1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Belo Horizonte Uçak Bileti

Belo Horizonte Para Birimi
Brezilya Reali (BRL)
Belo Horizonte Zaman Dilimi
GMT -3
Belo Horizonte Şehri En İyileri
Müzeler, Pampulha, Feijoada
Belo Horizonte Hava Durumu (6 Haziran) 23°C Açık
Belo Horizonte Hava Durumu (7 Haziran) 25°C Parçalı Bulutlu

En Ucuz Belo Horizonte Varışlı Uçak Seferleri

Sao Paulo - Belo Horizonte
Gol Transportes Aereos
04 Tem 2020
İstanbul - Belo Horizonte
Türk Hava Yolları
18 Haz 2020
İzmir - Belo Horizonte
Türk Hava Yolları
23 Haz 2020
Ankara - Belo Horizonte
Türk Hava Yolları
25 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Belo Horizonte Kalkışlı Uçak Seferleri

Belo Horizonte - Sao Paulo
Gol Transportes Aereos
25 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Belo Horizonte Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Belo Horizonte Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Belo Horizonte Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
BR
Priz Voltajı ve Tipi
127v / 220v
Resmi Dil
Portekizce
Toplu Taşıma Fiyatı
4,10 BRL
Yemek Fiyatı
20 BRL
Alkolsüz İçecek Fiyatı
4,30 BRL

Belo Horizonte’ye Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Yaz
En Ucuz Ay
Haziran
En Ucuz Gün
Cuma
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Temmuz

Belo Horizonte bölgesinde tropik savan iklimi bulunduğundan dolayı mevsimler arası sıcaklık farkı çok azdır. Belo Horizonte en ucuz uçak bileti alarak, yılın her ayında şehre seyahat edilebilmektedir. Şehrin sahip olduğu konum ve sıcaklık itibariyle, istenilen her zamanda şehirde tatil yapılabilir. Ülkedeki kış havasından sıkılıp, yaz aylarına ulaşmak veya ılıman bir havayla karşılaşabilmek için Belo Horizonte en ideal şehirlerden biridir. Belo Horizonte İstanbul uçak bileti alarak, şehrin tropikal iklimiyle karşılaşmak mümkündür.

Şehrin sürekli aynı sıcaklığa sahip olması vücudu rahatsız etmemektedir. Stabil sıcaklığa sahip olduğundan dolayı her bölgeden turistin şehirde bulunması olağan bir durumdur. Cuma günlerinde bilet fiyatlarının uygun olmasıyla tasarruf edilebilmektedir. Tasarrufun yapılabilmesi için aylar öncesinden rezervasyon yapılabilir. Tasarruf için birçok alternatif bulunmaktadır. Şehre THY veya diğer ulaşım şirketleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. Şirketlerin alternatifi fazla olduğundan dolayı bilet bulma sıkıntısı pek yaşanmamaktadır.

Belo Horizonte Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Belo Horizonte uçak bileti alarak şehre seyahat eden yolcular, havalimanından şehir merkezine gitmek için sunulan farklı ulaşım alternatiflerini değerlendirebilirler.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 4,10 BRL

Belo Horizonte Havalimanı’ndan, şehir merkezine ulaşımı genellikle özel şirketler gerçekleştiriyor. Özel şirketler hava limanından, şehir merkezine yaklaşık 50 dakika içerisinde ulaştırıyor. Diğer otobüsler ise metro ve diğer otobüs duraklarına ulaştırıyor. Bu duraklardan şehir merkezine ulaşım sağlanabilmesi için aktarma yapılması gerekiyor. En ucuz Belo Horizonte uçak bileti alarak şehre gelenlerin, uygun toplu taşıma fiyatlarıyla karşılaşması mümkün. Şehir içerisinde uygun fiyatlarla gezi yapılabilmekte ve ulaşım konusunda problem yaşanmamaktadır.
Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 7 BRL

Şehir içerisinde bulunan diğer ulaşım araçlarının aktarma yaparak şehir merkezine ulaştığını söylemek gerek. Metro, özel araçlar ve servisler genellikle daha yüksek fiyatlarla hizmet vermektedir. Şehir içerisinden ulaşımın sağlanabilmesi için tek yön biletler tercih edilebilir.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 105 BRL

Şehir merkezine ulaşımı sağlayabilmek için taksi tercih edilecekse daha yüksek fiyatların ödenmesi gerektiğini söylemek gerekir. Belo Horizonte'den, şehir merkezine olan uzaklık yaklaşım 38 kilometre olduğundan fiyatın yükselmesi mümkün. Taksi kilometre başına 2,70 BRL fiyat göstermektedir. Belo Horizonte uçak bileti rezervasyonu yapıp, şehre gelen kişilerin taksiye yüksek fiyatlar ödeyeceğini bilmesi gerekiyor. Aradaki uzaklığın fazla olması, taksi fiyatına etki ediyor.
Araç Kiralama
Belo Horizonte Havalimanı’nda Hertz ve AVIS gibi güçlü araç kiralama şirketleri bulunmaktadır. İnternet siteleri üzerinden kesin olarak araç kiralama işlemleri yapılabilir veya hava limanı içerisinde bulunan çeşitli araç kiralama şirketlerinden araç kira

Belo Horizonte Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Belo Horizonte Havalimanı’ndan, şehir merkezine ulaşabilmek için çok sayıda ulaşım alternatifi bulunuyor. Metro, otobüs, havalimanı servisleri gibi alternatiflerle şehir merkezine ulaşabilmek mümkün. Hava limanından 27 kilometre uzaklıkta bulunan metro istasyonundan aktarma yaparak, şehir merkezine ulaşılabilir. Her toplu taşımanın ücreti farklıdır. Şehir merkezine ulaşım sağlayabilmek için ortalama 50 dakikaya ihtiyaç duyulmaktadır.

Belo Horizonte ucuz uçak bileti alıp, hava limanına ulaşırken restoranlarda veya dinlenme salonlarında zaman geçirebilmek mümkündür. Aynı zamanda limanın içerisinde bulunan alışveriş salonlarında alışveriş de yapılabilmektedir. Belo Horizonte uçak bileti için THY firmasını tercih ederek, uygun fiyatlarla hava limanına ulaşım sağlanabilir. Birçok kişi bu yönde tercih yaparak, ulaşımını daha uygun fiyata getirebilmiştir.

Belo Horizonte uçak bileti fiyatları konusunda gerekli araştırma yapılırsa, bütçeden tasarruf edilebilir. Önceden bilet fiyatlarına göz atmak, kişinin ekstra masraflardan kaçınmasına yardımcı olacaktır.

Belo Horizonte’ye Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Şehrin çeşitli bölgelerinde bulunan müzeleri ziyaret edip, şehir tarihi hakkında detaylı bilgi toplayabilir ve mükemmel bir kültürel gezi yapabilirsiniz.
 2. Şehir içerisinde bulunan keyifli spor faaliyetleri, can sıkıntısına birebir. Spor faaliyetlerine katılıp, zamanınızı verimli bir şekilde geçirebilirsiniz.
 3. Her hafta sonu kurulan konserlere katılabilir, eğlencenize eğlence katabilirsiniz. Gülerek eğleneceğiniz bir zaman geçirebilmeniz ve hafta sonunu iyi değerlendirebilirsiniz.
 4. Yıllar boyunca varlığını sürdürmüş yapıtlara göz atarak, tarih bilginizi tazeleyebilirsiniz. Aynı zamanda yapıtların bulunduğu bölgede mükemmel fotoğraflar çekerek güzel bir anı oluşturabilirsiniz.
 5. Farklı ve lezzetli tatlara ulaşabilmek, şehrin damak tadını tanıyabilmek için restoranları ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla güzel lezzetlere ulaşabilmeniz için iyi bir fırsat.

Belo Horizonte Hakkında

Yeşilliklerle kaplı olan Belo Horizonte şehri, Brezilya'nın altıncı büyük şehri olarak bilinmektedir. Belo Horizonte, sahip olduğu konum ve şehir tasarımıyla ön plana çıkmaktadır. Şehrin sahip olduğu tasarım sayesinde rahat bir yaşam standardına ulaşabilmek mümkündür. Ülkenin en büyük üçüncü eyaletinin aynı zamanda başkenti olarak bilinmektedir. Spor yapmak, yürüyüşe çıkmak için ideal caddeleri bulunmaktadır.

Şehirde tatil yapılacaksa; hem yiyecek, hem gezmek, hem de sanatsal konularda tabiri caizse tat almak mümkündür. Belo Horizonte uçak bileti alıp, kaliteli tatil standardına sahip olabilmek mümkündür. Gezilmesi ve görülmesi gereken yerler çok sayıda bulunmaktadır. Düzenli olarak konserlerin yapılması, halkın sıcaklığı ve rahatsız edici bir atmosfere sahip olmaması şehrin en bilindik özellikleri arasında yer almaktadır. Mercado Central bölgesinde bulunan tezgâhlardan alışveriş yapılabilir ve farklı bir alışveriş olanağına sahip olunabilir.

Belo Horizonte uçak bileti ücretleri zaman zaman düşüş yaşamaktadır. Uygun zamanda, uygun fiyatla tatil yapılabilir ve güzel bir yurt dışı gezisi tasarlanabilir. Lourdes bölgesinde şehrin en güzel yemekleri bulunmaktadır. O bölgede bulunan restoranları ziyaret etmek, şehrin damak tadını anlayabilmek adına iyi bir adım olacaktır.

Belo Horizonte Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
4,10 BRL
Taksi
5 BRL/Km
Tramvay
4 BRL
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Belo Horizonte'nin en popüler ulaşım aracı otobüs olarak bilinmektedir. Otobüsler şehrin her noktasına ulaşım sağlayabilmekte ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Fiyatlarının uygun olması çok tercih edilmesine sebebiyet vermişti

 

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Belo Horizonte şehrinde çeşitli servisler bulunmaktadır. Belo Horizonte İstanbul uçak saatleri şehir içi ulaşım araçlarına uyumludur. Belo Horizonte İstanbul saat farkı biraz fazla olsa da, ulaşım araçlarının uçaklara uyumluluk sağladığını söylemek gerekir. Çeşitli servisler farklı şirketler tarafından yönetilmekte ve aktarım yaparak ulaşım sağlanmaktadır. Servislerin bazıları para birimi olarak doları kullanmaktadır.

Belo Horizonte Vize Şartları

Brezilya Vize İstiyor mu?
Hayır
Brezilya Vizesiz Kalınabilecek Süre
90 Gün
Brezilya Vize Detayları
90 Günlük izin sadece turistik tek giriş için gereklidir.

Belo Horizonte’de Gezilecek Yerler

Minas Gerais Müzesi
Centro Cultural Banco Do Brasil
Praca Da Liberdade
Parque Municipal
Placio Da Liberdade
Şehrin En Önemli Yapıtlarından Biri: Minas Gerais Müzesi

Minas Gerais ve Belo Horizonte'nin en önemli eserlerini kendi bünyesinde bulunduran müze, görülmesi gereken en önemli yerler arasında bulunmaktadır. Şehrin ve eyaletin tarihine ait birçok yapıt burada yer almaktadır. Belo Horizonte İstanbul uçak biletleri konusunda araştırma yapıp, şehre gelerek müzedeki en önemli yapıtlara göz atılabilir. Yıllar boyunca varlığını sürdüren çeşitli eşyalar da müze içerisinde bulunmaktadır. Müze girişinin ücretsiz olması birçok insanın müzeyi ziyaret etmesini sağlamıştır.

Sanat Galerisi: Centro Cultural Banco do Brasil

Sanat eserlerini kendi bünyesinde bulundurarak, insanların sanata uzaklaşmasını engelleyen bir yapıttır. Centro Cultural Banco do Brasil, en çok ziyaret edilen yerlerden biridir. Dış tasarımının da sanatsal bir görünüme sahip olması, çok sayıda kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Şehrin En Popüler Parkı: Praca da Liberdade

Şehrin en güzel parkı olan Praca da Liberdade, mükemmel şelalesi ve görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır. Yürüyüş, spor ve çeşitli faaliyetlerin bu parkta yapılması mümkündür. Ayrıca atmosferi bunaltıcı olmayan ve ferah bir görüntüye sahip olan parkın, dinlenmek için tercih edildiğini söylemek gerekir.

Yeşillik Dünyası: Parque Municipal

Yüz yıla yakın varlığını sürdüren ağaçların, Parque Municipal'de bulunması ziyaret edilme sebeplerinden biridir. Büyük ağaçların bu bölgede yer alması ve oksijeni kaliteli hale getirmesi, şehir halkının sevinmesine sebebiyet vermektedir. En büyük parklardan biri olarak da bilinmektedir.

Eski Hükumet Binası: Placio Da Liberdade

Eski devlet binalarından biri olan Placio Da Liberdade, gezi için açılmış yapıtlardan biridir. Haftanın belli zaman aralıklarında ziyaretçi kabul etmektedir. Şehri tanıyabilmek için gezilmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır.

Belo Horizonte’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Moqueca
Queijo Da Canastra
Dulce De Leche
Kuzu İncik

Şehrin en önemli lezzetleri aşağıda sıralandığı gibidir. Belo Horizonte İstanbul uçak bileti fiyatları araştırması yaparak rahatlıkla bu lezzetlere ulaşılabilir. Yemeklerin her bölgede farklı yapıldığı bilinmesi gerekmektedir.

Hindistan Cevizi Sütü Lezzetiyle Güveç: Moqueca

Hindistan cevizi sütü ve deniz ürünleriyle yapılan bu yemeğin, Türk mutfağındaki güvece benzemesi birçok kişiyi şaşırtmaktadır. Sahip olduğu lezzet çok tercih edilmesine sebebiyet vermiştir.

Baharatlı Peynir: Queijo da Canastra

 Baharatlarla donatılmış olan peynirin lezzeti dillere destan olmuştur. Birçok yemeğin içerisinde de kullanılmaktadır.

Karamel Aromalı Islak Tatlı: Dulce de leche

Sütle yapılan ıslak tatlının görünümü lezzete çağrım yapmaktadır. Sahip olduğu görüntüyle de dikkat çekmekte ve karamel ile tat verilmektedir.

Pilavla İnciği Bir Araya Getiren Lezzet: Kuzu İncik

Kuzu incik, biftek, pilav ve barbekünün bir araya gelmesi ortaya mükemmel bir lezzet çıkarmaktadır. En çok yenilen yemekler arasında bulunduğunu söylemek gerekir.

Soğan ve Biberin Lezzetini Yemek Haline Getiren: Feijoada

Soğan, biber ile pişirilen fasulye renginin değişik olması lezzetinin kötü olduğunu göstermemektedir. Acımsı bir tada sahip olması, tercih edilme sebeplerinden biridir.

Konaklama İçin Belo Horizonte Otel Seçenekleri

Konaklama için çok sayıda otel seçeneği bulunur. Belo Horizonte uçak seferleri araştırmasına göre otel tercihi yapılabilir. Bölgeye göre fiyat değişikliği görülmektedir.

Caesar Business Belo Horizonte Belvedere
Havuz, restoran ve farklı oda seçenekleriyle hizmet veren otelin yüksek sayıda olumlu değerlendirmesi bulunmaktadır. Fiyatlar 220 ile 270 BRL arasında değişiklik gösteriyor.
Avenida Luís Paulo Franco, 421, 30320 570, Belo Horizonte, Brezilya
Hilton Garden Inn Belo Horizonte
Otopark, spor salonu ve normal bir otelin standartlarından yüksek standart sunulması otelin kalitesini gösteriyor. Fiyatlar ise 177 ile 250 BRL arasında değişiyor.
Av. Prudente de Moraes, 520, 30380 002, Belo Horizonte, Brezilya
Belo Horizonte Othon Palace
Otel barı bulunan otelde, güzel aktiviteleri gerçekleştirmek mümkün. Kablosuz ağın her bölgede olması müşterilerin rahat bir şekilde teknolojiye yakınlaşmasını sağlıyor. Fiyatlar 200 ile 250 BRL arasında değişiyor.
Av. Afonso Pena, 1050, 30130-003, Belo Horizonte, Brezilya

Belo Horizonte Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Belo Horizonte 5.835,63 TL 31 Saat 40 Dakika
İzmir - Belo Horizonte 9.380,42 TL 39 Saat 25 Dakika
Ankara - Belo Horizonte 9.384,07 TL 19 Saat 40 Dakika
Sao Paulo - Belo Horizonte 174,93 TL 1 Saat 10 Dakika

Belo Horizonte Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Belo Horizonte uçuşu olan firmalar hangileridir?
  Gol Transportes Aereos, Lan Chile, Türk Hava Yolları.
 • Belo Horizonte yurt dışı uçak bileti ne kadar?
  Belo Horizonte varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Sao Paulo - Belo Horizonte olup, bilet fiyatı 174,93 TL'dir.
 • Belo Horizonte şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?
  Yılın en uygun zamanı Haziran ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Belo Horizonte ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Çocuklar İçin Sanal Hayvanat Bahçeleri #EvdeKal
Çocuklar İçin Sanal Hayvanat Bahçeleri #EvdeKal
30 Mart 2020
Covid-19 nedeni ile tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de insanlar evden dışarı çıkmıyor. Evde çocuklarınızla verimli dakikalar geçirebilmeniz için bu yazıyı sizlere hazırladık. Sanal Hayvanat bahçele
Hamilelikte Seyahat Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Hamilelikte Seyahat Hakkında Bilinmesi Gerekenler
22 Şubat 2020
Kulağa başta riskli gelse de her konuda olduğu gibi anne adaylarımız da aşağıda birazdan bahsedeceğimiz kural ve durumlara adapte olurlarsa, konforlu bir şekilde seyahatlerini gerçekleştirebilirler.
Çankırı'da Gezilecek Yerler: Çankırı'da Nereye Gidilir?
Çankırı'da Gezilecek Yerler: Çankırı'da Nereye Gidilir?
17 Ocak 2020
Çankırı’nın İç Anadolu Bölgesinde yer aldığını bilmeyen yoktur, ancak Türkiye’nin en önemli kaya tuzu rezervlerine sahip olduğunu biliyor muydunuz? Bu şehirde sizi şaşırtacak daha çok şey var! Çankır
Avrupa Diller Gününe Özel: Avrupa'da Konuşulan Dilleri Öğrenmek İster Misiniz?
Avrupa Diller Gününe Özel: Avrupa'da Konuşulan Dilleri Öğrenmek İster Misiniz?
16 Eylül 2019
Avrupa Diller Günü (The European Day of Languages), Avrupa genelinde dil öğrenimini teşvik eden bir gündür. Avrupa Konseyi’nin destekleri ile 2001 yılından beri her yıl 26 Eylül’de kutlanmaktadır. Av

Belo Horizonte Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (61)
İyi (20)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%75
%25
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
81 Değerlendirme
N*** A***
23 Ağustos Cuma
iyi bir yerdi
A*** Ş***
6 Mayıs Pazartesi
mükemmel yer
2
2
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Belo Horizonte Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 6.06.2020 06:11:43 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Belo Horizonte, (Tümü)
BHZT
BR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=74699
/ True
74699