1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene
Firma Satışa Kapalıdır.

airBaltic airBaltic
Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1995
Firma Merkezi
Letonya
Firma Kısaltması
BTI
IATA Kodu
BT
Uçak Sayısı
33
Uçtuğu Şehir Sayısı
35
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
4,9/5
airBaltic

airBaltic Popüler Uçak Seferleri

Varşova - Kopenhag
Uçak Bileti
03 Eyl 2019
Londra - Varşova
Uçak Bileti
29 Ağu 2019
Kopenhag - Lviv
Uçak Bileti
02 Eyl 2019
Kiev - Dusseldorf
Uçak Bileti
01 Eyl 2019
Kiev - Helsinki
Uçak Bileti
25 Ağu 2019
Münih - Atina
Uçak Bileti
21 Ağu 2019
Budapeşte - Larnaca
Uçak Bileti
29 Ağu 2019
Varşova - Berlin
Uçak Bileti
19 Ağu 2019
Oslo - Paris
Uçak Bileti
02 Eyl 2019
Helsinki - Kiev
Uçak Bileti
09 Eyl 2019
Moskova - Bakü
Uçak Bileti
28 Ağu 2019
Berlin - Bakü
Uçak Bileti
15 Eyl 2019
Varşova - Bakü
Uçak Bileti
25 Ağu 2019
Milano - Bakü
Uçak Bileti
01 Eyl 2019
Bakü - Münih
Uçak Bileti
02 Eyl 2019
Kiev - Saraybosna
Uçak Bileti
02 Eyl 2019
Atina - Cenevre
Uçak Bileti
31 Ağu 2019
Bakü - Roma
Uçak Bileti
02 Eyl 2019
Atina - Kos
Uçak Bileti
31 Ağu 2019
Bakü - Barselona
Uçak Bileti
29 Ağu 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

airBaltic Hakkında

1995 yılında kurulan Air Baltic ilk yolcu uçuşunu 1 Ekim tarihinde gerçekleştirdi. Letonya Cumhuriyeti'nin ulusal havayolu şirketi olan Air Baltic bünyesinde 33 uçak barındırıyor. Merkez ofisi Riga Uluslararası Havalimanı'nda bulunmaktadır. 60 farklı noktaya uçuşlar gerçekleştiren firma birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Dünyanın pek çok yerine seferler düzenleyen Air Baltic 2004 haziran ayında Litvanya'da Vilnius'da merkez açmış ve Avrupa da birçok noktaya direk uçuşlar başlatmıştır. 2012 yılında ise uluslararası hizmet kalitesi alanında ödül almıştır. Düşük maliyetli uçuşlar gerçekleştiren Air Baltic tek yön bilet konsepti ile hizmet vermektedir. Ayrıca Baltık ülkesinden hizmet veren ilk havayolu şirketi olma unvanını taşımaktadır.

Son zamanlarda verdiği hizmet kalitesi ile ön plana çıkan havayolu firması en dakik hava yolu şirketi unvanına layık görülmüştür. Uzun uçuşlar gerçekleştirmese de Avrupa da önemli şehirlere uçar.

airBaltic Online Check - in

Air Baltic yolculuğunuzun her aşamasında her türlü kolaylığı size sağlıyor. Uçağınızın kalkışından yaklaşık 1 saat önce check-in işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Check-in işlemlerini havaalanındaki gişelerden yapabileceğiniz gibi evinizin rahat ortamında internet üzerinden de yapabilirsiniz. İnternet sayfasından rezervasyon numaranızı ve soy isminizi girerek kısa sürede check-in işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz cep telefonlarınız ile de check-in işlemlerini yaptırmanız mümkün olabiliyor.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Air Baltic Hava Yolları onlinecheck in işlemleri sırasında yolculuk yapmak isteyenler istemeleri halinde seyahat edecekleri koltuk seçimini de online olarak yapabiliyor. Ayrıca yine check-in işlemleriyle seyahat sırasında istediğiniz yemek, içecek ve ikram seçenekleri içinde sipariş oluşturabilirsiniz.

airBaltic Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Air Baltic Hava Yolları, dünyanın en dakik havayolu unvanını alarak hizmet vermektedir. Uçuşlarınızda beklemek istemiyor ve uçmak istediğiniz yere en çabuk şekilde yetişmek istiyorsanız Air Baltic havayolu şirketi bu istediğinizi yerine getiriyor. Sizi dakik bir şekilde gitmek istediğiniz yere ulaştırıyor.
 2. Dünyanın en ucuz uçuş imkanı sunan Air Baltic havayolu firması sizi birçok noktaya oldukça uygun fiyata yaşıyor. Yurt dışı ve yut içi uçuşlarınız için en uygun uçuşlar düzenleyen Air Baltic şirketini seçerek uygun fiyatlı uçuş gerçekleştirebilirsiniz.
 3. Air Baltic Hava Yolu personellerinin tamamı güzel bir yolculuk geçirmeniz için size her imkanı sunuyor. Yolcularına her imkanı güler yüzlü ve anlayışlı ir şekilde sunarak keyifli yolculuk geçirmenize yardımcı oluyor.
 4. Air Baltic Hava Yolları ile seyahat eden yolcular BalticMiles kartına sahip olarak birçok imkandan yararlanabilir ve puan toplayabilirsiniz.
 5. Air Baltic uçuşlarınızda 70 farklı yemek imkanı bularak değişik lezzetler tatma ayrıcalığını keşfedebilirsiniz. Organik yiyeceklerde bulabileceğiniz hizmetleri kendiniz oluşturabilirsiniz.
 6. Uzun yolculuklarınız için sıkılmadan seyahat etmeniz için uçak içinde İpad kiralama imkanı bulabilirsiniz. Oldukça keyifli bir yolculuk geçirmeniz için uçak içinde her imkan düşünülmüş durumda. Ayrıca film izlemeyi seviyorsanız ve kaçırmak istemiyorsanız Air Baltic ile uçuşlar tam size göre.
 7. Evcil hayvanlarınız ile uçmak istiyorsanız Air Baltic tam size göre. Dilerseniz evcil hayvanlarınız özel kutularda yanınızda seyahat edebiliyor.

airBaltic Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Air Baltic bagaj hakkı ile de yolcularına ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Air Baltic, yolcuları için kabin ve teslim alınan bagaj hakkı olmak üzere iki farklı bagaj hakkı tanıyor.

Bagaj: Yolcular Air Baltic ile gerçekleştirdikleri gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı uçuşlarda Economy sınıfını tercih ettiklerinde 20 kg 1 bagaj hakkına sahiptir. Business sınıfını tercih ettiklerinde 60 kg bagaj hakkına sahiptir.

Kabin/El Bagajı: Air Baltic kabin içinde ise Business sınıfı yolcularına 8 kg olmak koşulu ile 2 adet, Economy sınıfı yolcularına ise 1 adet 8 kg kapasiteli bagaj hakkı imkanı sunuyor.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: İç hatlarda bagaj hakkının aşılması durumunda her bir valiz için 40 Euro ücret talep edilmektedir.

Yurtdışı: Yurtdışı fazla bagaj ücretlendirmesi aynı şekilde 20 kg üzeri her bir valiz için 40 Euro ücret talep ediliyor.

 • ABD Bagaj Kuralları

Air Baltic tarafından ABD'ye gerçekleştirilen seyahatlerde aynı şekilde 20 Kg üzere bagaj için 40 Euro talep edilmektedir.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Air Baltic, yolcularının bagajlarını özenle şekilde taşınmaktadır. Ancak herhangi bir olumsuzluk durumunda yolcular bir sorun ile karşılaşmaları halinde kayıp eşya bürosuna başvurabiliyor.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Air Baltic Seyahatlerin sırasında kabin içinde zehirli spey, sivri uçlu aletler, sürüngen ve kemirgen hayvanlar, evcil hayvanlar sadece özel kutularda taşınmaktadır.

airBaltic Yiyecek, İçecek ve İkram

Air Baltic Hava Yolları yolcularına yiyecek, içecek ikramı anlamında çok fazla seçenek sunuyor. Seyahatleriniz sırasında glutensiz yiyeceklerden vegan yiyeceklere kadar her türlü ikramı bulabilirsiniz. Vejetaryen menülerden, salata kahvaltı ve akşam yemeğine kadar her türlü çeşidi bulabilirsiniz.

 • Economy Class İkramlar

Türk Hava Yolları Economy sınıfı yolcularına iç hat uçuşlarında farklı yemek seçenekleri bulabilir. Size oldukça geniş yemekler içeren menüler sunulmaktadır.

 • Business Class İkramlar

Business Class yolcuları için çok çeşitli yemek seçenekleri bulunuyor. Siparişinizi önceden vermeniz durumda. her türlü yemek seçimini yapabilirsiniz. özel diyet yemek listesinden vejetaryen yemek seçeneklerine kadar her türlü seçenek mevcut.

 • Özel Yemek Servisi

Air Baltic Hava Yolları seyahatlerinde özel yemek siparişi veren yolcularının din, sağlık ve kültürel tercihleri göz önüne alınarak farklı seçenekler sunulmaktadır. Özellikle çocuklar için hazırlanan menüler oldukça eğlenceli.

Air Baltic : Business Class

Air Baltic Hava Yolları yolcularına farklı sınıflarda seyahat etme olanağı sunmakla birlikte Business Class sınıfındaki yolcularına premium yada acil çıkış kapısı koltuklarından birini seçme imkanı tanıyor.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Business Class sınıfındaki koltuklar yatar pozisyona getirilebiliyor. Ayrıca koltuklar arasındaki diz mesafesi de Business Class sınıfında daha fazladır.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Business Class sınıfındaki yolcular tüm yemek seçeneklerinden yararlanma hakkına sahip olabiliyor. Lezzetli yemek seçenekleri Business Class yolcularına sunulmuş durumda.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

Air Baltic Business Class yolcuları uçakların kalkmasını beklerken VIP Salonu avantajlarından yararlanabiliyor. Dilediğiniz dergi ve gazeteleri okuyarak vakit geçirebilirsiniz.

Diğer Özellikler

Bunların yanı sıra Business Class sınıfında yolculuk yapanlar bol seçenek yelpazesi ve Espresso kahve çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Air Baltic : Miles and Smiles

Air Baltic Hava Yolları'nın farklı ve özel yolcu programı olan Baltic Miles kartına sahip olarak çeşitli avantajlardan yararlanabiliyor. Uçuşlar, geziler, konaklamalar, güzellik, araç kiralama araçları ile puan toplayabiliyorsunuz. Topladığınız puanlar ile ücretsiz uçuş sağlayabildiğiniz gibi BasicMiles sitesinden de alışveriş yapma imkanı bulabiliyorsunuz.

airBaltic Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Dünyanın kaliteli havayolu firmalarından olan Air Baltic Hava Yolları bünyesinde her gün yüzlerce sefer düzenlenmektedir. Havayolu firması Avrupa, Rusya, Orta Doğu ve bağımsız devletler topluluğuna uçuş seferleri düzenlemektedir.

 • Air Baltic Seferleri: Air Baltic Hava Yolları her gün çok sayıda uçak seferleri düzenleyerek havayolu ulaşımı konusunda profesyonel olarak hizmet vermektedir. Havayolu şirketi dünya üzerinde toplam 60 tan fazla noktalarına düzenli olarak sefer düzenlemektedir.
 • Air Baltic Rezervasyon: Air Baltic Hava Yolları'na ait uçak seferlerinde biletlerinizi online olarak rezervasyon yapılabilirsiniz.
 • Air Baltic Bilet Al: Havayolu firması tarafından düzenlenen uçak seferleriyle seyahat etmek için evinizin rahat ortamından internet üzerinden online olarak bilet alma imkanına sahip olabilirsiniz.

airBaltic Bilet İptal/İade Prosedürü

Air Baltic Hava Yolları'na ait olan uçak biletlerinin iptal ya da iade edilmesi gerektiği durumlarda havayolu firmasının çağrı merkezi ya da Biletall.com ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Havayolu firması Business Class biletlerinin iadesinde uçuş saatinden 1 gün önce ya da daha uzun sürede işlem yapılması durumunda %20 kesinti ile iade alır. Uçuşa 1-2 saat kala yapılan iade işlemlerinde ise %40 kesinti yapılmaktadır. Ancak tüm koşullarda yolculara servis ücreti iade edilmemektedir. Yurtdışı uçuşlar için iptal ve iade işlemi yapılmamakta,sadece vergi ücreti iade edilmektedir.

Economy Esnek biletlerinin iadesinde uçuş saatinden 12 saat ya da daha fazla zaman varken işlem yapıldığında ise %20 kesinti ile iade alınmaktadır. Uçuşa 1-2 saat varken yapılan iade ve iptal işlemlerinde ise %40 kesinti yapılmaktadır.

airBaltic Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Maksimum konfor sağlayan koltuklar özelliğine farklılık göstermektedir. Koltuklar oldukça rahat olup yatar pozisyona getirilerek yolculuk yapılmaktadır. Diz mesafesi de oldukça geniştir.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Bebek ve çocuklu ebeveynler çocukları için özel olarak koltuk seçimi yapabiliyor. Rahatlıkla uçuşlarınızı gerçekleştireceğiniz, Air Baltic seferlerinde çocuklarınız için özel çocuk menüler de bularak rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz.

 • Hamile Yolcular

28-35. hafta arasındaki dönemde olan hamile yolcular "uçakla seyahat edebilir " ibareli doktor raporu ile seyahat edebilmektedir. Bu şekilde yolculuk yapmak için gerekli olan belgeleri almanız halinde rahatlıkla uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Hasta ve engelli olan yolcular ise uçuşlarına engel olmadığı taktirde uçma imkanına sahip olabiliyor.

 • Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanı olan yolcular diledikleri taktirde özel kutular ile hayvanlarını yanında taşıyabiliyor. Bunun için ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyor.

 • Seyahat Sigortası

Air Baltic Hava Yolları ile seyahat eden yolcular havayolu şirketinin anlaşmalı olduğu seyahat sigortasından yararlanarak daha kaliteli uçuşlar gerçekleştirebiliyor. Seyahat sigortası ile uçuş standartlarınızı yükseltebilirsiniz.

airBaltic Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Oslo - Berlin 451,56 TL 4 Saat 40 Dakika
Varşova - Kopenhag 467,48 TL 12 Saat 55 Dakika
Varşova - Vilnius 471,28 TL 13 Saat
Kopenhag - Varşova 497,83 TL 4 Saat
Kiev - Berlin 543,54 TL 11 Saat 30 Dakika
Londra - Varşova 552,91 TL 9 Saat 20 Dakika
Kopenhag - Lviv 561,21 TL 6 Saat 10 Dakika
Vilnius - Oslo 594,67 TL 2 Saat 50 Dakika
Riga - Vilnius 597,47 TL 50 Dakika
Budapeşte - Oslo 605,95 TL 4 Saat 20 Dakika

airBaltic İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (21)
İyi (2)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%91
%9
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
23 Değerlendirme
Firma çook iyi fakat şu yemeklere biraz tuz atın be kardeşim
Firma çok iyi herşey dört dörtlük
Firma çok kaliteli bence hiçbir problem yok
Hizmetleri çok güzel fakat nedense hep geç geliyor, sevgili bekler gibi bekliyorum bu firmayı
Personel güler yüzlü hizmetler güzel
Firma çok iyi içecekleri değiştirmeleri lazım
Ben beğendim yurtdışı seyahetlerim de tercih edebilirim
Hizmetten hiç memnun kalmadım , benim hoşuma gitmedi.
Firmayı balayı tatilimiz için tercih etmiştik ve çok şanslıyız ilk defa uçağa bindik
Firma çok güzel ben severek biniyorum ve seyahat ediyorum
Kaliteli bir firma sanırdım ama yanılmışım
Firma güzel hizmet sunuyoru personel biraz daha güler yüzlü olabilir
Firma çok iyi fakat koltuklar rahatsız edici biraz
Firma iyi denilecek düzeyde fakat içeceklere çözüm getirsinler memnun değilim.
Firma çok iyi arada geç geliyor ama nedendir bilinmez, hep bekliyoruz
2
23
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com airBaltic sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. airBaltic Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

18.08.2019 03:20:37
Bakü, (GYD)
GYD
AZ
Roma, (Tümü)
ROMT
IT

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=42194
/
42194