırmayı siz değerli müşterilerine bir görev olarak benimsemiş bir firmadır. Bunun ne önemi var gibi düşünmeyin şu anki nesil teknoloji her an her yerde bir teknolojinin önemi vardır ve bunun siz değerli misafirlerine hiçbir sorun yaşamadan vermesi demek sizin yaptığınız yolculuktan sıkılmadan bilhassa eğlenerek yolculuk yapmanıza imkan sağlıyor. Yolculuğunuz sırasında kesintisiz wifi kullanımı sağlamaktadır siz değerli yolcularımıza.

    Sema Turizm ikinci olarak bize sağlıklı bir ortam sağlamak ve mola yerlerindeki temizliğe önem veriyor. Hijyene önem veren nadir turizm şirketlerinden olan Sema Turizm yine sizin için çalışmalar yapıyor hijyenik ortam her zaman yolculukta önemlidir nedenini şöyle anlatalım size pis bir yerde uyumak istemezsiniz veya orada oturmaktan rahatsız olursunuz firmamız bunu düşünüp sizin için otobüslerini içini dışını her seferden sonra yıkatmakta ve buna önem vermektedir. Sema Turizm yolcularına sağlıklı ve huzurlu bir yolculuk yaptırarak onların daha rahat yolculuk yapmasını sağlıyor.

   Sema Turizm üçüncü olarak da gelişime ayak uydurmaya çalışıyor. Her seferinde kendini yenileyerek kadrosunu dinamik tutmaya çalışan Sema Turizm bunu başarıyor. Sema Turizm çoğu firma gibi misyon sahibi bir firma ama şunu düşünebilir kaç tanesi bu misyonlara uyuyor. Sema Turizm buna çok dikkat ediyor ondan dolayı müşterilerini her seferinde mutlu ediyor.   Siz değerli müşterilerimize ve onun bir o kadar değerli ailesine daha iyi bir yolculuk sunmak için çalışıyoruz.

    Sema Turizm kalitesinden ödün vermeden siz müşterilerine özel bir yolculuk keyfi sunmayı hedefliyor. Sizin kendinizi Sema Turizm de özen göstermenize gerek yok onlar zaten size sizden fazla özen göstermekteler. Sitemizden Sema Turizm e ait uygun seferleri biletleri bulabilirsiniz bu size bir tık kadar yakın. Bizim sitemizin de amaçlarından biri siz değerli müşterilerimizin yorulmadan sıkılmadan seyahat edebilecekleri bir turizm şirketi bulup onları rahat ettirmek. Bunu yapabildiğimizi düşünüyoruz ve siz değerli müşterilerimizden olumlu dönütler alıyoruz. Sema Turizm in uygun fiyatları ve rahat araçları ile sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duyarlar.

Sema Turizm Siz Değerli Yolcularımıza Ailenizle Birlikte Daha Sağlıklı Bir Yaşam Dileğiyle…

 

Şirket Merkezi

Ünvanı   : Sema Turizm Tic. San. AŞ.

Tic.Sicil  :1005

Belge No:TRA.U-NET.D1.28.22

Adresi    : Bulancak Belediye Otogarı No:19-20 Bulancak-Giresun

Telefon  : 0454 318 17 87

Fax       : 0454 314 45 25

e-posta : iletisim@sematurizm.com.tr

İstanbul Merkez

Büyük İstanbul Otogarı No:74 Bayrampaşa-İstanbul

Telefon: 0212 658 04 34 / 35 / 36   

Fax      : 0212 658 28 20