Yeşil Sahil Seyahat Otobüs Bileti

Yeşil Sahil Seyahat Otobüs Bileti

YEŞİL SAHİL SEYAHAT

RİZENİN YEŞİLLİĞİNİN SİMGESİ SAHİL SEYAHAT İLE MUTLU YOLCULUKLAR…

Yeşil Sahil Seyahat bundan yaklaşık 30 yıl önce yolcu taşımacılığı sektörüne giriş yapan, Rize merkezli olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerine sefer düzenlemekte olan köklü bir firmadır. Sahil seyahat Yerel Rize otobüs firması olarak çıktığı yola şu anda yaklaşık 43 ilimize sefer düzenleyerek tüm Türkiye’nin firması olma başarısını yakalamıştır. Kurumsal bir yapıya bürünen firma gücünü her geçen gün daha da çok arttırmaktadır. 30 yıllık tecrübesini sizlere başarıyla aktaran firma, karayolu taşımacılığında her zaman öncü bir kuruluş olmasını öncelikle müşteri memnuniyetini düşünen anlayışına borçludur. Firma yolcularına alıştığınız standart özelliklerin yanı sıra konforun ön planda olduğunu güvenli, keyifli ve en önemlisi mutlu olacağınız bir yolculuk sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Hemen www.biletall.com adresine girerek firmamızdan yerinizi ayırtabilirsiniz.

Yeşil Sahil Seyahat hızlı gelişen teknolojik gelişmeleri ve globalleşen dünyamızın getirdiği gereklilikleri başarılı bir şekilde sistemine entegre ederek sizlerin tüm isteklerine cevap vermeyi başaran bir firmadır. Müşteri mutluluğunu ve taleplerini yerine getirmeyi her zaman öncelik olarak gören firma, misyonunu taşımacılık sektöründe önde gelen yenilikçi bir marka olarak anılmak şeklinde belirtmiştir. Konusunda uzman, iyi eğitim almış ahlaki değerlere önem veren çalışanlarıyla firma güler yüzlü ve samimi hizmeti her zaman sizlere sağlamaktadır. Her geçen gün daha da geliştirdiği filosunda Travego 15-17 SHD, Setra S416 HDH, Otokar, Mercedes Tourisma, Fortuna Man ve Fortuna Mega Man tipi birçok otobüs bulunduran firma bu kalitenin ve konforun ön plana çıktığı araçlarıyla sizleri dilediğiniz yerlere ulaştırmaktadır. Araçların içerisinde bulunan kişiye özel TV-Sinema sistemi ile dilediğiniz filmleri izleyebilir, Çok kanallı radyo sistemi ile müzik dinleyebilir, Kablosuz internet imkânından yararlanabilir ve her zaman hazır bulunan otobüs içi personellerimiz sayesinde kaliteli marka yiyecek ve içeceklerden faydalanabilirsiniz. Rize’den Başta İstanbul olmak üzere Afyon, Akçaabat, Ankara, Aydın, Bandırma, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çardak, Çarşamba, Çorum, Denizli, Didim, Düzce, Fatsa, gibi bölgelerimizin yanı sıra Gebze, Giresun, Görele, Hendek, İzmit, İzmir, Kırıkkale, Kuşadası, Manisa, Merzifon, Nazilli, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivrihisar, Trabzon, Uşak ve Yalova olmak üzere toplamda 43 ayrı noktaya sefer düzenlemekte olup tüm seferlerini zamanında ve rahat bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yeşil Sahil Seyahat farkıyla konforlu bir şekilde seyahat etmek isterseniz tek yapmanız gereken www.biletall.com adresine girerek biletlerinizi almak olacaktır.

Rize Karadeniz’in en önemli ve en gelişmiş şehirlerinden birisidir ve bunu turizm alanına da yansıtmıştır. 4 mevsim misafir ağırlayan şehrimiz, özellikle bahar ve yaz aylarında on binlerce kişinin ziyaret ettiği eşi benzeri bulunmaz güzelliklere sahip bir ilimizdir. En önemli özelliği olarak alternatif turizmciliğin, özelliklede yayla turizminin ülkemizdeki ilk adreslerinden olması ve yeşilin hiç görülmemiş tonlarına sahip olarak sizlere benzersiz bir seyahat imkânı sağlamasıdır. Eşsiz doğasıyla tüm misafirlerini kendisine hayran bırakan Rize içerisinde barındırdığı dereler üzerinden geçen onlarca köprüsü, tarihi kaleleri ve camileriyle sizlere kültürel açıdan da zengin bir mirasa sahip olduğunu göstermektedir. Pek çoğu En az 100 yaşından fazla olan köprülerinin en ünlüleri Fırtına deresi üzerinde yer alan Kemer köprüleridir, ayrıca Mikron köprüsü, Şenyuva Köprüsü, Çağlayan Köprüsü, Güneyce Köprüsüde gezip görebileceğiniz köprüler arasındadır. Muhteşem vadiler arasında yer alan Tarihi kalelerinin en önemlileri ise Rize Kalesi, Ciha kalesi, Zil kalesi, Bozuk Kale’dir. Rize’den bahsederken meşhur Rize evlerinden bahsetmeden olmaz, Hemşeri evleri olarakta bilinen bu yapılar Rize yaylaları üzerinde yayılmış olan taş ve ahşap evlerdir. Son olarak gezip göreceğiniz yerlerden biride Kaçkar Dağı Milli Parkıdır. Rize’nin dünyaca ünlü doğal güzelliklerinden olan bu park, başka hiçbir yerde bulunmayan bitki ve hayvan türlerine ev sahipliği yapmaktadır.  Ayder yaylaları sınırları içerisinde bulunan bu Milli parkı ziyaret etmek ve Rize’nin daha birçok güzelliğini görmek isterseniz Yeşil Sahil Seyahat sizlere konforun, huzurun ve seyir zevkinin içinde bulunduğu bir seyahat imkânı sunmaktadır. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için www.biletall.com’a girerek rezervasyon yaptırabilir veya bilet satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İyi Yolculuklar Dileriz…