Üstün Erçelik Turizm Otobüs Bileti

Üstün Erçelik Turizm Otobüs Bileti

Firmanın ilk kurulduğu yer Zonguldak ’ ın Karadeniz Ereğli ilçesinde olan ve 1960 yılında Ereğli demir ve çelik fabrikalarını isminden esinlenerek ‘’ Erçelik ’’ adı altında Orhan Subaşı adlı kişi tarafından kuruldu. 1962 senesinde Durmuş Üstün tarafından kurulan ‘’Üstün’’ firması ile 1973 senesinde birleştiler ve bu birleşmeden ‘’ Üstün Erçelik ‘’ adını alarak yeni bir firma oldu. Yolcu taşımacılığının saygın firmalarından olan Üstün Erçelik Turizm 1973 e uzanan deneyimi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Üstün Erçelik Turizm bu sektörde zirveyi hedefleyen nadir firmalardan birisi olarak hiçbir zaman konforundan ve güvenliğinden ödün vermedi her zaman kaliteyi ön planda tutan firma siz yolcularına en rahat ulaşımı sağlamayı hedefliyor. Sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek bunları hep sizin için uygulamaya da sundu. Üstün Erçelik Turizm in fiyatlarını ve hangi illere hizmeti olduğunu merak ediyorsanız sitemizden bulabilirsiniz.

Üstün Erçelik Otobüs Bileti

 Uzun ve yorucu yolları sizin için eğlenceli hale getiren Üstün Erçelik Turizm hep sizin için emek verip sizin için çalışıyor ve bunları hem bu kalitede hem de sitemizdeki fiyatları görünce daha da etkileneceksiniz. Yani fiyatlar bu kadar lükse göre çok çok uygun. Sitemizden yapacağınız aramalarda sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Zonguldak'tan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Zonguldak'a otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Bu firma otogarlardan da hizmet vermek de ama siz neden yorulasınız diye biz size bütün istediklerinizi ayağınıza getirdik.


Üstün Erçelik Turizm in hedefi tamamen siz değerli misafirlerine daha iyi bir hizmet sunmak ve sizi bu hizmetten memnun etmek eğer hizmeti beğenirseniz diğer yolcularımızı da bilgilendirmek amacıyla yorum yazın ve beğeni yapın.  Üstün Erçelik Turizm her zaman sizi düşünen bir firmadır bunun göstergelerinden biriside otobüslerindeki güvenlik sistemleri ve çalışanlarının her zaman sizi güler yüz ile karşılamasıdır bunun göstergelerin de biriside deneyimli kadrosudur ve 1973 den beri verdiği hizmettir. Ulaşım sektöründe her zaman dünya standartlarını hedefleyen firma size de bu standartlarda bir yolculuk yaşatmak istiyor.  Böyle bir deneyimli firma ile yapacağınız yolculukta sitemiz adına iyi yolculuklar dileriz.

 

Üstün Erçelik Turizm Bütün Misafirlerine İyi Yolculuklar Diler…

Üstün Erçelik Turizm; Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Burdur, Bursa, Düzce, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Trabzon, Yalova ve Zonguldak gibi illere hizmet vermektedir diğer iller için firmamızı arıya bilirsiniz veya sitemizden ulaşabilirsiniz

 

Üstün Erçelik Turizm İletişim:

Bağlık, No:16, Ereğli/Zonguldak, Türkiye

0372 316 11 72 - 316 13 25 - 316 98 87 - 323 34 67