Yaman Turizm
Yaman Turizm

Yaman Turizm Genel Tanıtımı

Yaman Turizm otobüs firması firma olarak kurumsal bir anlayış ile sektör içerisinde bulunduğu konumda oldukça sık tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır. Bu başarının arkasında ise şirketin benimseniş olduğu müşteri memnuniyeti ilkesi yatmaktadır.

Her zaman öncelikli olarak müşterilerinin memnun kalmasına ve bu sirkülasyonu sağlamaya odaklanan firma bu konuda gerekli çalışmalara önem vermektedir. Bu sayede bir kez bu firmayı tercih eden yolcular diğer seyahatlerinde de Yaman Turizm otobüs bileti alarak yolculuklarının keyfini sürmektedirler.

Tüm koltuklarda kişiye özel emniyet kemeri ve okuma lambası bulundurarak yolcuların güvenliğini ve rahatını sağlar. Bu aydınlatmalar kişilere özel olarak aydınlatma görevi yaparak diğer yolcuların rahatsız olmasına sebep olmazlar. Aynı zamanda koltuklarda bulunan tv ekranları ile yol boyunca televizyon ya da film izleyerek keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Böylelikle Yaman Turizm bileti alarak yolculuğunuzu keyifli bir hale dönüştürebilirsiniz.


Yaman Turizmi Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Bulunduğu konumda başarılı bir iş prensibi ve çalışması ile tercih sebebi olan Yaman turizmden otobüs bileti almak için 5 neden:

  • Usta şoförler ile güvenli bir yolculuk imkanı
  • Müşterileri memnun etmeye yönelik ücretsiz araç içi doyurucu ikramlar
  • Güler yüzlü bir yolculuk ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma
  • Seferlere çıkılmadan önce otobüslerin detaylı temizlenmesi ve hijyenik olması
  • Konusunda uzman personeller ile çalışılıyor olması 


Yaman Turizm Özel Terminalleri

Kendi bünyesine ait bir terminali olmayan firmanın sefer düzenlediği şehirlerin otogarlarında özel peronları bulunmaktadır.

Yolcu indirme ve bindirme işlemleri burada yapılır. Yaman Turizm otobüs bileti bu otogarlarından, çağrı merkezlerinden ve internet üzerinden temin edebilirsiniz.


Yaman Turizm Bilet İptal Prosedürü 

Yaman Turizm otobüs bileti iptal ya da tarih değişimi işlemi yapmak istediğiniz durumlarında biletlerinizi aldığınız bilet satış ofislerinde ya da çağrı merkezleri üzerinden bu işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Otobüsün hareket saati geldikten sonra böyle bir durum olur ise iptal ya da değişim işlemi yapılamamaktadır.

Yaman Turizm
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Yaman Turizm
Firma Merkezi :
Kütahya
Kurucular :
Kuruluş Yılı :
Çağrı Merkezi :
0274 225 10 10
Otobüs Sayısı
Filosunda Bulunan Otobüs Sayısı
8
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
46 TL
Firma Puanı
Puanlama
3,9 / 5