Sinop Birlik
Sinop Birlik

Sinop Birlik Genel Tanıtımı

1983 yılında kurulan Sinop Birlik otobüs firması kurulduğu günden beri sürekli kendisini geliştirmiş ve birçok ile sefer düzenlemiştir. İlk başta 4 adet araçla çıkan firma araç sayısını artırmıştır. Öncelikle İstanbul Ankara samsun seferleri olan firma sonradan Trabzon’a da sefer düzenlemiştir.  Sinop’ta kurularak halkın güvenini kazanarak bugünlere gelmiştir. Misyonu ve vizyonu her zaman müşterisine güvenli yol hizmeti sunmaya dayalı olarak gelişen şartlarda kendini yenileyen bir firma olmuştur.

Sinop Birlik  Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Firmalar arasında her zaman kendini geliştirmiş ve yenilemiştir. Bu yenilik ve gelişimci oluşu da bu firmayı seçmek için sebeplerden biri olmuş ve sektörde bir adım öne geçmiştir. Sinop birliği seçmeniz için beş sebep de sizin için sıralanmıştır.

  • Zamanın değişen standartlarına uygun olarak kendini yenilemesi
  • Güvenli ve kaliteli yolculuk hizmeti sağlaması
  • Güler yüzlü kabin memuru ve şoförlerinin hizmeti
  • Müşteri  memnuniyetini birinci sırada önemsemesi
  • Sektörde belirleyici firmalardan olması ve güvenli otobüsleri

Bunlar gibi birçok sebep bulunmaktadır. Sinop birlik bileti alarak yolculuk yapan kişiler bu konfora ulaşmanın mutluluğunu yaşayarak bir dahaki seyahatlerinde de tercih etmektedirler.

Sinop Birlik  Özel Terminalleri

Firmanın kendine ait terminali bulunmamaktadır. Yurtiçinde birçok ildeki terminalde kendilerine ait bölümde bilet satış hizmeti sunmaktadır.  Ayrıca internet adresinden de online işlemlerle Sinop birlik otobüs bileti sahibi olunabilir.

Sinop Birlik  Filosunda Bulunan Otobüsler

1983 yılından beri sürekli kendini geliştiren ve filosunu güçlendiren firma sürekli yeni ve en iyi otobüs modellerini bünyesine alarak müşterilerine konforlu ve rahat yolculuk imkanı sağlamaktadır. Ayrıca otobüslerinde internet, koltuk arkasında televizyon ve film imkanı bulunmaktadır. Böylece yolculuklar daha kısa hale gelmekte ve ev rahatlığında olmaktadır. Ayrıca yol boyunca kitap okumayı sevenler için de herkesin kendi lambası bulunmakta onu açarak kitap okuyabilmektedir. Ayrıca yol boyunca sevdiklerinizle haberleşmenizin kopmaması içinde prizler sayesinde telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Yol boyunca da çeşitli içecek ve yiyecek ikramları bulunmaktadır.

Sinop Birlik  Bilet İptal Prosedürü

Bilet iptal ya da değişikliği kanun ile korunan hak ve sorumluluktur. Bilet iptal ettirmek ya da biletini açık bilete çevirmek isteyen kişiler bilet satış şubelerine giderek ya da online işlemlerle gereken süre içinde bu işlemi yapabilirler. 

Sinop Birlik
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Sinop Birlik
Firma Merkezi :
Sinop
Kurucular :
Necmettin YILMAZ
Kuruluş Yılı :
1983
Çağrı Merkezi :
0368 271 57 00
Otobüs Sayısı
Filosunda Bulunan Otobüs Sayısı
18
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
48 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,3 / 5