Trabzon Süzer Turizm
Trabzon Süzer Turizm

Trabzon Süzer Turizm Genel Tanıtımı

            1950 yılında hizmete başlayan Trabzon Süzer Turizm, uzun yıllar boyunca Trabzon- Giresun- Ordu- Samsun- Ankara- İstanbul ve İzmir bölge temsilcilikleri ile faaliyetlerini sürdürdü. 2000 yılında yapılan kan tazelenmesinin ardından firma yoluna çok daha kaliteli ve müşteri memnuniyet odaklı olarak devam etmektedir. Karadeniz yolunda hizmetler sunmaya devam eden firma bu tarihten sonra 10 adet özmal ve 17 adet kiralık otobüsleri ile kesintisiz hizmetler vermeye devam ediyor. İhtiyaçlar arttıkça araç filosu içerisinde teknolojik yeniliklere yer veren firma, kendini geliştirerek şehirlerarası yollarda keyifli ve huzurlu yolculuklar sunmaya devam etmektedir.

Trabzon Süzer Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

            Kaliteli, yenilikçi ve güvenli hizmetleri ile Trabzon Süzer Turizm, koşulsuz müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmetler sunmaktadır. İnsan taşımacılığında yolcuların beklentilerini karşılamak amacı dünya standartlarında hizmetler veren Süzer Seyahati tercih etmeniz için beş önemli sebep bulunuyor.

 • Yolcuları can güvenliği ve mal güvenliğini birinci vazifesi olarak gören firma kaliteli ulaşım imkânları sunmaktadır.
 • Hizmet ağını giderek yaygınlaştırmakta ve giderek daha geniş noktalara kadar ulaşım sağlanmaktadır.
 • Sürekli yenilen yatırımlarla son teknolojik özelliklerle yenilene otobüsler içerisinde TV, radyo özelliklerinden donanımlar bulunmaktadır.
 • Çevreye, insanlığa ve hatta kültürel değerlere karşı sorumluluklarının farkında olarak müşterilerin haklarına karşı her an saygı duyan firma, yolcuların konforlu bir yolculuk geçirmesi adına her türlü imkânı seferber etmektedir.
 • Araç filosunun tamamında Wi- Fi hizmetleri sunulmakta ve bu şekilde uzun süren yolculukların yolcuları sıkmadan, yormadan tamamlanması sağlanmaktadır.

Trabzon Süzer Turizm Özel Terminalleri

            Karadeniz sahili boyunca hemen hemen her ilde yazıhanesi ve otobüs termalinde şubesi bulunan Süzer Seyahat üzerinden bilet satın almak için online internet adresi de tercih edilebilir. Ankara, İzmir, Bursa, İstanbul gibi büyükşehirler üzerinde de şubeleri bulunan firma geniş bir ağa sahiptir.

 • Ankara Şubesi (Adres: Aşti Otobüs terminali No:30) (Tel: 0 312 224 0080)
 • Bursa Şubesi ( Adres: Buğsaş Otobüs terminali No: 27)  ( Tel: 0224 261 29 61)
 • Çorum Şubesi ( Adres: Belediye Otobüs terminali No:4 ) ( Tel: 0364 225 67 68)
 • Düzce Şubesi ( Adres: Belediye Otobüs terminali No: 14 ) ( Tel: 0380 523 96 95)
 • Giresun Şubesi ( Adres: Belediye Otobüs terminali) ( Tel: 0454 212 7161)
 • İstanbul Dudullu şubesi ( Dudullu otogarı) ( Tel: 0216 540 33 68)
 • İzmit Şubesi ( Belediye Otobüs terminali) (Tel: 0262 311 25 29)

Trabzon Süzer Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

            Son derece modern özelliklerle donatılmış Süzer Seyahat otobüs filosu içerisinde keyifli seyahatler mümkün oluyor. İnternet bağlantısı tüm yolculara sunulmakta, bunun yanında koltukların arka kısımlarında yer alan televizyonlarda uydu yayını takip etmek mümkün olmaktadır. Her yolcu için kulaklık sunulmakta, bunun yanında genel olarak radyo yayınlarının takibi de söz konusu olmaktadır. Molalar haricinde namaz vakitlerinde de duran Trabzon Süzer Turizm, yolcuları için okuma lambası olarak aydınlatmalarda sunulmaktadır.

Trabzon Süzer Turizm Bilet İptal Prosedürü

            Yolculuk tarihinde yaşanan aksaklıklar nedeni ile biletlerin iptali söz konusu olabilir. Bunun için en az 24 saat öncesinden Trabzon Süzer Turizm yazıhanelerine uğramanız gereklidir. Biletinizin tarihi geçtiğinde ise tekrardan kullanmak ya da iptal etmek mümkün olmayacaktır.

Benzer Firmalar

Trabzon Süzer Turizm
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Trabzon Süzer Turizm
Firma Merkezi :
Trabzon
Kurucular :
Mehmet Gençalioğlu
Kuruluş Yılı :
2000
Çağrı Merkezi :
0 462 328 03 22- 325 23 33
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
67 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,1 / 5