Yeşil Erciş Sema
Yeşil Erciş Sema

Yeşil Erciş Sema Genel Tanıtım

Şirket olarak kurulduğu günden, günümüze kadar sürekli kendini yineleme ve geliştirme ile müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal bir firma olmayı sürdürmüştür.

Kaliteli bir seyahat için insanların sıkça Yeşil Erciş Sema otobüs bileti almasının en büyük nedeni hem sektöre ki sağlamlaşmış olan yeri hem de kaliteyi uygun fiyatlara sunuyor olmasıdır.


Yeşil Erciş Sema Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Sektörde ki rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başaran firmayı tercih etmek için oldukça fazla sebebiniz olacaktır. Yeşil Erciş Sema otobüs bileti almanız için en önemli 5 sebep aşağıda sıralanmıştır: 

  • Uzman şoförler tarafından kullanılan araçlar sayesinde güvenli ulaşım
  • Misafirlere verilen ücretsiz ve lezzetli ikramlar
  • Temiz ve son teknoloji ile donatılmış araçlar ile seyahat
  • Kurumsal bir firma olmasından dolayı olası sorunlara anında çözüm
  • Sık sefer aralıkları ve uygun fiyat ile kolay ulaşılabilirlik


Yeşil Erciş Sema Özel Terminalleri

Sahip olduğunuz Yeşil Erciş Sema otobüs bileti ile şehirlerarası otobüs terminallerinde ki yerlerinden araçlara binebilir ve buralarda seyahatlerinizi sonlandırabilirsiniz.

Kendisine ait bir terminali olmayan firma yolcu alma, indirme, bagaj işlemleri gibi işlemlerini buralarda yapmaktadır. Biletlerinizi de bu terminallerden ya da internet üzerinden satın alabilirsiniz.


Yeşil Erciş Sema Filosunda Bulunan Otobüsler

Her zaman yenilikçi bir anlayışa sahip olan firma bu anlayışını filosuna da yansıtmıştır. Son teknolojiye sahip filo ağı ile kullanıcılarına her araç ve her seferinde kaliteyi sunmaktadır. 

Yeşil Erciş Sema otobüs bileti alarak seyahat edecek kişiler: geniş ve rahat koltuklar, bu koltuklara bağlı olan ekranlar ile tv, film ve müzik keyfi, araç içerisinde bulunan wifi ağı sayesinde yolculuklarını bir keyfe dönüştüreceklerdir.


Yeşil Erciş Sema Bilet İptal Prosedürü

Planladığınız seyahat üzerinde bir değişiklik ya da iptal durumunda almış olduğunuz Yeşil Erciş Sema otobüs biletinizi çağrı merkezi ve bilet satış noktalarından işlem yaptırabilirsiniz.

Yeşil Erciş Sema
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Yeşil Erciş Sema
Firma Merkezi :
Van
Kurucular :
Kuruluş Yılı :
Çağrı Merkezi :
444 02 65
Otobüs Sayısı
Filosunda Bulunan Otobüs Sayısı
22
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
57 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,2 / 5