1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"Hawaii's Low Fare Airline"
go!

go! go! Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
2005
Firma Merkezi
Mumbai
IATA Kodu
G8
Çağrı Merkezi
+22 4505 60 00
Uçak Sayısı
36
Ortalama Kullanıcı Puanı
5/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

go! Hakkında

Go Airlines Hindistan’da yaklaşık 250 yıllık bir deneyime sahip olan Wadia Group tarafından uçuş hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kasım 2005 tarihinden itibaren yolcu taşımaya başlamış olan Go Airlines hava yolu firması faaliyetlerini düşük fiyatlarla başlatmıştır. Hindistan uçuş ücretlerini yönetmek adına kalitesini her geçen gün arttırmakta olan GoAir hava yolu firması 230 yurt içi ve 2 uluslararası uçuş hattına sahip bulunmaktadır. Haftalık yaklaşık 1600 uçuşa sahip olan firma Hint yarımadasının önemli eğlence merkezlerine uçuş hizmeti sunmaktadır.

GoAir hava yolu firmasının başlıca seyahat gerçekleştirdiği yerler arasında Bagdogra, Ahmedabad, Bengalaru, Chandigarh, Chennai ve Delhi ile Nagpur bulunmaktadır. GoAir hava yolu firması tarafından Hindistan’da sunulan yol ağı müşterilerin hem iş hem de eğlence, tatil, için seçtiği bir hava yolu firması haline gelmesini sağlamış bulunuyor.

Birçok noktaya ucuz bir şekilde seyahat gerçekleştirmek isteyenler için Go Airlines uçak bileti rahatlıkla Biletall.com’dan temin edilmektedir. Rezervasyon yaptırmak, fiyatları ve uçuş sürelerini görmek mümkündür. Türkiye’de Go Airlines hava yolu firmasının biletleri en rahat şekilde Biletall.com’da bulunmaktadır.

GoAir uçak bileti fiyatları için Biletall.com’dan seyahati gerçekleştirmeden çok öncesinde bilet rezervasyonu yapılabilmektedir. Konforlu seyahatler ve uygun fiyatlı seyahatler sağlayan GoAir havayolu firması Biletall.com ayrıcalıklarıyla birleştiğinde seyahat edecek olanları oldukça keyifli yolculuklar beklemektedir.

GoAir firması yolculuklarını Ekim 2016 tarihinden itibaren Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’nin gerçekleştirmiş olduğu güvenlikten geçmiş bir şekilde gerçekleştirmektedir. Güvenlik önlemleri tam olarak sağlanan firmada gönül rahatlığıyla seyahat edilebilmektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında farklı sayılarda uçuşları olan firmanın yurt içi uçuş sayısı 230 iken yurt dışına gerçekleştirdiği uçuş sayısı henüz 2’dir. Zamanla ve gerçekleştirdiği ortaklıklarla firma yurt dışına daha çok açılmayı da hedeflemektedir.

Uzun yolculuklar için ya da rahat yolculuklara alışık olanlar için GoAir hava yolu firmasının filosundaki uçaklarda özel kabinler bulunmaktadır. Uzun yolculuklar için GoAir uçak bileti rezervasyon işlemleri yapıldıktan sonra dileyenler yeme ve içme ya da kişisel ihtiyaçlarını karşılamakla uçuşu beklerken de keyifli dakikalar geçirebilmektedir. Business ve standart üyeler için her zaman keyifli uçuşlar hedeflenmektedir.

Firma tarafından uçuş gerçekleştirilmesinin ardından gidilecek olan yerler için taşıma hizmetleri de bulunuyor. GoAir firmasının taşıma hizmetleri içerisinde hem uçuşa gelirken hem de uçuş sonrası tercih edilebilecek araba kiralama ya da özel servis imkanları mevcuttur.

Uçak filosunu geliştirmek için 144 adet sipariş vermiş olan GoAir firmasının mevcut olarak 36 tane uçağı bulunmaktadır. Farklı modellerle hava koşulları ve güzergahı göz önüne alarak uçuşlar gerçekleştirilmektedir.

Sunulan hizmetler içerisinde GoAir en ucuz uçak bileti olanların özel araç, yemek gibi hizmetleri de bulunmaktadır.

go! Online Check - in

GoAir müşterilerine online check in yapma hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet uçuşa göre farklı saatlerde müşterilere sunulmaktadır.

GoAir uçak bileti fiyatları ile koltuk seçimleri ya da rezervasyon işlemleri ve yiyecek içecek işlemleri gibi detaylı bilgiler bu bölümde yer almaktadır.

 Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Uçuş öncesinde bildirim ile gelen GoAir check in işlemlerinden yararlanan müşteriler bu check in işlemi sırasında istediği koltuğu seçebilme şansını yakalamaktadır. İstenilen koltuk seçiminin gerçekleştirilmesinin ardından yemek siparişi de online olarak verilebilmektedir. Ödeme işlemleri de check in işlemlerinde gerek koltuk gerekse yemek ücretli olmaktadır. Check in yapmayanlar için havalimanında check in işlemler otomatik şekilde gerçekleştiriliyor ve müşteriler herhangi bir koltuğa oturuyorlar. Yemek ve içecek işlemlerini online olarak gerçekleştirmeyenler de uçak içerisinde gerekli ödemeyi yaparak yiyecek ve içecek servisinden yararlanabilmektedirler.

go! Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Müşteri odaklı uygun fiyatlarla biletlerini satışa sunmaktadır.
 2. Güvenliği ön planda tutan firma profesyonel bir ekiple çalışmaktadır.
 3. Hindistan’ın birçok iş ve tatil merkezine sıklıkla uçuşları bulunmaktadır.
 4. Akıllı halkın hava yolu olarak kendini niteleyen firmada tutarlı hizmetler sunulmaktadır.
 5. Uçuşlarda müşterileri yoracak derecede gecikmelere yer verilmemektedir.
 6. Hızlı ve kaliteli servislerle eğlenceli yolculuk imkanı sunmaktadır.
 7. Yeni üretilmiş uçak filosuyla hizmet vermektedir.

go! Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

GoAir hava yolu firmasında bagaj hakkı standartlara uyacak şekilde düzenlenmiştir.

 Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: Havayolu firmasında 15 kg olacak şekilde ücretsiz bagaj hakkı bulunmaktadır. Toplam boyutu ise en fazla 158 cm olacak şekilde ayarlanmalıdır. Hava yolu firması tarafından düzenlenen ücretsiz bagaj hakkı Business yolcuları için ise en fazla 35 kg olabilmektedir.

KABİN/EL BAGAJI: Kabin bagajı GoSmart ekonomi yolcuları için en fazla 115 cm uzunluğunda ve 7kg’da olmalıdır. Kabin bagajı hakları Business sınıf müşteriler için de aynı şekilde düzenlenmiştir. El bagaj hakkı ise 24 inç uzunluk, 16 inç genişlik ve 10 inç yükseklik ile sınırlıdır.

 Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

YURTİÇİ: GoAir firmasında yurtiçi fazla bagaj ücretleri 8kg, 10kg, 15 kg ve 30 kg olacak şekilde alınmaktadır. 8kg fazla bagaj hakkı 500 INR, 10 kg fazla bagaj hakkı 750 INR, 15 kg fazla bagaj hakkı 1.000 INR, 30 kg fazla bagaj hakkı ise 1.400 INR olarak alınmaktadır.

YURTDIŞI: Yurtdışı uçuşlarda da GoAir yurtiçi tarifesini uygulamaktadır.

 Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Hatalı, hasarlı ya da kayıp olan bagajlarla alakalı GoAir firması müşteri hizmetleri 5 iş günü içerisinde müşterilerini aramaktadır. Müşteriler de kayıp bagajlar ya da hasarlı bagajlar ile ilgili müşteri hizmetlerini arayarak rahatlıkla bilgi alabiliyorlar. Kayıp bagaj bildirisi yapıldıktan sonra eğer hemen bulunamazsa belirli bir süre içerisinde firma müşteriye geri dönüş yapmaktadır.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Uçak içerisine alınan bagajlarda kısıtlamalar uluslararası standartlarda uygulanmaktadır. Yani uçuşa zarar verebilecek olan patlayıcı, yanıcı ya da delici ve kesici aletlere kesinlikle izin verilmemektedir.

go! Yiyecek, İçecek ve İkram

GoAir tarafından müşterilere yiyecek içecek servisi uçak içerisinde yapılmaktadır. Önceden sipariş yapılabileceği gibi uçuş esnasında da yapılabilmektedir.

Economy Class İkramlar

Go Airlines önceden yemek sipariş sistemi uygulamaktadır. Önceden seçilebilecek olan birçok aperatif yiyecekler olduğu gibi ekmek arası yemeklerde bulunabilmektedir. İçecek menüsü de gayet geniş olan firmada ikram da yapılmaktadır.

Business Class İkramlar

Go Airlines Business Class müşteriler içinde aynı ikramlar söz konusu olmaktadır.

Özel Yemek Servisi

Uçak içerisinde yemek ya da içecek almak isteyenler ödemelerini gerçekleştirmek için nakit, kredi kartı yollarını rahatlıkla kullanabilmektedirler.

Go Airlines: Business Class

Go Airlines tarafından uçuşlarda daha rahat ve konfor imkanı olan Business Class yolculuk tanınmaktadır.

Koltuk Diz Mesafesi

Business Class seyahat gerçekleştirenlerin Go Airlines uçuşlarında koltuk diz mesafeleri daha geniş olmaktadır. Bu da uçuşlarda rahatlık kazandırmaktadır.

Yiyecek, İçecek ve İkram

GoAir hava yolu firmasında business class yolcular için hazırlanmış özel yiyecek ve içecek ikramı bulunmamaktadır.

CIP Salonu / CIP Lounge

Uçuş bekleme salonları da business class yolcuları için aynıdır. Herhangi bir farklılık bulunmamaktadır.

go! Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

İş dünyası ve tatil merkezleri için Go Airlines firmasının avantajlı seyahatleri bulunmaktadır. Uçuş güzergahları hava durumlarına göre Go Airlines firmasının uzman ekibi tarafından belirlenmektedir. Dakiklik, uygun fiyat ve müşteri için kolaylık kavramları üzerinde durarak çalışmalarını yapan Go Airlines Hindistan’da rahat ulaşımlar sağlamaktadır.

 Go Airlines Seferleri

Go Airlines 365 gün boyunca her gün her saat müşterilerine rezervasyon imkanı tanımaktadır. GoAir uçak seferleri Hindistan içerisinde birçok yer arasında gerçekleştirilmektedir. Ulaşım saatleri ve günleri aksamadan özenle gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır.

 Go Airlines Rezervasyon

Türkiye’den ya da yurtdışından Hindistan’ı ziyaret etmek ve farklı noktalara uçuş gerçekleştirmek isteyenlerin Biletall.com’dan hızlıca rezervasyon yaptırması mümkün olmaktadır. Ucuz biletlere ulaşmak için istediğiniz zaman istediğiniz şekilde rezervasyon imkanı tanınmaktadır.

 Go Airlines Bilet Al

Online bilet almanın avantajlarından yararlanarak indirimli bir şekilde seyahat etmek ve Go Airlines yolcusu olabilmek için Biletall.com’dan kısa bir inceleme yapmak yeterli olacaktır. Biletler önceden alındığı takdirde çok daha ucuz olabilmektedirler.

go! Bilet İptal/İade Prosedürü

Go Airlines tarafından henüz kullanılmamış ve işlem görmemiş olan biletlerin iptali belirli bir süreye kadar mümkün olmaktadır. Uçuşa yakın bir süre kala bilet iptali ya da bilet değişikliği mümkün olmamaktadır.

go! Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Go Airlines tarafından seyahati gerçekleştirilen yolcuların koltukları normal biletlerde herhangi bir değişikliğe uğramamaktadır. Normal koltuk mesafeleri geçerli olmaktadır.

Bebek ve Çocuk Yolcular

Bebeklerin ve çocuklarında uçak ile seyahat gerçekleştirilmesine izin verilmektedir. GoAir’de bebek olarak seyahat gerçekleştirilebilmesi için yaş sınırı 2 olarak düzenlenmiştir. 2 yaş üstü çocuklar çocuk kategorisine girmektedirler. Refakatçisiz kabul edilen çocukların seyahati için ise ek ücret ödemesi yapmak gerekmektedir. 5 ile 12 yaş arasında çocuklara refakatçisiz şekilde sahip çıkılabilmesi için ödenecek olan ücret ise 1.500 UNM olarak belirlenmiştir. Bu ücret ödendiği takdirde çocuklar rahatlıkla seyahat edebilmektedir. Refakatçisiz şekilde çocuk bindiği takdirde bir kabin görevlisi sürekli ilgilenerek güvenliğini ve konforunu sağlamaktadır.

 Hamile Yolcular

Bebek bekleyen anneler için uçuş imkanı GoAir firmasında 27 haftalık olana kadar mümkündür. 28. ve 36 hafta arasında ise bir uçmaya uygun izni olması gerekiyor. Bu izin alınmadığı takdirde yine uçuşa izin verilmiyor. 37 haftalık ya da daha fazla hamile olan yolcuların ise uçuşuna kesinlikle izin verilmemektedir.

 Hasta ve Engelli Yolcular

Engelli ya da hasta yolcular için Go Airlines firmasına gerekli bilgilendirme yapıldığı takdirde havayolu firması tarafından ücretsiz bir ihtiyaç, düzenleme, hızlı bir şekilde yapılacaktır.

 Evcil Hayvanlar

Go Airlines evcil hayvanların durumuna göre koltuk altında seyahat etmelerine izin verebileceği gibi genellikle özel izin ile kabul etmektedir. Evcil hayvanları taşınacak bir şekilde görevliye teslim edilmesi gerekmektedir. Uçuş başına sınırlı sayıda hayvan taşıma olduğu gibi agresif davranışlı hayvanlarında seyahatine izin verilmemektedir. Evcil hayvan başına da firma yolculardan ek ücret talep etmektedir.

 Seyahat Sigortası

Yolcular istedikleri takdirde GoAir firması tarafından sigorta yapılabilmektedir.

go! Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • go! kaç yılında kuruldu?

  2005 yılında kurulmuştur.
 • go! firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Mumbai şehrindedir.
 • go! IATA kodu nedir?

  G8 uluslar arası IATA kodudur.
 • go! çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +22 4505 60 00

go! Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (80)
İyi (2)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%98
%2
%0
%0
%0
Ortalama Puan
5,0
82 Değerlendirme
G*** K***
10 Mart Pazar
yapılan ikramların güzelliği büyüledi
2
1
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com go! sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. go! Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 15.07.2020 03:49:43 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=69158
/ True
69158