1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
San Diego

San Diego Uçak Bileti

San Diego Para Birimi
ABD Doları (USD)
San Diego Zaman Dilimi
GMT -7
San Diego Şehri En İyileri
America's Finest City, Tema Parkı, Pancake
San Diego Hava Durumu (25 Mayıs) 26°C Güneşli
San Diego Hava Durumu (26 Mayıs) 28°C Güneşli

En Ucuz San Diego Varışlı Uçak Seferleri

New York - San Diego
Delta Air Lines
04 Haz 2020
İstanbul - San Diego
United Airlines
08 Haz 2020
İzmir - San Diego
Deutsche Lufthansa
01 Haz 2020
Konya - San Diego
Türk Hava Yolları
06 Haz 2020
Gaziantep - San Diego
Türk Hava Yolları
25 May 2020
Kayseri - San Diego
Türk Hava Yolları
15 Haz 2020
Jakarta - San Diego
Delta Air Lines
16 Haz 2020
Antalya - San Diego
Türk Hava Yolları
15 Haz 2020
Doha - San Diego
Qatar Airways
13 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz San Diego Kalkışlı Uçak Seferleri

San Diego - İstanbul
Alaska Airlines
14 Haz 2020
San Diego - Londra
American Airlines
22 Haz 2020
San Diego - Ankara
Alaska Airlines
22 Haz 2020
San Diego - İzmir
Alaska Airlines
19 Haz 2020
San Diego - Antalya
United Airlines
09 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

San Diego Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

San Diego Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

San Diego Şehri İçin Faydalı Bilgiler

San Diego Havaalanları
Ülke Kodu
US
Priz Voltajı ve Tipi
120v
Resmi Dil
İngilizce
Toplu Taşıma Fiyatı
2,25 USD
Yemek Fiyatı
14 USD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
5 USD

San Diego’ya Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Yaz
En Ucuz Ay
Haziran
En Ucuz Gün
Cuma
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Temmuz

Tropikal iklime sahip olan San Diego sezonu yaz aylarında açılmaktadır. Yaz aylarında bilet almak oldukça uygun fiyatlara denk gelmektedir. Haziran aylarında alınacak olan biletler, diğer aylara göre daha ucuz bir fiyata denk gelecektir. San Diego İstanbul arası uçakla kaç saat diye soruları aklında bulunduran yolcuların temmuz aylarında şehirde bulunması, tatillerini eğlenceli hale getirecektir.

San Diego uçak bileti fiyatları da cuma günlerinde ve Haziran aylarında indirime girmektedir. San Diego uçak biletleri almak isteyen kişilerinyaz mevsimini tercih etmesi kişinin bütçesine de, tatiline de olumlu etkiler sunacaktır. Bu yüzden binlerce turist yaz aylarında şehre ulaşım sağlamaktadır.

San Diego Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

San Diego şehir merkezine ulaşım sağlamak oldukça basittir. San Diego'ya THY firmasıyla gelen kişilerin en çok tercih ettiği ulaşım aracı taksi ve kiralık araçlardır. Ulaşım alternatiflerinin fazla olması ve mesafenin kısa olması yolcuları sevindirmekte, fazla uğraştırmamaktadır.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 2,25 USD

The Flyer adlı otobüsler, kısa süre içerisinde hava limanından şehir merkezine ulaşım sağlamaktadır. Tek yön bilet ile ulaşımı tamamlamak mümkündür. Araçlar 10 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşım sağlıyor.
Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 2,25 USD

Şehir içerisinde hizmet veren metro ve diğer otobüsler en hızlı ulaşım araçlarıdır. Şehirde trafiğin bulunmaması ulaşımı kolay hale getirmektedir.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 12 USD

Taksiler en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biridir. Taksiler yaklaşık 10 dakika içerisinde yüksek bir ücret istemeden ulaşım sağlamaktadır. Yükü fazla olan kişiler için ekstra ücret almayan taksiler ulaşımı kolay bir şekilde tamamlıyor.
Araç Kiralama
Hava limanında bulunan en iyi araç kiralama firmaları uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Her bütçeye uygun olan arabaları kendi bünyesinde bulunduran araç kiralama firmaları istenilen süre boyunca kiralama hizmetini sunmaktadır.

San Diego Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Duty Free
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama

San Diego hava limanı ile şehir merkezi arasında çok az mesafe bulunmaktadır. En çok tercih edilen ulaşım araçlarından birisi taksilerdir. Taksiler kısa süre içerisinde ulaşım sağlayıp, konforu üst düzeyde tutarak hizmet vermektedir. San Diego uçak bileti rezervasyon yaparak şehre gelen kişilerin, konforlu bir şekilde sessiz dinleme salonlarında zaman geçirmesi mümkündür. Hava limanının fazlasıyla gelişmesi, insanların yapabileceği aktiviteleri arttırmaktadır.

San Diego en ucuz uçak bileti alarak şehre gelen kişilerin yaklaşık 10 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşması mümkündür. Araç kiralayarak şehirde gezen çok sayıda turist bulunmaktadır. San Diego İstanbul uçak bileti alıp, hava limanında alışveriş yapabilen yolcular hava limanının sahip olduğu niteliklerden memnun kalmıştır. Hava limanı içerisinde bulunan çeşitli mağazalardan giyim ihtiyacı da karşılanabilmektedir.

San Diego’ya Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Şehirde bulunan ekonomik alışveriş merkezleri, turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerdir. San Diego ucuz uçak bileti alan kişilerin büyük kısmı bu merkezleri ziyaret etmektedir ve çok sayıda teknolojik ve diğer kategorilerde bulunan ürünler satışa sunulmaktadır.
 2. Şehir içi ve deniz turu yaparak, şehrin tadını çıkartan binlerce turist bulunmaktadır. San Diego uçak bileti THY firmasını tercih ederek her yıl şehre gelen turist sayısı artış gösteriyor. Şehir içi tur yaparak şehri tanımak mümkündür.
 3. San Diego Film festivalleri, turistlerin en çok sevdiği festivaller arasında bulunmaktadır. Turizmin açıldığı zamanlarda bölgelerde çeşitli festivaller düzenlenmekte ve San Diego uçak bileti Lufthansa firmasını tercih ederek şehre gelen binlerce turist festivallere katılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra San Diego Festival en sevilen festivallerden biridir.
 4. Şehir merkezinde ve diğer bölgelerinde bulunan tarihi mekanlar, San Diego kuruluşunu anlatmaktadır. San Diego uçak bileti fiyatları araştırması yapan binlerce kişi aynı zamanda bu bölgelerin araştırmasını da yapmaktadır. Tarihi mekanları sürekli hatırlamak amacıyla mükemmel fotoğraflar çekilebilmektedir.
 5. Dünya mutfağına ait olan binlerce lezzetli yemek, şehrin restoranlarında servis edilmektedir. En ucuz San Diego uçak bileti alarak şehre gelen turistler bu lezzetleri tatmadan dönüş yapmamaktadır. Yemeklerin aynı zamanda uygun fiyatlarla servis edilmesi, turistlerin yüzünü güldürmektedir.

San Diego Hakkında

En popüler tatil şehirlerinden biri olan San Diego, Amerika'nın en büyük şehirleri arasında bulunmaktadır. Amerika'nın güneyinde bulunan şehir; kültür, ekonomi, turizm açısından oldukça zengindir. San Diego uçak bileti alarak birçok kişinin bu şehri ziyaret ettiği ve tatilini mükemmel bir şekilde geçirdiği bilinmektedir. Şehrin turizm açısından gelişmiş olması turistlerin San Diego uçak bileti almasına sebebiyet vermektedir.

Amerika'nın ana deniz filosu da şehirde bulunduğundan dolayı şehrin ticaret ve turizm açısından zengin olduğu kanıtlanmıştır. Şehre tatil aylarında çok sayıda turistin gelerek, memnun kalıp tatil yaptığı bilinmektedir. San Diego uçak bileti almak için binlerce kişi rezervasyon yapmakta ve aylar öncesinde bilet arayışına girmektedir. San Diego halkı, kendi şehrini Amerika'nın en güzel şehri olarak tanıtmakta ve sürekli dile getirmektedir. Şehrin sahip olduğu sakinlik ve zenginlik; dinlenme, tatil açısından uyumluluk göstermektedir.

San Diego Nerede?

San Diego Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,25 USD
Taksi
2,40 USD/Km
Tramvay
2,25 USD
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

En popüler şehir içi ulaşım aracı otobüslerdir. Otobüsler kısa süre içerisinde ulaşım sağlamakta ve içerisinde oturacak yer kolayca bulunabilmektedir. İnsanların tıka basa binmediği otobüsler, şehrin popüler ulaşım aracı olmayı başarmıştır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Şehir içerisinde bulunan metro, tramvay ve servisler aktarmalı ulaşım araçlarıdır. Aktarmalı ulaşım araçları şehrin her bölgesine ulaştırma sağlıyor.

San Diego Vize Şartları

Amerika Birleşik Devletleri Vize İstiyor mu?
Evet
Amerika Birleşik Devletleri Vize Ücreti
160 USD
Amerika Birleşik Devletleri Vize Detayları
Genellikle TC vatandaşlarına 10 yıllık multiple olarak verilmektedir. Pasaport süresi 10 yıldan az olması vize süresini etkilememektedir.

San Diego’da Gezilecek Yerler

Balboa Parkı
La Jolla
Old Town
San Diego Hayvanat Bahçesi
Uss Midway Müzesi
Müzeler ve Parklardan Oluşan Muhteşem Atmosfer: Balboa Parkı

Müzeler ile bahçeleri bir araya getiren mükemmel yapıt, turistlerin ve halkların en çok ilgisini çeken mekandır. Parkta gün boyu zaman geçiren insanlar bulunmaktadır. Doğa parkı olarak nitelendirilen park, geniş bir alana sahiptir.

Mükemmel Kumsal Manzarasına Bakış Açısı Sunan: La Jolla

Kumsal manzarası ve okyanus kayalıklarını kendi içerisinde bulunduran La Jolla, turistlerin en çok ziyaret ettiği mekanlardan biridir. Bölgede bulunan mağazalar, restoranlar ve eğlence merkezleri zaman geçirmek açısından oldukça ideal bir yer olduğunun göstergesidir.

San Diego'nun En Eski Yerleşim Yeri: Old Town

Tarih müzesini kendi sınırları içerisinde bulunduran Old Town, şehrin en eski yerleşim yeridir. En eski tarihi yapıtlar ve şehrin eski kalıntıları bu bölgede bulunmaktadır. Tarihi açıdan fazlasıyla büyük önem taşımaktadır.

Amerika'nın En Büyük Hayvanat Bahçesi: San Diego Hayvanat Bahçesi

600 farklı türde 4000 taneye yakın hayvanın hayvanat bahçesinde bulunması, çok sayıda kişinin ziyaret etmesine sebebiyet vermektedir. Giriş ücreti bulunsa bile sıklıkla ziyaret edilen hayvanat bahçesi fazlasıyla ilgi çekicidir.

Amerika'nın En Eski Uçak Gemisini ve Askeri Yapıtlarını Sınırlarında Bulunduran: USS Midway Müzesi

Askeri tarihindeki en eski yapıtlar müze içerisinde bulunmaktadır. F-14 , F-4 gibi uçak modelleri müzede sergiye sunulmaktadır. Amerika'nın askeri yapısını ve önceden hangi tarzda uçaklar kullandığı müzeden öğrenilebilmektedir.

San Diego’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Pancake
Soslu Hamburger
Omlet
Margarita Pizza

Dünya mutfağının en önemli yemeklerini ve tatlılarını restoranlarında servis eden San Diego, Amerika'nın da en önemli yiyeceklerini servise sunmaktadır. San Diego İstanbul uçuş süresi boyunca akla düşecek yemek çeşitlerinin restoranlarda bulunduğunu söylemek gerekir. Ayrıca restoranlarda servis edilen yemekler oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Kahvaltıların En Çok Tercih Edilen Tatlısı: Pancake

Çeşitli meyveler ve şuruplarla hazırlanan tatlı; dondurmayla süslenebiliyor. En çok sevilen tatlılardan biri olan pancake, Amerika'nın birçok restoranlarında bulunuyor. San Diego halkının en çok sevdiği tatlılardan biri olduğunu da unutmamak gerekir.                            

Birçok Hamburgerden Farklı Lezzete Sahip Olan Hamburger: Soslu Hamburger

Soslu hamburger yapımında Meksika soslarının kullanılması hamburgere farklı bir lezzet katmaktadır. Barbekü ve çeşitli soslarla hazırlanan hamburger, doyurucu ve lezzetli olmasıyla bilinmektedir.

Kahvaltıların Vazgeçilmezi: Omlet

San Diego kahvaltılarında sürekli yapılan omlet, güne iyi bir yemekle başlama avantajı sağlamaktadır. Mükemmel tadıyla bilinmekte ve halkın vazgeçilmezi olarak nitelendirilmektedir.

Mozarella Peyniriyle Hazırlanan Enfes Pizza: Margarita Pizza

Dilimlenerek servis edilen pizzanın içerisinde mozarella peynirinin bulunması mükemmel bir tat oluşturmaktadır. Şehrin hemen hemen tüm restoranlarında servis edilebilen pizza, damak tadını mükemmel bir hale getirmektedir.

Meksika Mutfağının En Bilinen Yemeklerinden Biri: Burrito

Lavaş ekmeğin arasına çeşitli sebzeler ve etlerin konulmasıyla doyurucu bir yemek olan burrito, tüm restoranlarda en çok sevilen yemekler arasında bulunuyor. Sebzelerin içerisinde biberin bulunması ve acılı seçeneğine sahip olması, daha fazla tercih edilmesine sebebiyet veriyor.

Konaklama İçin San Diego Otel Seçenekleri

Sosyal hayatı kaliteli hale getirerek hizmet veren çok sayıda otel bulunmaktadır. San Diego'da bulunan otellerin birçoğu mükemmel bir manzaraya bakış açısı sunmaktadır.

Wyndham San Diego Bayside
Evcil hayvan kabul eden otel, mükemmel bir konuma sahiptir. Tüm bunların yanı sıra otelin içerisinde temiz havuz bulunmaktadır. Hijyene önem veren otel, San Diego'nun en uygun fiyatlı otellerinden biri olarak nitelendirilmektedir. Fiyatları 850 ile 1300 TL arasında değişim gösteriyor.
1355 North Harbor Drive, 92101, San Diego, ABD
Andaz San Diego
Şehir merkezine yakın olan otel, müşterilerini memnun etmek adına çok sayıda hizmet sunmaktadır. İnternet erişiminin otelin her bölgesinde olması, müşterileri teknolojiden uzaklaştırmamaktadır. Fiyatları 1050 ile 1400 TL arasında değişiyor.
600 F Street, 92101, San Diego, ABD
Sheraton San Diego Hotel & Marina
Eğlence merkezlerine yakın olan otel, insanların eğlencesine de katkı sağlamaktadır. Çeşitli restoranları kendi bünyesinde bulundurarak hizmet veren otel, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına hizmet kalitesini gün geçtikçe arttırmaktadır. Fiyatları 660 ile 1000 TL arasında değişmektedir.
1380 Harbor Island Drive, 92101, San Diego, ABD

San Diego Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - San Diego 4.138,73 TL 16 Saat 45 Dakika
İzmir - San Diego 5.112,30 TL 22 Saat 20 Dakika
Konya - San Diego 5.830,55 TL 26 Saat 45 Dakika
Gaziantep - San Diego 6.150,68 TL 22 Saat 19 Dakika
Kayseri - San Diego 6.687,19 TL 20 Saat 45 Dakika
Antalya - San Diego 8.065,40 TL 22 Saat 7 Dakika
New York - San Diego 1.069,55 TL 6 Saat 1 Dakika
Jakarta - San Diego 6.985,10 TL 38 Saat 9 Dakika

San Diego Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • San Diego uçuşu olan firmalar hangileridir?
  Alaska Airlines, American Airlines, Clickair, Delta Air Lines, Türk Hava Yolları, United Airlines.
 • San Diego yurt dışı uçak bileti ne kadar?
  San Diego varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu New York - San Diego olup, bilet fiyatı 1.069,55 TL'dir.
 • San Diego şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?
  Yılın en uygun zamanı Haziran ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek San Diego ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Kandırdım! İşte Dünyada Yapılmış En Ünlü Şakalar!
Kandırdım! İşte Dünyada Yapılmış En Ünlü Şakalar!
01 Nisan 2019
Şaka Müzesi (The Museum of Hoaxes) 1997 yılında San Diego, California'da Alex Boese tarafından, hem geçmiş hem de mevcut şakaları ve şehir efsanelerini kayıt altına almak ve üzerinde konuşmak için bir
Dünyanın En Renkli Fuarı: San Diego Comic-Con
Dünyanın En Renkli Fuarı: San Diego Comic-Con
13 Temmuz 2018
Comic-Con dünyanın en çok ses getiren çizgi roman fuarıdır. 1970 yılından beri San Diego da düzenlenen organizasyon, ilk yıl yalnızca 300 kişiyi ağırlasa da son yıllardan 150 binin üzerinde katılımc
Sonbahar Geldi: Eylülde Ziyaret Edebileceğiniz 10 Yer
Sonbahar Geldi: Eylülde Ziyaret Edebileceğiniz 10 Yer
14 Eylül 2017
Sıcak, nemli, kavurucu ve de tabiî ki de boğucu havalardan bunalanlar bayram edebilirler. Eylül kapıda… Havalar serinliyor, yağmurlar artıyor ve sonbahar bize uzaktan göz kırpıyor. Yazın istediğiniz ş
Kurban Bayramında Gidilebilecek Yurtdışı Tatil Yerleri
Kurban Bayramında Gidilebilecek Yurtdışı Tatil Yerleri
04 Ağustos 2017
Kurban Bayramı yaklaşıyor ve henüz bayram tatilinde nereye gitmek istediğinize karar vermediniz mi? Okullar açılmadan önce son bir tatil dönemi geçirmek isteyebilirsiniz. Dilerseniz ailenizle, dilerse

San Diego Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (64)
İyi (26)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%71
%29
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
90 Değerlendirme
H*** Ö***
20 Nisan Cumartesi
fiyatlarının uygun olması çok güzel
M*** S***
8 Eylül Pazar
tam anlamıyla ailecek tatil yeri
S*** Ç***
14 Ağustos Çarşamba
çok eğleneceksiniz burada
2
3
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. San Diego Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 25.05.2020 02:36:34 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
San Diego, (Tümü)
SANT
US

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=44678
/ True
44678