1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Mineralnye Vody Uçak Bileti

Mineralnye Vody Para Birimi
Rus Rublesi (RUB)
Mineralnye Vody Zaman Dilimi
GMT +3
Mineralnye Vody Şehri En İyileri
Tarihi Dokular, Gora Zmeyka, Böfstrogonof
Mineralnye Vody Hava Durumu (2 Haziran) 26°C Açık
Mineralnye Vody Hava Durumu (3 Haziran) 23°C Sağanak Yağmur

En Ucuz Mineralnye Vody Varışlı Uçak Seferleri

Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Mineralnye Vody Kalkışlı Uçak Seferleri

Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Mineralnye Vody Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Mineralnye Vody Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Mineralnye Vody Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
RU
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Rusça
Toplu Taşıma Fiyatı
50 RUB
Yemek Fiyatı
500 RUB
Alkolsüz İçecek Fiyatı
50 RUB

Mineralnye Vody’a Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Ocak
En Ucuz Gün
Çarşamba
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Temmuz

Mineralnye Vody, soğuk bir iklime sahip olduğundan dolayı bu şehre gerçekleştirilecek olan turistik ziyaretlerin daha ziyade yaz aylarında yapılması uygundur. Ancak buna karşın yaz aylarında zaman zaman çok pahalı bilet fiyatları ile karşılaşılması da söz konusu olabilir. Dolayısıyla ucuz Mineralnye Vody uçak bileti bulmak isteyen gezginler daha ziyade kış ve sonbahar aylarını tercih etmeliler. Şehre uçuşlar da her gün gerçekleştirilmiyor. Bundan ötürü hangi gün seyahat edecekleri hususunda asıl önemli olan nokta hangi gün seferlerin mevcut olduğudur.

Mineralnye Vody Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Mineralnye Vody Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için Mineralnye Vody uçak bileti satın almış olan yolcuların tercih edebileceği birden fazla seçenek vardır.

Taksi
Havalimanı terminal binasının hemen dışında yer alan taksi duraklarından temin edilecek taksi ile şehir merkezine ulaşım son derece kolay olacaktır. Buna ek olarak şehri merkezi ile havalimanı arasındaki mesafe son derece kısa olduğundan dolayı da ücret pek fazla tutmayacaktır.
Araç Kiralama
Havalimanında yer alan araç kiralama bürolarından yararlanmak suretiyle gezginler şehir merkezine hem rahat hem de kolay ulaşım sağlayabilirler. Buna ek olarak şehir merkezi ile havalimanı arasında ulaşım sağlamak isteyen gezginler bazı hava yolu firmalarının özel kampanyalarından da araç kiralarken istifade edebilirler.

Mineralnye Vody Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Döviz Bürosu
Kafe
ATM
Büfe
Araç Kiralama

Mineralnye Vody Havalimanı, şehir merkezine son derece yakın olan hava meydanlarından bir tanesi olarak tanınıyor. İşte bu havalimanında sadece iki kilometrelik bir mesafenin kat edilmesi neticesinde şehir merkezine ulaşılması mümkün.

Şüphesiz ki bu durumda yürünerek de merkeze ulaşılabilir ancak son derece ucuz fiyatlardan dolayı buna gerek dahi yok. Buna ek olarak havalimanında çok geniş imkanlar olduğunu söylemek de pek mümkün değil.

Zira Mineralnye Vody Havalimanı aşırı işlek ya da çok geniş bir alana sahip değil. Hal böyle olunca da sadece yolcuların birkaç temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir alan yeterli görülmüş. Elbette bunun yanında yolculara yönelik araç kiralama ve döviz bozdurma büroları gibi imkanlar da tanınmış. Şehir merkezi ile havalimanı arasında ulaşımın sağlanması ise yalnızca on dakika sürmekte. Ne de olsa aralarındaki mesafe son derece yakın. Dolayısıyla Mineralnye Vody uçak bileti almış olan gezginler fazla zorlanmadan ulaşım sağlayabilecekler.

Mineralnye Vody’a Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Mineralnye Vody uçak bileti ile bölgeye gelmek için birçok sebep bulunuyor. Bu şehir ciddi manada yüksek bir tarihi potansiyele sahip. Ne de olsa Sovyetler Birliği döneminden kalma pek çok eser ve yapı burada yer alıyor. Şüphesiz ki bu yapılar arasında sadece korunmayı başaranlar ayakta kalmış. Ancak yine de ayakta kalanlar dahi keşfedilmeye değer.
 2. Sokaklar gerçekten çok temiz. Şüphesiz ki bu durumun ardında yatan sebeplerden bir tanesi vatandaşların kabuklu kuruyemişler ve buna benzer bir kültürünün fazla olmamasından kaynaklanıyor. Ancak yine de şehirlerini çok iyi muhafaza etmeyi başarmışlar.
 3. Şehir, Sovyetler döneminden kalma pek çok yerde olduğu gibi son derece uygun fiyatlı: Elbette bölgede kullanılan para biriminin Türk Lirası'na göre çok daha düşük bir değere sahip olması da bu durumun sebepleri arasında yer alıyor. Ancak şehirde bilhassa ulaşım ciddi manada ucuz.
 4. Bu şehre ulaşmak da son derece kolay. Gerçekten sadece tek bir uçuş ile aktarmasız olarak İstanbul üzerinden ulaşmak son derece kolay. Buna ek olarak şehir içi ulaşım da oldukça ucuz. Bunda yakıt fiyatlarının ucuz olması da etkin rol oynuyor.
 5. Şehide gerçekten çok başarılı bir şekilde korunmuş bir doğa yer alıyor. Hal böyle olunca sanki her daim bir yeşil alanın içerisinde yürünüyormuş izlenimi ortaya çıkıyor. Gerçekten şehirden uzaklara bakıldığında dahi bu mükemmellik bariz şekilde göze çarpıyor.

Mineralnye Vody Hakkında

Mineralnye Vody, Rusya sınırları içerisinde yer alan bir şehir. Bu şehrin kendi sınırları içerisinde çok sayıda tarihi ve turistik yer alıyor. Ancak buraya sadece tarihi ve turistik amaç ile gelenler için, şehrin çevresinde de çok sayıda turistik mekan bulunuyor ve bilhassa burasının yerlileri tarafından sadece şehir sınırları ile turistlerin kendilerini kısıtlamaması tavsiye ediliyor. Türkiye'den ise bu şehre hemen her gün karşılıklı uçak seferleri mevcut.

Üstelik bu seferlerin büyük bir kısmı low cost olarak adlandırılan firmalar tarafından icra edildiği için son derece ucuz fiyatlar ile de buraya ulaşmak son derece kolay. Şüphesiz ki bu durum şehri normalde olduğundan çok daha cazip kılıyor. Öte yandan şehrin son derece güvenli olduğunu da belirtmekte yarar var.

Fakat buna rağmen dolandırıcılık ve kapkaç olaylarına karşı da dikkatli olunması lazım geliyor. Elbette bu gibi suç oranları pek çok ülkeye göre daha düşük. Her ne olursa olsun en çok dikkat edilmesi gereken şey ise taksiler. Zira taksiciler zaman zaman turist olduklarını anladıkları kimselerden normalden daha fazla ücret talep edebiliyor. Bu durum da tedbirli olunmasını ve gerekirse ücret sorulduktan sonra taksi kullanılmasını gerekli kılıyor.

Mineralnye Vody Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Mineralnye Vody, çok geniş bir şehir olmadığından metro ve benzeri gelişmiş ulaşım araçları da mevcut değildir. Hal böyle olunca da bu şehirdeki ulaşım seçenekleri sınırlıdır. En sık tercih edilenlerden bir tanesi ise otobüslerdir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Mineralnye Vody şehrinde ulaşım sağlamak için tercih edilebilecek yöntemlerden diğerleri ise taksilerdir. Ancak önceden pazarlık yapılması büyük önem arz eder. Ne de olsa dolandırıcılık ve benzeri olaylar ile karşılaşmayı hiçbir gezgin istemez. Buna ek olarak havalimanı ya da şehirdeki diğer noktalardan kiralanmış olan araçlar ile de ulaşım sağlamak mümkün olabilecektir.

Mineralnye Vody Vize Şartları

Rusya Vize İstiyor mu?
Evet
Rusya Vize Süresi
30 Gün
Rusya Vize Ücreti
280 USD
Rusya Vize Detayları
Vize başvurunuzun gerçekleşmesi için pasaportunuzda 2 adet boş sayfanın bulunması gerekmektedir. Konsolosluk yırtık, deforme ve tahriş olmuş pasaportlarla yapılan başvuruları kabul etmemektedir.

Mineralnye Vody’da Gezilecek Yerler

Gora Zmeyka
Fire of Eternal Glory
Cathedral of the Holy Virgin
Resort Park
Gora Zmeyka

Mineralnye Vody şehrinin harika doğasını en güzel yansıtan parçalardan bir tanesi de işte tam olarak burasıdır. Bu dağın sadece uzaktan görünüşü bile tabiri caizse bir ömre bedeldir. Buna ek olarak dağ ve çevresinde yapılacak doğa yürüyüşleri de unutulmaz hatıralar biriktirilmesine yardımcı olacaktır.

Fire of Eternal Glory

Burası da şehrin simge yapıları arasında yer alan bir anıttır. Buna ek olarak her ne kadar dünya çapında bir ünü olmasa da hiçbir Mineralnye Vody ziyareti burası görülmeden tamamlanmış sayılmaz.

Cathedral of the Holy Virgin

Şehirde hem fotoğrafını çekmek hem de fotoğraf çekilmek için en uygun yerlerden bir tanesi de işte burasıdır. Gerçekten çok güzel bir renk uyumunu ve inanılmaz bir mimariyi bir araya getiren bu yapı, şehirdeki en güzel turistik mekanlar arasında da başı çeker.

Resort Park

Tüm şehri hem yapılanması hem de doğası ile birlikte görmek isteyenler için burası çok uygun bir seçim olacaktır. Tüm Mineralnye Vody ayaklarının altında olmak isteyenler burada yer alan tepeden şehri izleyebilirler.

Mineralnye Vody’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Böfstrogonof
Borş Çorbası
Piroşki Blini
Rusya Ziyaretlerinin En Güzel Yanlarından: Böfstrogonof

Et yemekleri arasında en yaygın olarak tanınanı bu yemektir. Esas olarak beef stroganoff adıyla bilinen yemeğe çok benzer. Etlerin fazla kalın olmayacak şekilde küçük küçük kesilmesi ile hazırlanan bu yemek son derece lezzetli olduğu kadar aynı zamanda pek tabii doyurucudur. Mineralnye Vody uçak bileti almış olan gezginlerin bu lezzeti denemesi muhakkak tavsiye edilir.

Dünyaca Ünlü Bir Çorba: Borş Çorbası

Rusların en çok bilinen yemeği olarak borş çorbasını ifade etmek mümkündür. Gerçekten bu çorba tüm dünyaca tanınır ve hayli sevilir. Bu çorba ağırlıklı olarak et ya da tavuk suyu ile hazırlanır. Buna ek olarak kırmızı rengi de göze son derece hitap eder. Bu kırmızı rengin kaynağı ise pancardır.

Poğaçanın Biraz Daha Farklısı: Piroşki

Piroşki adlı yemeği bir nevi Rus poğaçası olarak tanımlamak kabildir. Ne de olsa Ruslar hamur işleri konusunda son derce beceriklidir ve mutfaklarında hamur işlerine çok büyük önem verirler. Bu yemek ağırlıklı olarak kırmızı etten hazırlanır. Ayrıca sadece parça et değil, kıyma ile hazırlanması da mümkündür.

Bir Farklı Krep: Blini

Bu yemeği de Rus usulü krep olarak tanımlamak mümkündür. Ancak sıradan bir krepten farkları da vardır. Örnek vermek icap ederse bu yemekte bir miktar karbonat ve maya kullanılır. Bu sayede krepin daha kabarık olması sağlanır.

Konaklama İçin Mineralnye Vody Otel Seçenekleri

Ucuz Mineralnye Vody uçak bileti ile yolculuk yapmış olan gezginlerin tercih etmesi mümkün olan çok sayıda seçenek mevcuttur.

Hotel Kavkaz
Gezginlerin bu tesisi tercih etmesinin ardında yatan en önemli sebeplerden bir tanesi merkezi konumu. Aynı zamanda bu tesis temizlik yönünden de son derece takdir edilen bir konuma sahip. En nihayetinde tesisin personelinin tutum ve davranışları da son derece beğenilmiş.
Prospekt Karla Marksa, 53, Mineralnye Vody, Stavropolskiy kray, Rusya
City & Business Hotel
Merkezde konaklamak isteyenler için bir diğer seçenek ise bu tesis. Lokantası son derece takdir edilmiş olan bu otel, pek çok rezervasyon sitesinde yer alan bağımsız yorumlarda çok yüksek puan almayı başarmış.
Prospekt 22 Parts"Yezda, 3, Mineralnye Vody, Stavropolskiy kray, Rusya
Telefon: Euro Hotel
Bu otel de nispeten düşük bütçeli gezginlere hitap ediyor. Aynı zamanda konumu ile de gezginlerin daha kolay ulaşım sağlamasına yardımcı oluyor. Bununla birlikte konuklar otelin temizliğini pek çok açıdan yeterli bulmuşlar.
Ulitsa Moskovskaya, 12 А, Mineralnye Vody, Stavropolskiy kray, Rusya

Mineralnye Vody Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Mineralnye Vody 841,90 TL 2 Saat 10 Dakika
Kayseri - Mineralnye Vody 1.135,65 TL 7 Saat 30 Dakika
Antalya - Mineralnye Vody 1.164,90 TL 12 Saat 20 Dakika
İzmir - Mineralnye Vody 1.186,90 TL 13 Saat 10 Dakika
Malatya - Mineralnye Vody 1.205,73 TL 12 Saat 5 Dakika
Cidde - Mineralnye Vody 2.136,90 TL 16 Saat 5 Dakika

Mineralnye Vody Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Mineralnye Vody uçuşu olan firmalar hangileridir?
  Azerbaijan Airlines, Pegasus, Ural Airlines, Utaır Avıatıon Jsc.
 • Mineralnye Vody yurt dışı uçak bileti ne kadar?
  Mineralnye Vody varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Mineralnye Vody olup, bilet fiyatı 841,90 TL'dir.
 • Mineralnye Vody şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?
  Yılın en uygun zamanı Ocak ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Mineralnye Vody ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Seyahat İzin Belgesi Nasıl Alınır?
Seyahat İzin Belgesi Nasıl Alınır?
30 Mart 2020
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, ülkemizde de görülmeye başlandığında beri hem devlet tarafından hem de bireysel olarak birçok önlem hayata geçirildi. Virüsün yayılım hızını yavaşlatmak ve
Afyonkarahisar'da Gezilecek Yerler, Afyonkarahisar'da Nereye Gidilir?
Afyonkarahisar'da Gezilecek Yerler, Afyonkarahisar'da Nereye Gidilir?
04 Eylül 2019
Türkiye’nin Batı Anadolu ve İç Anadolu Bölgeleri’ni birleştiren Afyon, ülkemizin Termal Başkenti ve kaymağın ana vatanı olmak dışında birçok şey vaat ediyor. Afyon’da görülecek yer çok fazla! Afyon’d
Kayseri'de Ne Yenir? Nerede Yenir? Yöresel Lezzetler
Kayseri'de Ne Yenir? Nerede Yenir? Yöresel Lezzetler
24 Ağustos 2019
Kayseri’ye ilk kez gelen ziyaretçilerin en çok sorduğu “Kayseri’de ne yenir? Kayseri’de yemek nerede yenir? Kayseri’de ne nerde yenir? Kayseri’nin meşhur yemekleri” gibi sorular için Kayseri’nin en ço
Adana Gezilecek Yerler, Adana da Nereye Gidilir?
Adana Gezilecek Yerler, Adana da Nereye Gidilir?
19 Temmuz 2019
Birçoğumuzun kebabın memleketi olarak bildiği Adana bundan çok daha fazlası aslında. Ülkemizin Güney kesiminde yer alan Adana’ya gitmeden önce, “Adana gezilecek yerler” diye bir araştırmakta fayda var

Mineralnye Vody Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (60)
İyi (31)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%66
%34
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
91 Değerlendirme
Ç*** T***
22 Ekim Pazartesi
Beğenerek gittiğim biryer, biz çok keyif aldık. Sevgilim çok mutlu oldu.
R*** T*** T***
15 Ağustos Çarşamba
Sevgilim ile gezmek için gitmiştik gerçekten çok güzeldi biz çok keyif aldık gezip dolşırken teşekkürler herşey için
E*** E*** Ö***
18 Haziran Pazartesi
Minsk sevgiliime teklif edeceğim bir şehir özellikle burayı seçtim.
S*** A***
21 Temmuz Cumartesi
Haftaya buraya 3 arkadaş kamp yapmaya gideceğiz
O*** D***
2 Haziran Cumartesi
Gerçekten anlatılamayacak kadar güzel biryer.
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Mineralnye Vody Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 2.06.2020 02:35:28 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Mineralnye Vody, (MRV)
MRV
RU

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=74699
/ True
74699