1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!

Belo Horizonte Uçak Bileti

Belo Horizonte Para Birimi
Brezilya Reali (BRL)
Belo Horizonte Zaman Dilimi
GMT -3
Belo Horizonte Şehri En İyileri
Müzeler, Pampulha, Feijoada
Belo Horizonte Hava Durumu (26 Şubat) 24°C Çoğunlukla Bulutlu
Belo Horizonte Hava Durumu (27 Şubat) 24°C Bulutlu

Belo Horizonte Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
BR
Priz Voltajı ve Tipi
127v / 220v
Resmi Dil
Portekizce
Toplu Taşıma Fiyatı
4,10 BRL
Yemek Fiyatı
20 BRL
Alkolsüz İçecek Fiyatı
4,30 BRL

En Ucuz Belo Horizonte Varışlı Uçak Seferleri

Sao Paulo - Belo Horizonte
Gol Transportes Aereos
09 Mar 2021
03 Mar 2021
Ankara - Belo Horizonte
Türk Hava Yolları
24 Mar 2021
İzmir - Belo Horizonte
Türk Hava Yolları
23 Mar 2021
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Belo Horizonte Kalkışlı Uçak Seferleri

Belo Horizonte - Ankara
Türk Hava Yolları
05 Mar 2021
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Belo Horizonte Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Belo Horizonte Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Belo Horizonte’ye Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Yaz
En Ucuz Ay
Haziran
En Ucuz Gün
Cuma
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Temmuz

Belo Horizonte bölgesinde tropik savan iklimi bulunduğundan dolayı mevsimler arası sıcaklık farkı çok azdır. Belo Horizonte en ucuz uçak bileti alarak, yılın her ayında şehre seyahat edilebilmektedir. Şehrin sahip olduğu konum ve sıcaklık itibariyle, istenilen her zamanda şehirde tatil yapılabilir. Ülkedeki kış havasından sıkılıp, yaz aylarına ulaşmak veya ılıman bir havayla karşılaşabilmek için Belo Horizonte en ideal şehirlerden biridir. Belo Horizonte İstanbul uçak bileti alarak, şehrin tropikal iklimiyle karşılaşmak mümkündür.

Şehrin sürekli aynı sıcaklığa sahip olması vücudu rahatsız etmemektedir. Stabil sıcaklığa sahip olduğundan dolayı her bölgeden turistin şehirde bulunması olağan bir durumdur. Cuma günlerinde bilet fiyatlarının uygun olmasıyla tasarruf edilebilmektedir. Tasarrufun yapılabilmesi için aylar öncesinden rezervasyon yapılabilir. Tasarruf için birçok alternatif bulunmaktadır. Şehre THY veya diğer ulaşım şirketleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. Şirketlerin alternatifi fazla olduğundan dolayı bilet bulma sıkıntısı pek yaşanmamaktadır.

Belo Horizonte Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Belo Horizonte uçak bileti alarak şehre seyahat eden yolcular, havalimanından şehir merkezine gitmek için sunulan farklı ulaşım alternatiflerini değerlendirebilirler.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 4,10 BRL

Belo Horizonte Havalimanı’ndan, şehir merkezine ulaşımı genellikle özel şirketler gerçekleştiriyor. Özel şirketler hava limanından, şehir merkezine yaklaşık 50 dakika içerisinde ulaştırıyor. Diğer otobüsler ise metro ve diğer otobüs duraklarına ulaştırıyor. Bu duraklardan şehir merkezine ulaşım sağlanabilmesi için aktarma yapılması gerekiyor. En ucuz Belo Horizonte uçak bileti alarak şehre gelenlerin, uygun toplu taşıma fiyatlarıyla karşılaşması mümkün. Şehir içerisinde uygun fiyatlarla gezi yapılabilmekte ve ulaşım konusunda problem yaşanmamaktadır.
Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 7 BRL

Şehir içerisinde bulunan diğer ulaşım araçlarının aktarma yaparak şehir merkezine ulaştığını söylemek gerek. Metro, özel araçlar ve servisler genellikle daha yüksek fiyatlarla hizmet vermektedir. Şehir içerisinden ulaşımın sağlanabilmesi için tek yön biletler tercih edilebilir.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 105 BRL

Şehir merkezine ulaşımı sağlayabilmek için taksi tercih edilecekse daha yüksek fiyatların ödenmesi gerektiğini söylemek gerekir. Belo Horizonte'den, şehir merkezine olan uzaklık yaklaşım 38 kilometre olduğundan fiyatın yükselmesi mümkün. Taksi kilometre başına 2,70 BRL fiyat göstermektedir. Belo Horizonte uçak bileti rezervasyonu yapıp, şehre gelen kişilerin taksiye yüksek fiyatlar ödeyeceğini bilmesi gerekiyor. Aradaki uzaklığın fazla olması, taksi fiyatına etki ediyor.
Araç Kiralama
Belo Horizonte Havalimanı’nda Hertz ve AVIS gibi güçlü araç kiralama şirketleri bulunmaktadır. İnternet siteleri üzerinden kesin olarak araç kiralama işlemleri yapılabilir veya hava limanı içerisinde bulunan çeşitli araç kiralama şirketlerinden araç kira

Belo Horizonte Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Belo Horizonte Havalimanı’ndan, şehir merkezine ulaşabilmek için çok sayıda ulaşım alternatifi bulunuyor. Metro, otobüs, havalimanı servisleri gibi alternatiflerle şehir merkezine ulaşabilmek mümkün. Hava limanından 27 kilometre uzaklıkta bulunan metro istasyonundan aktarma yaparak, şehir merkezine ulaşılabilir. Her toplu taşımanın ücreti farklıdır. Şehir merkezine ulaşım sağlayabilmek için ortalama 50 dakikaya ihtiyaç duyulmaktadır.

Belo Horizonte ucuz uçak bileti alıp, hava limanına ulaşırken restoranlarda veya dinlenme salonlarında zaman geçirebilmek mümkündür. Aynı zamanda limanın içerisinde bulunan alışveriş salonlarında alışveriş de yapılabilmektedir. Belo Horizonte uçak bileti için THY firmasını tercih ederek, uygun fiyatlarla hava limanına ulaşım sağlanabilir. Birçok kişi bu yönde tercih yaparak, ulaşımını daha uygun fiyata getirebilmiştir.

Belo Horizonte uçak bileti fiyatları konusunda gerekli araştırma yapılırsa, bütçeden tasarruf edilebilir. Önceden bilet fiyatlarına göz atmak, kişinin ekstra masraflardan kaçınmasına yardımcı olacaktır.

Belo Horizonte Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
4,10 BRL
Taksi
5 BRL/Km
Tramvay
4 BRL
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Belo Horizonte'nin en popüler ulaşım aracı otobüs olarak bilinmektedir. Otobüsler şehrin her noktasına ulaşım sağlayabilmekte ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Fiyatlarının uygun olması çok tercih edilmesine sebebiyet vermişti

 

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Belo Horizonte şehrinde çeşitli servisler bulunmaktadır. Belo Horizonte İstanbul uçak saatleri şehir içi ulaşım araçlarına uyumludur. Belo Horizonte İstanbul saat farkı biraz fazla olsa da, ulaşım araçlarının uçaklara uyumluluk sağladığını söylemek gerekir. Çeşitli servisler farklı şirketler tarafından yönetilmekte ve aktarım yaparak ulaşım sağlanmaktadır. Servislerin bazıları para birimi olarak doları kullanmaktadır.

Belo Horizonte Vize Şartları

Brezilya Vize İstiyor mu?
Hayır
Brezilya Vizesiz Kalınabilecek Süre
90 Gün
Brezilya Vize Detayları
90 Günlük izin sadece turistik tek giriş için gereklidir.

Belo Horizonte Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Belo Horizonte 4.520,09 TL 27 Saat 20 Dakika
Ankara - Belo Horizonte 9.629,00 TL 38 Saat 20 Dakika
İzmir - Belo Horizonte 9.629,00 TL 30 Saat 5 Dakika
Sao Paulo - Belo Horizonte 214,80 TL 1 Saat 15 Dakika

Belo Horizonte Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

  • Belo Horizonte uçuşu olan firmalar hangileridir?

    Gol Transportes Aereos, Lan Chile, Qatar Airways, Türk Hava Yolları.
  • Belo Horizonte yurt dışı uçak bileti ne kadar?

    Belo Horizonte varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Sao Paulo - Belo Horizonte olup, bilet fiyatı 214,80 TL'dir.
  • Belo Horizonte şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

    Yılın en uygun zamanı Haziran ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Belo Horizonte ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Tatil Kredisi Nedir, Nasıl Alınır, Kimler Alabilir?
Tatil Kredisi Nedir, Nasıl Alınır, Kimler Alabilir?
04 Ağustos 2020
Koronavirüs salgını nedeni ile turizm sektörü belki de uzun yılların en talihsiz çağını yaşamaktadır. Birkaç ay kapalı kalan oteller, turizm ile beraber birçok sektörün de olumsuz etkilenmesine neden
Covid-19 Devam Ederken Yaz Mevsiminde Yapılan Konaklamalarda Nelere Dikkat Edilmeli? Yeni Önlemler Neler?
Covid-19 Devam Ederken Yaz Mevsiminde Yapılan Konaklamalarda Nelere Dikkat Edilmeli? Yeni Önlemler Neler?
27 Temmuz 2020
Koronavirüs salgının etkisini yaz ayında da sürdürmesi, birçok alışkanlığımızın değişmesine neden olmuştur. Covid-19 salgınına rağmen yaz tatili yapmak isteyen kişiler, geçmişteki tatil alışkanlıkları
İzmir Mavi Treni Hakkında Tüm Bilgiler
İzmir Mavi Treni Hakkında Tüm Bilgiler
07 Mart 2020
Kalkış Şehir: Ankara Varış Şehir: İzmir Rota Uzunluğu: 824 Km Yolculuk Süresi: 14 Saat 30 Dakika İzmir Mavi Treni Nedir? İzmir Mavi Treni, Ankara ile İzmir’i birbirine bağlayan 1983 yılından it
Fırat Ekspresi Hakkında Tüm Bilgiler
Fırat Ekspresi Hakkında Tüm Bilgiler
06 Mart 2020
Kalkış Şehir: Adana Varış Şehir: Elazığ Rota Uzunluğu: 511 Km Yolculuk Süresi: 9 Saat 30 Dakika Fırat Ekspresi Nedir? Fırat Ekspresi; başlangıcı Adana, bitiş noktası Elâzığ olan tren güzergâhıd

Belo Horizonte Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (61)
İyi (20)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%75
%25
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
81 Değerlendirme
N*** A***
23 Ağustos Cuma
iyi bir yerdi
A*** Ş***
6 Mayıs Pazartesi
mükemmel yer
2
2
Yorum Yap

Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
Covid-19 (Coronavirus) sürecinde, yolcularımızın sağlığını önemsiyor, uçak firmalarımızı tedbirler konusunda sürekli olarak bilinçlendiriyoruz. Belo Horizonte uçuşunda HES kodu bildirmek zorunda olduğunuzu unutmayın. Maske – Mesafe – Hijyen kuralını aklınızdan çıkarmayın. Koronavirüs alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir!

Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme
Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Belo Horizonte Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 26.02.2021 04:31:06 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Belo Horizonte, (Tümü)
BHZT
BR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=35056
/ True
35056