Toros Net Seyahat
Toros Net Seyahat

Torosnet Seyahat Genel Tanıtımı

Torosnet Seyahat kurulduğu günden bu yana yolcularına kaliteli hizmet sunabilmek adına kendisini geliştirmeye özen gösteren bir otobüs firması olarak sektörde varlığını sürdürmektedir. Yenilikçi bir bakış açısı ile kendisini geliştirmeye özen gösteren firma bu yeniliklerin yolcuların beklenti ve isteklerini karşılar nitelikte olmasına özen göstermekte ve %100 müşteri memnuniyetini kazanmayı kendisine amaç edinerek hizmet sunmaktadır.

Torosnet Seyahat’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Yolcularına kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiş olan Torosnet Seyahat’i tercih ederek yolculuk yapmanız için en önemli beş sebep şöyledir:

  • Torosnet Seyahat bünyesinde yer alan otobüslerin tümü yolculara kaliteli hizmet sunabilmek adına özenle seçilmiş olup otobüslerde çağın sunmuş olduğu imkanlar eksiksiz olarak yolcuların kullanımına sunulmaktadır.
  • %100 yolcu memnuniyetinin sağlanabilmesi ve kaliteli hizmet sunabilmek adına yenilikçi bir bakış açısı ile hizmet vermeye dikkat ederken müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak yenilikler yapmaya özen göstermekte ve bu bağlamda müşterilerinin yorumlarına kulak vermektedir.
  • Torosnet Seyahat bünyesinde görev yapmakta olan elemanların tümü saygı çerçevesinde hizmet sunmakta ve güler yüzlü hizmet kalitesi ile sizlere hizmet etmeye özen göstermektedir.
  • Ticari kaygıların hizmet kalitesinin önüne geçmesine müsaade etmeyen Torosnet Seyahat bu anlamda en iyi hizmet kalitesi ile hizmet vermektedir.
  • Yolcuların güvenli bir biçimde varış noktalarına ulaşabilmeleri için uzman şoförler ile çalışılmaya özen gösterilmekte ve bunun yanı sıra tüm güvenlik önlemleri alınarak seyahatlerde can ve mal kaybı yaşanmaması adına gerekli önemler alınmaktadır.

Torosnet Seyahat Özel Terminalleri

Torosnet Seyahat şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılmış olan peronlar aracılığı ile yolcularına hizmet sunmaktadır. Bunun dışında özel bir otobüs terminali bulunmamaktadır. Otobüs bileti temini, sefer bilgisi ya da yolculuklar ile alakalı diğer sorunlarınız için ise terminal yahut şubelerde yer alan Torosnet Seyahat yazıhaneleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Torosnet Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Torosnet Seyahat filosunda yer alan otobüslerin tümü yolcularına kaliteli hizmet sunabilmek adına özenle seçilmiş olan donanımlı otobüsler arasında seçilmiştir. Yolculara kaliteli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunabilmek adına otobüslerde çağın sunmuş olduğu donanımların eksiksiz bir biçimde bulunmasına özen gösterilmektedir. Otobüslerde WİFİ hizmeti, televizyon, koltuk arkası ekran, kulaklık ve bazı modellerde elektrik prizi bulunarak yolcuların kullanımına sunulmaktadır. Bunun yanı sıra otobüs içerisindeki hava, hava filtreleri aracılığı ile düzenli olarak temizlenerek asım ve alerji problemi yaşamakta olan yolcuların da kaliteli bir biçimde seyahat etmesine olanak tanımaktadır. Buna ek olarak havanın düzenli olarak temizlenmesi yolculuğunuza kirli kokuların eşlik etmesinin de önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Torosnet Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Torosnet Seyahat’ten almış olduğunuz biletlerin iptalinin söz konusu olduğu durumlarda bilet iptal prosedürü uygulanmaktadır. Bilet iptal prosedüründe belirtildiği üzere iptalini talep edeceğiniz bileti sefer saatinizden en az 24 saat önce şube ya da terminallerde bulunan Torosnet Seyahat yazıhanelerine teslim etmeniz gerekmektedir. Online almış olduğunuz biletlerin online iptalinin gerçekleştirilebilmesi için biletinizin dökümünün yapılmamış olması gerekmektedir. Eski tarihli ve tarihi geçmiş olan biletleriniz için ise iptal prosedüründe belirtildiği üzere iptal, açığa alma ya da iade gibi konular söz konusu olamamaktadır.

Toros Net Seyahat
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Toros Net Seyahat
Firma Merkezi :
Tokat
Kurucular :
Ramazan Ünal
Kuruluş Yılı :
2010
Çağrı Merkezi :
0 212 658 01 83
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
58 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,3 / 5