Yılmaz Tuncelililer
Yılmaz Tuncelililer

Yılmaz Tuncelililer Genel Tanıtım

Kuruluş aşamasından günümüze kadar en büyük değeri yolcularına veren firma bu sayede şehirlerarası taşımacılık sektöründe başarılı bir yere sahip olmuş ve yolcular tarafından sıkça tercih edilen bir firma olmuştur.

Yüksek standartlarda bir ulaşımı uygun fiyat ile sunan firma adından sıkça bahsettirmeyi başarmıştır. Yılmaz Tunceliler otobüs bileti alan yolcular aldıkları kaliteli hizmet sayesinde yolculuklarında sıkça bu firmayı tercih etmektedir.


Yılmaz Tuncelilileri Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Seyahatlerinizde Yılmaz Tunceliler otobüs bileti almak için birçok nedeniniz olmasına rağmen en önemli 5 sebep aşağıda sıralanmaktadır:

  • Güvenli sürüş tekniği konusunda eğitimli ekip ile güvenilir bir yolculuk 
  • Ücretsiz araç içi lezzetli ikramlar
  • Temiz ve sağlam araçlar ile yolculuk keyfi
  • Kurumsal bir firma olmasından dolayı sorunlara kurumsal bir yaklaşım ile kolay sorun çözümü
  • Güler yüzlü ve müşteri odaklı kaliteli hizmet


Yılmaz Tuncelililer Özel Terminalleri

Firmanın kendisine ait özel terminali bulunmamakta hizmet verdiği yerlerde ki şehirlerarası otobüs terminali aracılığı ile hizmet vermektedir. 

Yılmaz Tunceliler otobüs bileti almak istediğiniz zaman bu otobüs terminalleri, bilet satış bayileri, internet yolları ile bilet satın alabilirsiniz.


Yılmaz Tuncelililer Filosunda Bulunan Otobüsler

Firma kendisine ilke olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteyi benimsemesinden dolayı bu alanlarda ki çalışmalarını sürdürerek filosunu da bu ilkeye uygun olarak tasarlamaktadır.

Yolcuların güvenliği için her koltukta bir emniyet kemeri ile gece yolculukları için kişiye özel okuma lambaları bulunur. Bununla beraber koltuklarda bulunan ekranlar ile yol boyunca film ve tv keyfi sürebilir bu sayede yolculuğunuzu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Tüm bu ve daha fazla ayrıcalığa sahip bir yolculuk keyfi için Yılmaz Tunceliler otobüs bileti alarak seyahat etmeniz yeterli olacaktır.


Yılmaz Tuncelililer Bilet İptal Prosedürü

Elinizde bulunan Yılmaz Tunceliler otobüs biletinizi iptal etmeniz gereken veya seyahat tarihinizi değiştirmeniz gereken durumlarda bilet satış noktalarına ya da çağrı merkezi aracılığı ile firmayla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

12 saat öncesine kadar ilgili değişiklikler yapılmaktadır.

Yılmaz Tuncelililer
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Yılmaz Tuncelililer
Firma Merkezi :
Tunceli
Kurucular :
Kuruluş Yılı :
Çağrı Merkezi :
0428 212 23 62
Otobüs Sayısı
Filosunda Bulunan Otobüs Sayısı
8
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
51 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,3 / 5