1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Changsha Uçak Bileti

Changsha Para Birimi
Çin Yuanı (CNY)
Changsha Zaman Dilimi
GMT +8
Changsha Şehri En İyileri
Ormanlar, Mao Müzesi, Ördek Kızartması
Changsha Hava Durumu (25 Mayıs) 27°C Sağanak Yağmur
Changsha Hava Durumu (26 Mayıs) 30°C Parçalı Bulutlu

En Ucuz Changsha Varışlı Uçak Seferleri

İstanbul - Changsha
Türk Hava Yolları
22 Haz 2020
Ordu - Changsha
Türk Hava Yolları
20 Haz 2020
Ankara - Changsha
Türk Hava Yolları
20 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Changsha Kalkışlı Uçak Seferleri

09 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Changsha Uçuşu Olan Firmalar

Changsha Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Changsha Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Changsha Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
CN
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Çince
Toplu Taşıma Fiyatı
1,90 CNY
Yemek Fiyatı
20 CNY
Alkolsüz İçecek Fiyatı
3,50 CNY

Changsha’ya Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Yaz
En Ucuz Ay
Ağustos
En Ucuz Gün
Cuma
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Haziran

Sıcak ve ılıman olan Changsha bölgesinde sık sık yağış görülmektedir. Yağışların en az meydana geldiği zamanları tercih etmek tatil kalitesini arttıracak, gezme süresine de olumlu bir şekilde yansıyacaktır. En uygun seyahat ayı haziran olarak nitelendirilmektedir. Cuma günlerinde Changsha İstanbul uçak bileti fiyatları düşüş yaşamaktadır. Cuma günlerine biletin alınması, kişinin daha uygun fiyatlarla uçuş yapmasına yardımcı olacaktır. Ağustos aylarındaki ucuzluk arttığından, yolcuların tasarruf etmesi mümkün hale gelmiştir. Yaz mevsimlerinde hem yağışın az olması, hem de ucuzluğun ön plana çıkması şehirdeki seyahat oranını da arttırmaktadır. Bu dönemlerde dünyanın her bir yanından farklı insanlar gelmektedir.

Changsha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hava limanında çok sayıda ulaşım alternatifi bulunmaktadır. Changsha İstanbul uçak biletleri alıp, hava limanından şehir merkezine ulaşmak kolaydır. Ulaşım alternatifleri en kısa süreler içerisinde ulaşımı tamamlamayı hedeflemektedir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 16,50 CNY

Hava limanından, şehir merkezine direkt olarak otobüsler bulunuyor. Otobüslerin sadece tek hat üzerinden hizmet vermesinin sebebi, şehir merkezi ile hava limanı arasındaki uzaklıktır.
Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 1,90 CNY

Şehir içerisinde bulunan ulaşım araçları, diğer ulaşım araçlarına göre daha uygun fakat uzun bir seyahat süresi sunmaktadır. Bu yüzden şehir içerisinde bulunan araçlar ekonomik açıdan iyi olduğundan dolayı tercih edilir.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 130 CNY

Taksi yüksek fiyatlı fakat rahatlık sunan ulaşım tercihlerinden biridir. Taksi kullanarak şehir merkezine gitmek biraz pahalı gelebilir. Yaklaşık 45 kilometrelik bir yolu aşmak uzun bir zaman gerektiriyor.
Araç Kiralama
Hava limanında bulunan çeşitli araç kiralama şirketleri uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti veriyor. Şehir merkezinden, hava limanına olan uzaklıktan dolayı birçok kişi bu yönde bir tercihte bulunuyor.

Changsha Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Changsha şehir merkezi ile hava limanı arasındaki uzaklık yaklaşık 45 kilometredir. 45 kilometrelik olan uzaklığın aşılması için 55 dakikaya ihtiyaç duyulmaktadır. Ulaşımı sağlayabilmek için birçok alternatif bulunmaktadır. Hava limanının, şehir merkezine düzenlediği servis seferleri günün hemen hemen her saatinde bulunabilmektedir. İstanbul Changsha uçak bileti alındıktan sonra hava limanına gelip, ulaşım konusunda problem yaşayan insan sayısı çok azdır. Hava limanında bulunan restoranlar sayesinde karnınızı doyurabilir veya marketten ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca hava limanı içerisinde bulunan çeşitli alışveriş salonları uygun alışverişin yapılması için bir fırsattır. Thy firmasıyla hava limanına gelen yolcuların, hava limanında sıkılması mümkün değildir. Çeşitli alışveriş salonları, sıkıntıyı atmak için birebirdir. Farklı ürünlerin mağazalarda yer alması, yolcuların ilgisini çekebilecek niteliktedir. Changsha İstanbul arası uçakla kaç saat sorusu akla bile gelmezken, yolculuk süresi boyunca yolcuların can sıkıntısı yaşaması mümkün değildir. Çin bölgesinin sahip olduğu nitelikler, kişinin rahat bir tatil yapmasına olanak tanımaktadır.

Changsha’ya Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Şehrin sınırları içerisinde bulunan tapınaklar, nehirler ve ormanlık alanlar kültürel manada gezi yapabilmeyi sağlıyor. Changsha uçak bileti fiyatları araştırması yapılıp, en verimli kültürel geziyi tamamlamak için tercih edilebilecek şehirlerarasında bulunuyor. Şehrin aynı zamanda geçmişten bu yana varlığını sürdüren şeyleri sınırları içerisinde bulundurması ve bu varlıkların kültürü etkilemesi halkın ilgisini çekmektedir.
 2. Şehrin dağlık, tepelik ve ormanlık alanlarının bulunması güzel manzaraları ortaya çıkarmaktadır. Bu bölgelerin tehlikeli olmaması ve geziye açık olması Changsha seyahatini bir kez daha düşündürmektedir. Manzaralar eşliğinde mükemmel fotoğraflar çekip, anıları ölümsüzleştirmek mümkündür.
 3. Yıllar boyunca varlığını sürdüren tarihi mekanların hala geziye açık olması ve devlet tarafından korunması gezilebilecek yerler arasında bulunmasına sebebiyet veriyor. En ucuz Changsha uçak bileti alarak, şehrin tarihi mekanlarını tanımak ve şehir hakkında çeşitli bilgilere sahip olmak mümkündür. Ayrıca şehrin tarihi mekanlarında fotoğraf çekimine izin verilmesi turistleri sevindirmektedir.
 4. Çin yöresine ait olan lezzetli tatlarla tanışmak, damak zevkinin ortaya çıkmasına sebebiyet veriyor. Changsha uçak bileti rezervasyon yaparak, bölgenin vazgeçilmez tatlarıyla tanışılabilir. Farklı tatlarla tanışmak, kişinin farklı bir damak zevkine sahip olmasını sağlayacaktır.
 5. Şehir merkezinde bulunan alışveriş merkezlerinde indirim günleri düzenlenmektedir. Changsha en ucuz uçak bileti her mevsimde bulunmaktadır ve alışverişi uygun fiyata getirmek mümkündür. İndirim günlerinin yanı sıra, maliyetinden daha ucuza bir ürün almak mümkün hale getirilmiştir.

Changsha Hakkında

Çin'in Hunan bölgesinin başkenti olarak bilinen Changsha, şehir bölgesinde bulunan gölleriyle ve tarihi merkezleriyle ön plana çıkmaktadır. Birçok Çinli tarafından anma günlerinde ziyaret edilen şehir, Çin halkı tarafından büyük önem taşımaktadır. Sahip olduğu konumdan dolayı dağlık, tepelik bölgelerin yoğun olması; atmosferin farklı bir hal olarak görüntülenmesine sebebiyet vermektedir. Güzel bir manzarayla karşılaşmak ve manzaranın tadını çıkarmak için turistlerin tatil için tercih ettiği nadide şehirlerden biri olarak görülmektedir.

Changsha uçak bileti alınıp, şehri rahat bir şekilde gezmek ve kültürel manada bilgi kazanmak mümkündür. Şehirdeki nehirlerin yanında bulunan ormanlık alanlar, serinlemek için gidilen yerler arasında bulunuyor. Bilhassa yaz aylarında ziyaret edilen bu bölgeler, halk tarafından büyük önem taşımaktadır. Changsha ucuz uçak bileti alıp şehirdeki nehirlerin serinliğiyle tarihi gezi yapmak mümkündür. Sınırlar içerisinde bulunan tapınakların ormanlık alanlara yakın olması, birçok aktiviteyi aynı anda gerçekleştirmeye olanak sunmaktadır.

En çok dikkat çeken bölgelerden biri olan Lushan Tapınağı sınırlarında, Porsuk ağacının bulunduğu bölgedir. Ağacın yaklaşık 2000 yıl boyunca varlığını sürdürmesi, halk tarafından ilginç olarak karşılanmaktadır. Changsha uçak bileti THY firması tercih edilerek, uygun fiyatlarla uçuş sağlanabilir. Verimli bir gezi yapabilmek için Changsha şehrini tercih etmek mantıklı olarak nitelendirilmektedir.

Changsha Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
1,90 CNY
Taksi
3 CNY/Km
Tramvay
1,90 CNY
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Changsha'da en popüler ulaşım aracı otobüslerdir. Otobüsler istenilen konuma kadar ulaşım sağlamaktadır. Bu yüzden halk en çok otobüsü tercih etmektedir. Changsha İstanbul uçuş süresi şehre gelen yolcular tarafından unutulmaktadır. Bunun sebebi ise Changsha İstanbul uçak saatleri ile toplu taşıma araçlarının uyumlu saatlerde olmasıdır. Bilhassa hava limanından şehir merkezine ulaşımı en kolay ve en ekonomik şekilde sağlayan otobüslerdir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Metro, servis ve tramvaylar ikinci planda kalmaktadır. Şehir içerisinde ulaşımı sağlamak için en kolay yol otobüs olsa da, uzun yola çıkılacaksa metrolar tercih edilmelidir. Tek yönlü biletler ile tüm ulaşım araçları kullanılabilmektedir.

Changsha Vize Şartları

Çin Vize İstiyor mu?
Evet
Çin Vize Süresi
90 Gün
Çin Vize Ücreti
110 USD
Çin Vize Detayları
Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahibi Türk vatandaşları her bir sene için 30 günü aşmaması koşuluyla Çin’e vizesiz girebilmektedir. Çin turistik vize çıkış süresi evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi ve vize işlemleri sırasında özel bir durum olmaması halinde ortalama 7 iş günüdür.

Changsha’da Gezilecek Yerler

Mount Yuelu
Yuelu Academy
Changsha Window Of The World
Martyr’S Park
Hunan Provincial Museum
Göl ile Dağı Birleştiren Güzellik: Mount Yuelu

Mount Yuelu, uzun bir yürüyüş gerektiren bir dağdan oluşmaktadır. Tarihi yapıtları kendi sınırları içerisinde bulundurması, birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Uzun bir yürüyüşün yanı sıra doğal güzellikleri kendi içerisinde bulundurması, yapıtın en çok sevildiği özelliklerden bir tanesidir. Halkın spor için bile gittiği ve tarihi yürüyüş gerçekleştirdiği bölgeler arasında bulunmaktadır.

Bin Yıla Yakın Varlığını Sürdüren Akademi: Yuelu Academy

Bin yıla kadar varlığını sürdüren ve bu varlığıyla tarihi halkla tanıştıran akademi, her gün ziyaretçi kabul ediyor. Aynı zamanda bulunduğu konum itibariyle ormanlık alanın bölgenin yakınlarında olması, huzurun oluşmasına sebebiyet veriyor. Birçok tarihi güzelliği kendi içerisinde barındırması, Çin halkının saygı gösterdiğinin göstergesidir.

Dünyanın Penceresi: Changsha Window of the World

Birçok mağazayı içinde bulunduran bu bölgenin, dünyanın her tarafından ürünü kendi bünyesinde bulundurması ve mükemmel manzarasıyla insanları tanıştırması heyecanı doruğa çıkarıyor.

Muhteşem Manzarayı İnsanlarla Buluşturan Güzellik: Martyr's Park

Parkın içerisinde göl bulunması ve bu gölde yüzülmeye izin verilmesi, dans eden kişileri görmek mutluluğun simgesi olarak nitelendiriliyor. Manzaranın güzelliği ve insanların bu manzarada aktivite gerçekleştirmesi, mükemmel bir atmosferin oluşmasına sebebiyet veriyor.

Changsha'nın Tarihi Güzelliklerini Sınırları İçerisinde Bulunduran Yapıt: Hunan Provincial Museum

Geçmişteki en önemli insanlardan bazılarının mezarlarının bu kısımda olması, Changsha'nın en tarihi yapıtları kendi sınırlarında bulundurması, halkın bu bölgeyi tarihi bil bölge olarak görüyor ve saygı duyulması gereken bir yer olduğu söyleniyor.

Changsha’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Shou Zhuafan
Xiajiao
Beijing Kaoya
Chongqing Huoguo

Çin mutfağının en çok sevilen ve Changsha bölgesinde bulunan yemekler herkes tarafından merak edilmekte, ilgi görmektedir:

Kavrulmuş Pilav: Shou Zhuafan

Et, sebze ve yağda kavrulan bu pilavın; Çin halkı tarafından ilgi görmesi, en sevilen yemekler arasında bulunduğunu söylemek gerekir. Yanında bir şey yenilmeden doyurabilecek niteliktedir.

Muhteşem Çin Mantısı: Xiajiao

İçinde karides bulunan mantının Çin halkının en çok sevilen yemekleri arasında girdiği herkes tarafından bilinmektedir. Buharla pişirilmesi yemeğin lezzetini ortaya çıkarmakta ve damakta tadını bırakmaktadır.

Muhteşem Pekin Ördeği Lezzeti: Beijing Kaoya

Çok nadir bulunan yemeğin, parça halinde servis edilmesi görünümünden de anlaşılacağı üzere mükemmel bir tat oluşturmaktadır. Soslarla servis edilmesi ve sosla muhteşem uyum sağlaması, damakta kalıcı bir tat bırakmaktadır.

En Ünlü ve En Acı Yemek: Chongqing Huoguo

Enlerin yemeği olan Chongqing Huoguo su yağ ve Çin yöresine ait olan baharatlar kullanılmaktadır. Sebzelerin pişirilmesi sırasında üzerinde bulunan baharatlar yemeğin görünümüne de, tadına da etki sunuyor.

Ünlü Çin Böreği ve Yufka Görünümlü: Chunbing

Yağda kızartılan et dürüm, Çin bölgesinde börek olarak adlandırılmaktadır. Türk yöresinde yufkaya benzetilmesi ve ağızda dağılması birçok kişi tarafından tercih edilmesine sebebiyet vermiştir.

Konaklama İçin Changsha Otel Seçenekleri

Her bütçeye uygun olan Changsha otelleri, şehir merkezine yakındır. Şehir merkezine olan yakınlığı, şehre gelen kişilerin sosyal hayatını daha aktif bir hale getirmektedir.

 

Wyndham Grand Plaza Royale Furongguo Changsha
Beş yıldızlı olan otel, insanların sosyal hayatında ihtiyaç duyduğu her şeyi karşılamaktadır. Odalarda bulunan konfor ve otelin sahip olduğu konum, insanların daha iyi bir şekilde zaman geçirmesine yardımcı olmaktadır. Fiyatları 600 ile 750 TL arasında değişim gösteriyor.
106 Middle Furong Road 2nd Section Furong Zhong Lu Er Duan, 410005, Changsha, Çin
Longchamp Garden
Uzun bir yolculuktan sonra en iyi dinlenme alternatiflerini sunan Longchamp Garden, şehir merkezine olan yakınlığıyla ön plana çıkmaktadır. Otel barı ve odalarda bulunan klimalar, yaşam standardını üst seviyeye çıkarmaktadır. Fiyatları 310 ile 500 TL arasında değişim gösteriyor.
9 Middle Xiangfu Road, 410000, Changsha, Çin
Preess
Sauna, kapalı havuz, spa, masaj gibi hizmetleri müşterilerine sunan otelin; konfor konusunda hiçbir problemi bulunmamaktadır. Sahip olduğu konum sayesinde insanların rahatça dışarıya çıkıp eğlenmesi ve gezmesi mümkündür. Ortalama fiyatı 350 ile 500 TL arasında değişmektedir.
8 Preess Street, Changsha, Çin

Changsha Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Changsha 5.280,64 TL 15 Saat 45 Dakika
Ordu - Changsha 5.778,73 TL 23 Saat 5 Dakika
Ankara - Changsha 5.795,20 TL 19 Saat 30 Dakika

Changsha Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Changsha uçuşu olan firmalar hangileridir?
  Air China, Türk Hava Yolları.
 • Changsha yurt dışı uçak bileti ne kadar?
  Changsha varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Changsha olup, bilet fiyatı 5.280,64 TL'dir.
 • Changsha şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?
  Yılın en uygun zamanı Ağustos ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Changsha ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Vangölü Ekspresi Hakkında Tüm Bilgiler
Vangölü Ekspresi Hakkında Tüm Bilgiler
16 Mart 2020
Kalkış Şehir: Ankara Varış Şehir: Tatvan Yolculuk Süresi: 23 Saat 46 Dakika Vangölü Ekspresi Nedir? Vangölü Ekspresi; başlangıcı Ankara, bitiş noktası Bitlis’in Tatvan ilçesi olan bir tren güzer
Düzce’de Gezilecek Yerler: Düzce’de Nereye Gidilir?
Düzce’de Gezilecek Yerler: Düzce’de Nereye Gidilir?
17 Şubat 2020
1999 yılından bu yana bir il olan Düzce, Türkiye’nin 81. İli! Karadeniz’in yemyeşil, en şirin şehirlerinden biri ve Batı Karadeniz’in ayakta kalan tek antik kentidir. Düzce’de gezilmesi gereken yerle
Türkiye'den Feribotla Gidilebilecek Yunan Adaları
Türkiye'den Feribotla Gidilebilecek Yunan Adaları
20 Ocak 2020
Akdeniz ve Ege Bölgeleri’mizdeki tatil yerleri her günümüzü birinde geçirsek yine de doyamayacağımız güzellikte. Bu güzelliklerden bir kısmı ise hemen karşı kıyıdaki Yunan adaları. Tatil için gittiğin
Bursa'da Gezilecek Yerler: Bursa'da Nereye Gidilir?
Bursa'da Gezilecek Yerler: Bursa'da Nereye Gidilir?
06 Ocak 2020
Türkiye’nin en kalabalık şehirlerindne olan Bursa, keyifli bir tatil demek. 2016’da dünya yaşanabilir şehirler sıralamasında dünyanın 28. Türkiye’nin 1. şehri olan Bursa’da gezilecek yer çok fazla! B

Changsha Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (77)
İyi (11)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%88
%13
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
88 Değerlendirme
Ü*** G***
31 Ağustos Cumartesi
Bi kez gidince dönmek istemiyor insan
Ü*** S***
5 Nisan Cuma
kesinlikle gidilmeli buraya
N*** K***
18 Mayıs Cumartesi
çok beğendim
2
3
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Changsha Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 25.05.2020 03:39:59 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Changsha, (CSX)
CSX
CN

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=44678
/ True
44678