1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
Buenos Aires

Buenos Aires Uçak Bileti

Buenos Aires Para Birimi
Arjantin Pesosu (ARS)
Buenos Aires Zaman Dilimi
GMT -3
Buenos Aires Şehri En İyileri
Kültür Hayatı, Palacio Barolo, Asado
Buenos Aires Hava Durumu (2 Haziran) 13°C Açık
Buenos Aires Hava Durumu (3 Haziran) 13°C Parçalı Bulutlu

En Ucuz Buenos Aires Varışlı Uçak Seferleri

Dakar - Buenos Aires
Ethiopian Airlines
10 Haz 2020
İzmir - Buenos Aires
Türk Hava Yolları
25 Haz 2020
Kayseri - Buenos Aires
Türk Hava Yolları
20 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Buenos Aires Kalkışlı Uçak Seferleri

Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Buenos Aires Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Buenos Aires Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Buenos Aires Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Buenos Aires Havaalanları
Ülke Kodu
AR
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
İspanyolca
Toplu Taşıma Fiyatı
25 ARS
Alkolsüz İçecek Fiyatı
15 ARS

Buenos Aires’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Yaz
En Ucuz Ay
Haziran
En Ucuz Gün
Pazar
En İyi Mevsim
Kış
En İyi Ay
Ocak

Kente yapılan yolculuklarda en ucuz Buenos Aires uçak bileti fırsatlarını yakalamak oldukça önemlidir. Özellikle, kent için sonbahar mevsimi hem uçak biletlerini hem de alışveriş imkanını daha uygun fiyatlarda ziyaretçilere sunmaktadır.

Kentin en soğuk olduğu mevsim haziran, temmuz ve ağustos aylarıdır. Bu aylarda genellikle kente gelen ziyaretçi sayısı da azalmaktadır. Sonbahar dönemi olarak adlandırılan bu aylar uçak bileti ve otel rezervasyonları için en uygun aylar olacaktır.

Kentin en fazla turist aldığı mevsim ise ilkbahar yani ocak, şubat ve mart aylarıdır. Bu mevsimde festival ve sokak etkinliklerinin de artması şehre gelen turist sayısını artırmaktadır. Fakat bu mevsimlerde uçak bileti ile konaklama hizmetlerinin fiyatları da artmaktadır. Eğer, mevsimlerin özelliğini göz ardı ederseniz ucuz uçak bileti fırsatlarına haziran aylarında ulaşabilirsiniz.

Buenos Aires Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Buenos Aires uçak bileti alarak havalimanına gelen yolcular havalimanından hareket eden ve şehir içi ulaşımında tercih edilen ulaşım araçları ile kolaylıkla merkez istikametlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 50 ARS

Buenos Aires ucuz uçak bileti ile bölgeye gelen yolcular havalimanlarının çıkış kısımlarında yer alan ve yalnızca şehir içi ulaşımını sağlayan belediye otobüslerini kullanarak, genel olarak saat başı havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 1.200 ARS

Havalimanı içerisinde yer alan bazı transfer firmaları da yolculara ulaşım hizmeti vermektedir. Genel olarak minibüs şeklinde araçlarla yapılan bu hizmet, şehir içlerinde belirli noktalara ulaşım sağlamaktadır.

Taksi

Ortalama Fiyatı: 880 ARS

Buenos Aires kentinde en çok tercih edilen ulaşım çeşidi taksilerdir. Güvenli taşımacılık için havalimanının çıkış kısımlarında taksileri kullanarak, şehir merkezine erişim sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama

Buenos Aires Ministro Pistarini Havalimanı ve Jorge Newbery Havalimanı iç kısımlarında bulunan kiralık araç firmaları ile görüşerek, Buenos Aires kentinde ulaşımı daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Buenos Aires Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
Duty Free
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama

Buenos Aires kentinde 2 farklı havalimanı bulunmaktadır. Bunlar;

 -Buenos Aires Ministro Pistarini Havalimanı

 -Jorge Newbery Havalimanıdır.

Buenos Aires uçak bileti alarak bu iki havalimanına da ulaşım sağlayabilirsiniz. Buenos Aires Ministro Pistarini Havalimanı ile şehir merkezi arası toplam mesafe 35 kilometre, Jorge Newbery Havalimanı ile şehir merkezi arası mesafe 22 kilometre kadardır.

Türkiye'den en ucuz Buenos Aires uçak bileti fiyatlarına ulaşarak, iki havalimanına da ulaşım sağlayabilirsiniz. Buenos Aires İstanbul arası uçakla kaç saat sorusunun cevabı da 17 saat 30 dakika olarak verilebilir. Buenos Aires İstanbul saat farkı ise +6 saat kadardır. Bu nedenle, Buenos Aires İstanbul uçak saatleri gün içerisinde değişebilmektedir.

Buenos Aires’e Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Aşkın, tutkunun ve eğlencenin gecelere taşındığı yer olan Buenos Aires, gece hayatını en keyifli şekilde yaşayan kentlerden birisidir.
 2. Buenos Aires uçak bileti alarak her mevsim çeşitli festivaller düzenleyen kente yolculuk edebilirsiniz. Özellikle, şehirde düzenlenen film, kitap, tango, jazz festivalleri sabaha kadar ziyaretçilerine eğlenceli dakikalar sunmaktadır.
 3. Buenos Aires kenti özellikle kültürel miras açısından zengin bir yapıya sahiptir. Kentte yer alan ve eski tarihten izler taşıyan müzeler, en fazla ziyaretçi akınına uğrayan alanların başında gelmektedir. Buenos Aires uygun uçak bileti fırsatlarından yararlanarak, sizler de kentin tarihi atmosferini yakından görebilirsiniz.
 4. El yapımı deri ürünlerinin en fazla satıldığı yerlerden birisi olan Buenos Aires kentinde alışveriş daha çok sokak mağazalardan ve alışveriş merkezlerinden yapılmaktadır. Buenos Aires ucuz uçak bileti ile kente yapacağınız ziyaretlerinizde doyasıya alışveriş keyfini çıkartabilirsiniz.
 5. Kırmızı et yemeklerinin ön planda olduğu kentte, yöresel lezzetler farklı peynir çeşitleriyle harmanlanarak, ziyaretçilere sunulmaktadır.

Buenos Aires Hakkında

Buenos Aires, Güney Amerika'da bulunan Arjantin'in başkenti konumundadır. Ayrıca, Arjantin'in gelişmişlik açısından en büyük kentinden birisidir. Arjantin tangosunun dünyaca ünlü olmasının kaynağı Buenos Aires kenti olarak bilinmektedir. Buenos Aires uçak bileti Thy firmasından alınarak, Buenos Aires uçak bileti fiyatları için en uygun avantajlar yakalanabilir ve bu muhteşem kent yakından görülebilir.

16. yüzyılda kurulan Buenos Aires kenti, bölgedeki en gelişmiş turizm merkezlerine ve sosyal aktivite alanlarına sahiptir. Şehrin kelime anlamı ise güzel hava olarak bilinmektedir. Gerçekten de genel olarak Buenos Aires kentinde havalar her mevsim güneşli olmaktadır.

Hümanist bir topluluğa sahip olan şehir ayrıca Paris’ten sonra aşk ve romantizm şehri olarak bilinmektedir. Hem şehirde kültürel mirasın çok fazla olması hem de her mevsim tatil yapılabilir bir yer olması Buenos Aires uçak bileti rezervasyonu işlemlerini de günden güne artırmaktadır.

Buenos Aires kentinde yaşayan halkın büyük çoğunluğu kitap seven ve hayvan besleyen kişilerdir. Her evde mutlaka en az 1 adet evcil hayvan bulunmaktadır. Havanın neredeyse her mevsim güzel olması sokaktaki etkinlikleri de artırmıştır. Özellikle, tango festivalleri sokaklara taşınarak, bir etkinlik haline dönüştürülmüştür. Sizler de bu atmosferi yakından görmek ve şehirdeki romantizm etkisinde kalmak istiyorsanız bir an önce İstanbul Buenos Aires uçak bileti arayışına girmelisiniz.

Arjantin mutfağının her özelliğini taşıyan Buenos Aires mutfağında genel olarak kırmızı et tutkusu bulunmaktadır. Yöresel lezzetlere de önem veren Buenos Aires, çikolatalı tatlılarda da adını dünyaya duyurmuştur.

Buenos Aires Nerede?

Buenos Aires Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
25 ARS
Taksi
20 ARS/Km
Tramvay
25 ARS
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Buenos Aires kentinde en popüler ulaşım aracı belediye otobüsleridir. Oldukça uygun fiyatlara taşıma yapan belediye otobüsleri ile şehir merkezinden her bölgeye ulaşım kolaylıkla sağlanabilir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Şehir içi ulaşımda metro sistemlerinden de fazlaca yararlanılmaktadır. Özellikle, şehrin her alanına ulaşım sağlayabilen metrolar trafiğin en yoğun olduğu bölgelerde daha fazla tercih edilmektedir.

Buenos Aires’de Gezilecek Yerler

Buenos Aires Latin Amerika Sanat Müzesi
Recoleta Mezarlığı
Barolo Sarayı
9 Temmuz Bulvarı Ve Obelisk
Plaza De Mayo Ve Casa Rosada
Latin Amerika'nın Kültür Miraslarından: Buenos Aires Latin Amerika Sanat Müzesi

20. yüzyılın başlarından itibaren ziyaretçileri ağırlayan Buenos Aires Latin Amerika Sanat Müzesi, Latin Amerika'nın en değerli eserlerinin sergilendiği müzelerden birisidir. Yalnızca salı günü kapalı olan müze haftanın diğer günleri ziyaretçileri ağırlamaktadır. Gün içerisinde saat 12:00 ile 20:00 arası ziyaret edebileceğiniz müze, öğrencilere indirimli fırsatlar sunmaktadır. Öğrenciler 60 ARS, yetişkinler ise 120 ARS ile müzeye giriş yapabilmektedir.

Farklı Bir Şehir Olan: Recoleta Mezarlığı

Buenos Aires İstanbul uçak seferleri bilgilerine şimdiden ulaşarak, pek çok turistin akın ettiği Recoleta Mezarlığını sizler de ziyaret edebilirsiniz. Bu mezarlık bilinen diğer mezarlıklardan farklı olarak bir şehir olarak tasarlanmıştır. Özellikle, her mezarın bir müstakil ev şeklinde tasarlanması, mezarlığı farklı bir boyuta taşımaktadır. Şehre gelen pek çok ziyaretçi, öncelikli olarak bu mezarlığı gezerek, özellikle mezarların bulunduğu sokaklara yoğun ilgi göstermektedir.

Avrupa'nın Tarihi İncisi: Barolo Sarayı

Avrupalı pamuk işçisi Luis Barolo tarafından inşa ettirilen Barolo Sarayı, tamamen Avrupa tarihini yansıtan en özel yapılardan birisidir. Ziyaretçiler bu yapıyı ziyaret etmek isterse mutlaka önceden rezervasyon yaptırmalı ve yetkililerle görüşmelidir. Bina, eski zamanlardan itibaren kendi kendisine enerji üretebildiği için 20. yüzyılın en eski ve en akıllı binası olarak tarihe geçmiştir. Buenos Aires uçak bileti fiyatları ile ilgili bir fırsat yakalandığında mutlaka bu şehre gelerek, şehrin en ünlü ve özel yapısı olan Barolo Sarayı ziyaret edilmelidir.

Dünyanın En Geniş Bulvarı: 9 Temmuz Bulvarı ve Obelisk

16 şeritli yoldan oluşan 9 Temmuz Bulvarı dünyanın en geniş bulvarı özelliğini taşımaktadır. Karşıdan karşıya geçerken yorulup, dinlenebilirsiniz. Oldukça kalabalık olan bu yol, görüntü açısından da devasa bir görüntü vermektedir.

Arjantin'in Dönüm Noktası: Plaza de Mayo ve Casa Rosada

Arjantin'in dönüm noktası olarak bilinen Plaza de Mayo ve Casa Rosada, pek çok konuşmaya ev sahipliği yapan bir meydandır. Özellikle eski tarihlerde cunta döneminde kaybolan evlatlarını anmak için yılda 1 kez toplanan anneler bu meydanda konuşma yapmaktadır.

Buenos Aires’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Empanada
Dulce De Leche
Alfojores
Ojo De Bife

Buenos Aires lezzetlerini yakından keşfetmek için Buenos Airesen ucuz uçak bileti fırsatlarını yakalayarak, yöresel tatlara erişebilirsiniz:

Arjantin'in Çiğ Böreği: Empanada

Türk usulü yapılan çiğ böreğe benzeyen Empanada, çeşitli et ve sebze içleriyle yapılmaktadır. Çiğ böreğe harç olarak kuzu, dana ya da ıspanak gibi harçlar koyulmaktadır. (48 Arjantin Pesosu).

Arjantin'in En Meşhur Tatlısı: Dulce de Leche

 Süt ile karamel karışımı olan bu lezzet hem kavanozlarda satılmakta hem de pasta ve kurabiyede kullanılmaktadır. (50 Arjantin Pesosu)

Arjantin Kurabiyesi: Alfajores

Alfajores, Arjantin'in en ünlü kurabiye çeşitlerinden birisidir. İçi yöresel bir kremadan oluşmakta, dışı ise genellikle sade ya da çikolata kaplı olarak satılmaktadır. Oldukça uygun fiyatlı olan bu lezzete şehrin her yerinde ulaşabilirsiniz.

Buenos Aires Steak: Ojo de Bife

Kırmızı etin yoğun olarak kullanıldığı şehirlerden olan Buenos Aires, steak lezzetlerde de ön plana çıkmaktadır. Ojo de Bife, kırmızı et ile çeşitli sebzelerin harmanlanarak oluşturulduğu bir lezzettir. (165 Arjantin Pesosu).

Romantizm ve Aşk Yemeği: Entrana

Entrana, bir et yemeği olmakla birlikte oldukça ünlü restoranlarda tüketilen bir yemektir. Genellikle, aşk ve romantizm yemeği olarak bilinir. (215 Arjantin Pesosu)

Konaklama İçin Buenos Aires Otel Seçenekleri

Ucuz Buenos Aires uçak bileti aldıktan sonra Buenos Aires kentinde yer alan farklı konaklama çeşitlerinden de bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

 

NH Collection Buenos Aires Centro Histórico Oteli
Ministro Pistarini Uluslararası Havaalanına 30 km uzaklıkta olan otel, Buenos Aires’in en tarihi alanlarından birinde bulunmaktadır. 5 yıldızlı olan otelde kişiler için her türlü konfor ve hizmet sağlanmaktadır. Otelde günlük konaklama fiyatı standart odalar için 3.000 Arjantin Pesosudur.
Bolivar 120, C1066AAD Buenos Aires, Arjantin
Hotel Panamericano Buenos Aires
Çamaşır hizmeti, havuz, klima, restoran ve çocuk oyun alanlarından oluşan otel, merkez istikametlere de oldukça yakındır. Odaların günlük ücreti ise 3.200 Arjantin Pesodur.
Carlos Pellegrini 551, 1009 CABA, Arjantin
Hotel Dorá Buenos Aires
Merkez noktalara 3 kilometre mesafede bulunan otel, iş merkezlerine de oldukça yakındır. Özellikle, turist olarak bu otele gelen kişiler merkez noktalara kısa sürede ulaşım sağlayabilirler. Odaların günlük ücreti ise 2700 Arjantin Pesodur.
Calle Maipú 963, C1006ACM Ciudad Autónoma de Buenos Aires, Cdad. Autónoma de Buenos Aires, Arjantin

Buenos Aires Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Buenos Aires 2.574,43 TL 18 Saat 55 Dakika
Ankara - Buenos Aires 5.329,40 TL 24 Saat 30 Dakika
Adana - Buenos Aires 6.152,95 TL 24 Saat 55 Dakika
İzmir - Buenos Aires 6.527,62 TL 20 Saat 50 Dakika
Kayseri - Buenos Aires 19.754,47 TL 27 Saat 45 Dakika
Dakar - Buenos Aires 5.495,06 TL 39 Saat 25 Dakika

Buenos Aires Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Buenos Aires uçuşu olan firmalar hangileridir?
  Air Canada, Ethiopian Airlines, Klm, Pegasus, Qatar Airways, Türk Hava Yolları.
 • Buenos Aires yurt dışı uçak bileti ne kadar?
  Buenos Aires varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Buenos Aires olup, bilet fiyatı 2.574,43 TL'dir.
 • Buenos Aires şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?
  Yılın en uygun zamanı Haziran ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Buenos Aires ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

En İyi Sokak Sanatına Sahip Şehirler
En İyi Sokak Sanatına Sahip Şehirler
06 Temmuz 2017
Sokak sanatı modern zamanın sanatlarından biridir ve her yerde bulunabilir. Başlangıçta toplumsal ya da siyasi protesto ifade etme şekli olan sokak sanatı dünyası Banksy ve Shepard Fairey gibi ünlü sa
Dünyanın En Renkli Kentleri
Dünyanın En Renkli Kentleri
26 Haziran 2017
Yeni şehirler keşfetmek bir gezgin için her zaman büyük zevktir. Ancak bu yer pastel renklere hakim çizgilere sahip olduğunda daha da büyük zevktir. Şili'den Güney Afrika'ya, Küba'dan Trinidad kasabas
Futbol Severlerin Kesinlikle Gezmesi Gereken 10 Dünya Takımının Stadı
Futbol Severlerin Kesinlikle Gezmesi Gereken 10 Dünya Takımının Stadı
12 Temmuz 2016
1. Camp Nou  / İspanya Resmi ismi Estadi del Futbol Club Barcelona olan Kamp Nou, FC Barcelona takımın kullandığı stadyumdur. 99.300 seyirci kapasitesiyle Avrupa’nın en büyük stadyumudur. Ayrıca
Ölmeden Önce Kesinlikle Görmeniz Gereken 20 Manzara
Ölmeden Önce Kesinlikle Görmeniz Gereken 20 Manzara
12 Mayıs 2016
Hafızamızın Hak Ettiği 20 Anı  Tıpkı kişilikler gibi; her insanın görmek istediği, hayatında en az bir kere ziyaret etmek istediği, yaşamak istediği ya da oturup bir kahve içmek istediği şehirler de

Buenos Aires Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (70)
İyi (29)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%71
%29
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
99 Değerlendirme
N*** S***
5 Temmuz Cuma
dünya turuna çıkıyorum başlayalım buradan
B*** Ş***
4 Temmuz Perşembe
artık hep gezeceğim ilk durak burası
M*** D***
26 Mayıs Pazar
merak ettiğim yerler arasında
2
3
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Buenos Aires Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 2.06.2020 06:27:11 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Buenos Aires, (Tümü)
BUET
AR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=74699
/ True
74699