NİĞDE - ANKARA Otobüs Seferleri

Online bilet almanın hızlı, kolay ve güvenilir yolu Biletall ile Niğde - Ankara güzergâhında, ortalama firma ve 10’e yakın sefer arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Niğde Ankara güzergâhında en çok sefer yapan firma İnan Turizm.  En düşük fiyat 50 TL, ortalama yolculuk süresi 5 saat 4 dakika olan güzergâhta, siz sayın yolcularımıza rahat ve keyifli yolculuklar dileriz.

İnan Turizm
NİĞDE
01:00
ANKARA
06:00
50
SATIN AL
Niğde Aydoğanlar
NİĞDE
01:00
ANKARA
06:00
50
SATIN AL
İnan Turizm
NİĞDE
01:15
ANKARA
06:15
50
SATIN AL
Niğde Aydoğanlar
NİĞDE
08:30
ANKARA
13:30
50
SATIN AL
Metro Turizm
NİĞDE
09:15
ANKARA
14:15
50
SATIN AL
İnan Turizm
NİĞDE
10:00
ANKARA
15:00
50
SATIN AL
Niğde Aydoğanlar
NİĞDE
12:30
ANKARA
17:30
50
SATIN AL
İnan Turizm
NİĞDE
14:30
ANKARA
19:30
50
SATIN AL
Niğde Aydoğanlar
NİĞDE
17:00
ANKARA
22:00
50
SATIN AL
İnan Turizm
NİĞDE
18:00
ANKARA
23:00
50
SATIN AL

Ankara’ya Gittiğinizde

Ankara’ya seyahat amacınız ne olursa olsun, tavsiyelerimiz kulağınıza küpe olsun!

 

Her insanın ömründe en az bir kere yolunun düşeceği memur kenti Ankara, güzelliği ile büyülüyor. Gencin, yaşlının hatta “bebelerin” J ortak uğrak noktası Kızılay Meydanı, Ankara’nın kalbidir. O kalbin hemen üstünde Türkiye’nin kalbi olan Türkiye Büyük Millet Meclis’i yer almaktadır.  Milletvekillerinin, devlet adamlarının ülkemizin kaderini çizdikleri yerdir orası.   Ankara’ya kuşbakışı bakılan yer Çankaya’da bulunan Atakule’dir. Geçmiş yıllarda alışveriş için, dinlenip bir şeyler yiyip içmek için daha çok rağbet gören Atakule artık pek misafir ağırlamıyor.

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün naşının bulunduğu Anıtkabir her yıl milyonlarca ziyaretçi akınına uğruyor. Ankara’ya geldiğinizde ilk olarak Anıtkabir’i ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Ankara, müzeleri ile kendini göstermiş şehirdir. Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Etnografya Müzesi, Çengel Han Rahmi Koç Müzesi, ilk meclis ve Kurtuluş Müzesi gibi tarihte de önemli yeri olan müzeleri gezmeden asla ayrılmayın.

 Çocuklarınızla eğlenceli vakit geçirmek için Gençlik Parkı, Altın Park, Kuğulu Park, Alice Harikalar Diyarı, Lunapark gibi yerlerde zamanı kısa bir süreliğine durdurabilirsiniz. Aile olmak özeldir ve çok önemlidir. Birlikte bu parklarda yürüyüşler bile size çok şey katacaktır.

                      Başkent olunca büyük caddeleri de olmazsa olmaz tabii. Ankara’nın meşhur caddeleri 7. Cadde, Tunalı Hilmi ve daha birçok caddelerde gezme imkânı bulabilirsiniz. Alışveriş yapabilir, kafelerde dinlenebilirsiniz.

                      Dini açıdan sizi tatmin edecek bir gezi düşünüyorsanız Kocatepe Camii’ni mutlaka görmelisiniz. Çok büyük ve ihtişamlı olan bu cami oldukça fazla cemaat toplamaktadır. Cami demişken Hacı Bayram Camii’nde namaz kılmadan, Allah’a bu güzel mekânda yakınlaşmadan Ankara’dan dönmeyin. Ramazan aylarında Ankaralıların vazgeçemedikleri yer olan Hamamönü, benliğinden bir şey kaybetmeden ziyaretçilerin akınına uğruyor. Restorasyon çalışmalarından sonra ayrı bir güzel olan Hamamönü’nde bir kahve içmeden Ankara’dan ayrılmayın.

                       Deniz yok ama Ankara’da çocukların en çok gitmek istediği yerlerden biri olan muhteşem akvaryum Nata Vega’yı planınıza dâhil etmeyi unutmayın.

Niğde - Ankara Otobüs Seferi Bilgileri

Niğde - Ankara güzergahında bulunan otobüs firmalarının günlük sefer sayısı, sefer süresi ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
22.10.2017
Firma Adı Sefer Süresi Fiyat Sefer Sayısı
İnan Turizm5 Saat 50 TL5
Niğde Aydoğanlar5 Saat 50 TL4
Metro Turizm5 Saat 45 Dakika50 TL1

Güzergah Bilgisi

Niğde Hava Durumu
NİĞDE hava durumu
22 Ekim  19°C
NİĞDE hava durumu
23 Ekim  22°C
NİĞDE hava durumu
24 Ekim  18°C
Ankara Hava Durumu
ANKARA hava durumu
22 Ekim  21°C
ANKARA hava durumu
23 Ekim  23°C
ANKARA hava durumu
24 Ekim  22°C
Günlük Sefer Sayısı
Günlük Sefer Sayısı
10
En Ucuz Sefer Bilgisi
En Ucuz Sefer
50 TL
Yolculuk Süresi
Ortalama Yolculuk Süresi
5 saat
En Uygun Firma
En Uygun Fiyatlı Firma
İnan Turizm
Otogar Bilgileri
Otogarlar
  • Niğde Otogarı (Şehirlerarası Otobüs Terminali)
  • Ankara Otogarı (Aşti)
Şehir Bilgileri
Şehirler