1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"Fly With Interjet"
Interjet 

Interjet  Interjet  Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
2005
Firma Kısaltması
AIJ
Firma Merkezi
Toluca
IATA Kodu
4O
Çağrı Merkezi
+1 800 322 50 50
Uçak Sayısı
85
Firma Yorum Sayısı
2
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,6/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Interjet  Hakkında

Interjet Airlines, bir Meksika hava yolu şirketidir. 2005 yılının 5 Mart tarihinde açılarak seferlerine başlamıştır. İlk uçuşunu Airbus A320 ile gerçekleştiren Interjet Airlines pek çok yurt içi ve yurt dışı sefer düzenlemektedir. Her geçen yıl yolcu sayısını ve uçuş sefer sayısını da arttırarak kendini geliştirmektedir.

10 yıldan daha uzun bir süre zarfında esnek bavul politikaları, en iyi hizmet anlayışı ve en iyi tekliflerle konforu birleştiren bir şirket olmayı başarmaktadır. Bir yılda ortalama olarak 50 milyon yolcu taşıyıp dünyanın pek çok farklı yerlerine uçuş düzenlemektedir.

Güvenilir ve mükemmel ekip tarafından uçuş sürelerinde günlük 270 uçuş düzenlenmektedir. 50'den fazla bölgeye uçuş gerçekleştirirken aynı zamanda da kadrosu ve hizmetiyle de en iyilerden biridir. Interjet ile istediğiniz bölgeye uçmak için Biletall.com'dan kolaylıkla rezervasyon işlemleri yaptırabilirsiniz. Bu güvenilirliğin ve konforun en iyi şekilde verilmesi için yenilikçi ve kendini geliştiren bir firmadır. Uçuş değişiklikleri için ve seferlere ait her türlü bilgi için Biletall.com'da bütün ayrıntılar bulunmaktadır.

Interjet  Online Check - in

Interjet Airlines Check-in fırsatlarını da sizlere sunmaktadır. En iyi fırsatlar için 24 saat öncesinden başlayan ve bilgilerinin verildiği Check-in imkanı bulunmaktadır. Yolcuların bir gün öncesinden itibaren kolaylıkla Check-in yaptırabildikleri görülmektedir. Bu sayede diğer firmalardan farklı olup güvenilir hizmetini de sürdürmektedir.

 Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Interjet Airlines tüm uçuşlarında ücretsiz koltuk seçimi ve bagaj hizmetini sunmaktadır. Herkesin en uygun yoldan seyahat etmesi için çeşitli avantajları bulunmaktadır. Bunlardan biri koltuk seçimini Check-,n sırasında yaparak zaman tasarrufu sağlamaktır. Interjet Airlines bunun yanı sıra, ücretsiz olarak kuru yemiş ya da kraker benzeri yiyecekleri de ikram etmektedir. Önceden yemek siparişi sadece uzun uçuşlarında bulunmaktadır.

Interjet  Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Interjet konforlu yolculuk için en çok tercih edilen firmadır.
 2. Güvenilir olduğu için en gelişmiş hizmetleri sunmaktadır.
 3. Dünya genelinde pek çok ülkeye aktarmasız uçuş seferleri bulunmaktadır.
 4. Business özelliği ile en kaliteli imkanlardan yararlanmış olunmaktadır.
 5. En iyi şekilde planlı uçuşlar yaparak seferlerin gecikmesini önler.
 6. İkram servisi kesinlikle mükemmeldir.
 7. Uçakları sürekli yeni modelleriyle en konforlu şekilde bulunmaktadır.

Interjet  Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Interjet Airlines, bagaj hakkı sınırlaması yoktur. Varış yeri ve ağırlığa göre farklı ücretlendirme sistemi bulunmaktadır.

 Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: 25 kg altında bulunan bagajlar ücretsiz olarak değerlendirilmektedir.

KABİN/EL BAGAJI: 50x90x36 şeklinde el bagajları bulunmaktadır.

 Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

YURTİÇİ: Ücretler, bagajların fazlalığına boyutlarına ve ağırlığına göre hesaplanmaktadır. Her fazla bagaj için ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir.

YURTDIŞI: Fazla olan her bagaj ekstra ücret karşılığında alınır. 30 kilo değerinde olanlar 25 dolar, daha büyük ve ağır olanlar ise 50 dolar olarak hesaplanmaktadır.

 Kayıp, Hasarlı, Eksik ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Bagajlar kayıp ya da hasarlı ise, Interjet Airlines müşteri temsilcileri ile iletişim kurulmalıdır. Bunun dışında tüm bilgiler doğru olarak verilmeli ve sizinle en kısa sürede iletişime geçilmesi sağlanmaktadır. Interjet Airlines personelleri olabildiğince yardımcı olarak görevlerini yapmaktadır.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

TSA düzenlemeleri gereğince 350 ml‘yi geçen toz ve sıvı benzeri ürünler kısıtlanmış olarak kabul edilmektedir. Her uçuş için farklı unsurlar bulunsa da genel olarak, bebek biberonları için 350 ml'den daha az olarak taşınabilmektedir. Reçeteli ilaçlar bu sınırlamaların dışında kalabilmektedir. Oltalar, dartlar, yağmur çubukları, cerrahi aletler ya da şişirilmiş top veya balonlar da bu kısıtlamalara dahildir.

Interjet  Yiyecek, İçecek ve İkram

Interjet Airlines ikram servisi uygulamaktadır. Uçuş öncesinde yemek siparişi ve ikramlar bulunmamaktadır.

Economy Class İkramlar

Interjet Airlines’ın uçuş öncesi yemek sipariş imkanı yoktur. Havayolu şirketinde ücretsiz olarak fıstık, kraker ve kahvaltı gibi atıştırmalık ikramları bulunmaktadır.

Business Class İkramlar

Interjet Airlines Business Class müşterilerine özel olarak tüm içeceklerin ve yiyeceklerin ikramını yapmaktadır.

Özel Yemek Servisi

Uçağın içinde ücretli olarak yiyecek ve içecek servisi yapılmaktadır. Pek çok çeşitli olarak özel yiyecek ve içecekler ücretli olarak servis edilmektedir.

Interjet Airlines: Business Class

Interjet Airlines Business Class avantajları özel ve kişisel olarak sunulmaktadır.

Koltuk Diz Mesafesi

Interjet Airlines’ta Business Class ile normal bilet ya da ekonomi sınıfı arasında koltuk diz mesafesi arasında fark bulunmamaktadır. Koltuk aralarında 31 ile 33 inç şeklinde değişkendir.

Yiyecek, İçecek ve İkram

Interjet Airlines Business müşterilerine özel içecek ve yiyecek ikramı yapılmaktadır. Bu özel içecek ve yiyecekler değişiklik gösterebilir.

CIP Salonu / CIP Lounge

Interjet Airlines Business müşterilerine özel salon bulunmamaktadır. Ancak bu özel salonlar, belirlenmiş bir ücret karşılığında kiralık olarak kullanılabilmektedir.

Interjet  Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Interjet Airlines, rezervasyon ve bilet işlemleri için online olarak Biletall.com'dan yapılabilir. Uçuş güzergahları, süreleri ve seferleri yapılan uçuşların durumuna göre değişiklik göstermektedir.

 Interjet Airlines Seferleri

Interjet Airlines uçuşları, gecikmemesi için planlı olarak yapılmaktadır. Her sefer için detaylı bilgilerini paylaşmaktadır. Uçuşlar hem hafta sonu hem de hafta içi olarak farklı saatlerde farklı bölgelere yapılmaktadır. ABD, Kanada, Latin Amerika ve Karayipler için pek çok uçuş bulunmaktadır.

 Interjet Airlines Rezervasyon

Yurt dışı ulaşım imkanları için de en ayrıntılı rezervasyon imkanları Biletall.com'da bulunmaktadır. Turistlerin ve diğer herkesin kolaylıkla tüm bilgileri inceleyerek rezervasyon yaptırması mümkündür. Rezervasyon işlemleri ve uçuşa ait tüm bilgiler de Biletall.com'dan yapılmaktadır. Dünyanın çok sayıda yerine uçuş yapılmaktadır.

 Interjet Airlines Bilet Al

Interjet Airlines ile dünyanın her yeri artık yakın. Bilet satın alma işlemleri Biletall.com'dan daha uygun fiyatlı olarak yapılmaktadır. Bilet alım işlemleri ve prosedürleri uçuş yapılacak bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Interjet  Bilet İptal/İade Prosedürü

Interjet Airlines iptal, iade ve değişiklik hakkı için uçuşlardan 1 saat öncesine kadar hak tanımaktadır. Bu nedenle uçulan yere göre kullanılmamış olan her bilet için belirli bir ücret farkıyla biletler yanmadan işlemler kolaylıkla yapılmaktadır. Interjet Airlines, yolcuların güvenliği ve konforu konusunda memnuniyet temelli olarak çalışmaktadır.

Interjet  Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Interjet Airlines Business ya da normal biletler için koltuk özelliklerinde bir değişiklik yapılmamaktadır. Koltuk genişlikleri uçakların boyutlarına, yeniliklerine ve özelliklerine göre 15 ile 30 inç arasında değişiklik göstermektedir. Tüm yolcular için mesafeler aynıdır.

 Bebek ve Çocuk Yolcular

Bebek ya da çocuklar için seyahat engeli bulunmamaktadır. Bebeğin yaşını kanıtlayan doğum belgesi ile iki yaşından küçük çocuklar velilerinin kucağında seyahat edebilmektedir. Bunun yanı sıra, velisiz seyahat durumunda bulunan çocuklar için farklı bir özellik sunmaktadır. İki yaşından her çocuk biletli olmak zorundadır. Küçük çocuklar ebeveynlerinin yazılı izinleri dahilinde uçuşlara katılabilir. 12 yaşından küçük çocuklar da farlı amaçlarla izin belgeleriyle kolaylıkla seyahatlerden yararlanmaktadır.

 Hamile Yolcular

Interjet ekibi ve ailesi genişlik ve konforu bir arada sağlıyor. Hamile yolcuların 7. ayı geçmemesi itibariyle daha küçük olarak belgeli ya da doktor onaylı bir şekilde belgeli olmalıdır. Seyahatler bu açıdan sağlık ve güvenlik anlamında önem arz etmektedir. Hamile yolcuların konforu ve güvenliği için en iyi hizmeti sağlamaktadırlar. Koltuk arası mesafelerin bu alanda önemli olmasının yanı sıra, rahat kıyafet seçimi gibi kişisel unsurlar da önemli bir etken olarak değerlendirilmektedir.

Hasta ve Engelli Yolcular

Hasta ya da engelli olan tüm yolcular da uçuştan en iyi şekilde yararlanması için hizmet sağlanmaktadır. Uçuş süresince ya da önceden belirtildiği takdirde tüm hizmetler engelli, yaşlı ya da hasta kişiler için sağlanmaktadır. Ayrıca Check-in ya da hava yolu içerisinde bulunan tüm hizmetler de ek olarak Interjet Airlines olarak kolaylıkla ve konforlu bir şekilde sağlanmaktadır.

 Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanlar için de konforlu bir yolculuk sağlamayı hedefleyen Interjet Airlines, yolcu memnuniyeti için her alanda hizmetini sağlamaktadır. Evcil hayvanların aşılanmış ve belgeli olarak dünyanın her yerine sahipleriyle birlikte seyahat edebildikleri görülmektedir. Interjet Airlines, küçük ya da yavru kedi, köpek ya da hamster gibi hayvanların yolcuların koltuklarının yanında ya da altında seyahat etmesine izin vermektedir. En konforlu ve değerli canları yanından ayırmak istemeyen kişiler için en ideal uçuş yolu olarak tercih edilmektedir. Evcil hayvan belgeleri ve yapılan sağlık kontrolleri değerlendirilerek belirli kurallar çerçevesinde değerlendirilmelidir. En çok tercih edilen firma olması bu açıdan da oldukça önemli olarak değerlendirilmektedir.

 Seyahat Sigortası

Seyahat sigortaları hava yollarının tüm şirketlerine göre farklılık göstermektedir. Seyahat sigortası tüm uçuşların güvenliği ve yolcuların en iyi şekilde her hizmetten faydalanması için oldukça önemlidir. Uçuşa katılan her yolcu aldığı bileti kiralamış olarak kabul edilir ve sorumluluk seyahat sigortası tarafından karşılanmaktadır. Güvenlik, sağlık ve diğer tüm hizmetler dahilinde seyahat sigortası sorumluluğu üstlenerek her şey için kabul edilmiş şartları da beraberinde getirmektedir.

Interjet  Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Interjet  kaç yılında kuruldu?

  2005 yılında kurulmuştur.
 • Interjet  firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Toluca şehrindedir.
 • Interjet  IATA kodu nedir?

  4O uluslar arası IATA kodudur.
 • Interjet  çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +1 800 322 50 50

Interjet  Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (54)
İyi (35)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%61
%39
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
89 Değerlendirme
G*** Ş***
28 Ekim Pazartesi
geçen il defa denedim bu firmayı beğendim
P*** Y***
26 Mart Salı
sağlıklı seçeneklerin olması çok güzel
2
2
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Interjet  sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Interjet  Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 15.07.2020 03:17:11 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=69158
/ True
69158