1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

San Juan Uçak Bileti

San Juan Para Birimi
Filipin Pesosu (PHP)
San Juan Zaman Dilimi
GMT -4
San Juan Şehri En İyileri
Liman Kenti, Old San Juan, Piraguas
San Juan Hava Durumu (6 Haziran) 21°C Açık
San Juan Hava Durumu (7 Haziran) 21°C Açık

San Juan Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

San Juan Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

San Juan Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
PH
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Filipince
Toplu Taşıma Fiyatı
1,50 PHP
Yemek Fiyatı
10 PHP
Alkolsüz İçecek Fiyatı
3 PHP

San Juan’a Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
İlkbahar
En Ucuz Ay
Mart
En Ucuz Gün
Cuma
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Nisan

San Juan'a gitmek için en uygun mevsim ilkbahar mevsimidir. Mevsimde hem uygun fiyatlı uçak bileti bulunabilir, hem de kaliteli bir tatil yapılabilir. San Juan uçakla kaç saat diye düşünen yolcuların aynı zamanda hangi günlerde ulaşım sağlaması gerektiğini de düşünmesi gerekir.

San Juan uçak biletleri mart aylarında alınmalıdır. Bunun sebebiyse mart aylarında San Juan uçak bileti fiyatları düşüşüdür. Fiyatların bu zamanlarda düşmesi, müşterilerin bütçesine olumlu bir şekilde yansımaktadır. Böylelikle turistler şehirde ekonomik açıdan problem yaşamamaktadır. Yapılacak olan tatilde fazla para harcamak istemeyen kişilerin bilet konusunda araştırma yapması ve hangi aylarda şehre geleceğini bilmesi gerekmektedir.

San Juan Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

San Juan şehir merkezine ulaşmak için çok sayıda ulaşım alternatifi bulunmaktadır. THY gibi firmalarla şehre gelen yolcular, 20 dakika içerisinde şehre ulaşabilmektedir. Şehir merkezine tek yoldan ulaşım sağlanmaktadır.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 1,50 USD

T-5 adlı otobüsler, şehir merkezine ulaşım sağlamaktadır. Aynı zamanda şehir merkezinden hava alanına seferler düzenlenmektedir. Gidiş ve dönüş sırasında aynı numaraya sahip olan otobüs hatları kullanılabilir.
Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 1,50 USD

Şehir içi ulaşım araçları metro, tramvay ve servislerden oluşmaktadır. Ulaşım araçları tek yön bilet ile ulaşımı sağlayabilmektedir. Metro istasyonları sayesinde şehrin tüm bölgelerine ulaşılabilmektedir.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 20 USD

Konforlu ve hızlı ulaşım sağlayan taksiler, yük konusunda da müşterilere yardımcı olmaktadır. Şehir merkezine ulaşım sağlarken uğranması gereken mekanlara da taksi sayesinde uğramak mümkündür.
Araç Kiralama
San Juan'da kaliteli bir ulaşım aracı aranılıyor ise hava limanında bulunan araç kiralama firmalarına başvuru yapılabilir. Her bütçeye uygun araçlar kiraya verilmektedir. Teslimatlar hava alanında yapılabilmektedir.

San Juan Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

San Juan hava limanında bulunan çeşitli hizmetler, yolcuların daha rahat bir şekilde ulaşım sağlamasını ve zaman geçirmesini sağlamaktadır. San Juan uçak bileti rezervasyon yaparak şehre gelen kişilerin trafiğe bağlı olarak ortalama 20 dakika içerisinde şehre ulaşması mümkündür.

San Juan en ucuz uçak bileti alarak şehri ziyaret eden turistlerin, alışveriş salonlarında alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabilmesi mümkündür. Alışveriş salonlarında en iyi markalar hizmet vermektedir. San Juan alışverişlerinden bu sayede faydalanmak mümkündür.

San Juan uçak bileti alıp, market ihtiyacı bulunan yolcular hava limanı içerisinde bulunan marketlerden ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. San Juan şehir merkezine ulaşım sağlamak kısa süre içerisinde tamamlandığından dolayı ulaşım problemi hiçbir şekilde yaşanmamaktadır.

San Juan’a Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Şehrin sahip olduğu konum sayesinde turistler kaliteli bir şekilde tatil yapabilmektedir. San Juan ucuz uçak bileti alarak, şehre gelen kişilerin turistik bölgelerde tatil yapabilmeleri mümkün hale getirilmiştir. Tatil esnasında yapılabilecek yüzlerce aktivite şehirde bulunmaktadır.
  2. Şehrin her bölgesini karış karış gezmek isteyen kişiler, şehir içi turlara katılabilmektedir. San Juan uçak bileti THY firmasını tercih edip, şehri tanımak isteyen kişilerin şehir içi turlara katılması; şehri daha kolay tanımalarına yardımcı olacaktır. Ayrıca turlar, şehrin kültürel özelliklerini de göstermektedir.
  3. Müzik, Çiçek, Mevsim festivalleri şehrin en önemli aktivitelerinden biridir. San Juan uçak bileti Lufthansa firmasını tercih edip, şehirde festivallere katılmak isteyen kişilerin gerekli araştırmaları yapması gerekir. Festivaller sayesinde şehirdeki sıcak ortama ulaşılabilmektedir.
  4. Tarihi mekanlar, San Juan şehrinin kuruluş dönemini anlatmaktadır. En ucuz San Juan uçak bileti alarak şehrin tarihini anlamak bu sayede mümkündür. Şehirdeki tarihi mekanlar, müzeler kültürel manada bilgi toplamaya yardımcı olmaktadır.
  5. Porto Riko'nun en güzel yemekleri, San Juan'da bulunmaktadır. San Juan uçak bileti fiyatları konusunda araştırma yapan kişilerin, San Juan mutfağı hakkında bilgi toplaması gerekir. Toplanacak bilgiler daha iyi lezzete ulaşmaya yardımcı olacaktır.

San Juan Hakkında

Porto Riko'nun başkenti olan San Juan, Atlas Okyanusu’na bakan kuzey bölgesindedir. Şehrin mükemmel bir konuma sahip olduğunun kanıtı, Karayip Adaları’nın en önemli yerinde bulunmasıdır. Ayrıca şehir, Porto Riko'nun en büyük şehri olarak nitelendirilmektedir. San Juan uçak bileti alarak mükemmel bir tatil yapabilmek mümkündür.

San Juan uçak bileti alırken, yolcuların dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlardan bir tanesi uçağın alınacağı mevsim ve gündür. Biletin önceden rezervasyon yapılması daha uygun fiyatlarla uçuş sağlayacaktır.

Şehrin turizm, ekonomi, alışveriş ve ticaret konusundaki gelişimleri tüm dünyanın duymasına sebebiyet vermektedir. Turizm açısından gelişmiş olması, turistlerin San Juan uçak bileti almasına sebebiyet vermektedir. Tropikal iklime sahip olan San Juan, gemilerle ticaret yapmaktadır. Gemilerin limana sürekli gelmesi ve ihracatın yapılması, şehrin ticaret konusundaki gelişimini ön plana çıkarmaktadır.

San Juan Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
1,50 USD
Taksi
1,65 USD/Km
Tramvay
1,50 USD
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

En popüler şehir içi ulaşım araçları otobüslerdir. Otobüsler, şehrin en önemli bölgelerine gitmektedir. Tek yön biletle ve diğer kartlarla hizmet veren otobüsler, diğer ulaşım araçlarında göre daha fazla kişi taşımaktadır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Metro, tramvay gibi ulaşım araçları San Juan'ın uzak bölgelerine ulaşım sağlayan alternatifler arasında bulunmaktadır. Geç saatlerde bile uzak bölgelere ulaşım sağlanmaktadır.

San Juan Vize Şartları

Filipinler Vize İstiyor mu?
Hayır
Filipinler Vizesiz Kalınabilecek Süre
30 Gün
Filipinler Vize Detayları
Eğer seyehatinizi uzatmak isterseniz göçmenlik bürolarına giderek size tanıdığı vizesiz 30 günün üzerine belirli ücret karşılığında 30 veya 59 gün vizenizi uzatabilirsiniz.

San Juan’da Gezilecek Yerler

Old San Juan
El Yunque Yağmur Ormanları
Colon Meydanı
San Cristobal Ve El Morro Kaleleri
Cortado Beach
500 Yıllık Geçmişe Sahip Olan Eski Şehir: Old San Juan

Eski şehir olarak bilinen bu bölgede çok sayıda eskiye ait sömürge evleri bulunmaktadır. 500 yıllık kalıntılar, bölgede bulunabilmektedir. Renkli evler ve renkli sokaklar, gezilerin kaliteli bir hale gelmesini sağlamaktadır.

Yemyeşil Doğasıyla Bilinen: El Yunque Yağmur Ormanları

240 ağaç ve bitki türünü kendi sınırları içerisinde bulunduran orman, gezilebilecek en iyi mekanlardan biri. Ormanın yemyeşil bir yapıya sahip olması, temiz bir atmosfere sahip olduğunun göstergesidir.

San Juan'ı Tanımak İçin En İyi Fırsat: Colon Meydanı

San Juan'ın en önemli mekanlarını kendi içerisinde bulunduran Colon Meydanı, aynı zamanda sosyalleşmek için en iyi mekanlardan biridir. Çevrede bulunan sanatsal faaliyetleri sürdüren çeşitli mekanlar hizmet vermektedir. Bu mekanlar mesai saatlerinde ziyaret edilebilir.

San Juan Tarihini Anlatan ve Mükemmel Yapıtları Gözler Önüne Seren: San Cristobal ve El Morro Kaleleri

Mükemmel bir manzaraya ve devasal yapıtlara ev sahipliği yapan kaleler, turistlerin en çok ziyaret ettiği bölgelerden biri olarak bilinmektedir. Gün boyunca zaman geçirebilecek çok sayıda mekan bulunmaktadır.

Muhteşem Deniz Manzarasına Bakış Açısı Sunan: Cortado Beach

Muhteşem deniz manzarasına sahip olan Cortado Beach, turistlerin dinlenme alanı olarak da bilinmektedir. Bölgede bulunan oteller, konaklamayı konforlu bir hale getirmektedir. Tatil yapabilmek için en uygun mekanlardan biridir.

San Juan’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Mojo İsleno
Pirinçli Puding
Mofongo
Pasteles

THY, Lufthansa, United Airlines gibi hava yolu firmalarını kullanarak, San Juan ilinin eşsiz lezzete sahip olan mutfağını yakından görebilirsiniz.

En Popüler Balık Yemeği: Mojo İsleno

Farklı bir şekilde yapılan Mojo İsleno, çeşitli baharatlarla servis edilmektedir. Balığın yapım esnasında uygulanan teknikler, lezzetin oluşmasına sebebiyet vermektedir. En popüler balık yemeği olarak nitelendirildiğini de söylemek gerekir.

San Juan'ın En Sevilen Tatlısı: Pirinçli Puding

Pudingin yapılış esnasında pirinçlerin kullanılması, ortaya mükemmel bir lezzet çıkarmaktadır. Pirinçlerin fazlasıyla yumuşak olması ve ağızda dağılması, yemeğin özellikleri arasında bulunmaktadır.

Deniz Mahsulleriyle Yapılan En İyi Yemek: Mofongo

Tavuk suyuyla yapılan et veya deniz mahsullerinin aynı tabakta bulunması, mükemmel bir görüntü oluşturmaktadır. Tavuk suyuyla yapılan bu yemek, San Juan'ın tüm restoranlarında servis edilmektedir.

Tavuk ve Sebzenin Bir Araya Gelmesini Sağlayan: Pasteles

Tavuğun farklı tekniklerle pişirilmesi ve sebzeyle servis edilmesi, mükemmel bir lezzeti olduğunun göstergesidir. Pişirilme esnasında kullanılan baharatlar, yemeğin lezzetini oluşturmaktadır. San Juan'ın en çok ilgi gören yemeklerinden biridir.

San Juan'ın En Eski Yemeklerinden Biri: Arroz Con Gandules

Pirinçle veya buğdayla yapılan yemek, San Juan'ın en eski yemeklerinden biridir. Tavuk suyuyla çok az lapa haline getirilmesi ve içerisinde zeytinyağının bulunması yemeğin tadını ön plana çıkarmaktadır.

Konaklama İçin San Juan Otel Seçenekleri

San Juan'da tatil yapmak ve uzun süre zaman geçirmek için kaliteli bir konaklama seçeneğine ihtiyaç duyulmaktadır. San Juan İstanbul uçak saatleri ne olursa olsun, 24 saat boyunca hizmet veren ot

La Concha Renaissance San Juan Resort
Plajın hemen yanında olan otel; dört yıldızlı oteller kategorisinde yer almaktadır. Havuz, SPA, spor salonu, her bölgede İnternet erişimi, çamaşır yıkama gibi hizmetleri tüm müşterilerine kusursuz bir şekilde sunmakta ve evcil hayvan kabul etmektedir.
1077 Ashford Avenue, 00907, San Juan, Portoriko
La Terraza de San Juan
Mükemmel manzaraya ve yüksekliğe sahip olan otel, San Juan'ın en kaliteli otelleri arasında yer almaktadır. Restoran, spor salonu gibi hizmetleri sunması ve eğlence merkezlerine yakın olması; otelin en büyük özelliklerinden biridir.
262 Calle del Sol, Viejo, 00901, San Juan, Portoriko<p><p>Telefon: +1(787)7222014
Hyatt House San Juan
Plaja yakın konumda olan otel, üç yıldızlı oteller arasında bulunmaktadır. Otelin sunduğu hizmetler, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Spor salonu, SPA gibi hizmetler; müşterilerin konforunu üst düzeye çıkarmaktadır. Fiyatları 950 ile 1200 TL arasında değişim göstermektedir.
615 Avenida Fernandez Juncos Distrito de Convenciones, 00907, San Juan, Portoriko

San Juan Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

  • San Juan şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?
    Yılın en uygun zamanı Mart ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek San Juan ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Bayburt’ta Gezilecek Yerler: Bayburt'ta Nereye Gidilir?
Bayburt’ta Gezilecek Yerler: Bayburt'ta Nereye Gidilir?
29 Kasım 2019
Tarihi Milattan Önce 3000’li yıllara kadar uzanan Bayburt, Türklerin Anadolu’da yerleştiği ilk yerlerdendir. Hem doğa güzellikleri hem de tarihi yapılar açısından zengin olan bu şehri gezmek istemekte
Akıllı Arama Nedir? Nasıl Kullanılır?
Akıllı Arama Nedir? Nasıl Kullanılır?
07 Ekim 2019
Biletall.com Akıllı Arama özelliğini kullanıcılarımızın hizmetine sunduk! Akıllı arama ile aradığınız otobüs biletini, uçak biletini, blog sayfalarını, seyahat firmalarını ve daha birçok sayfayı 2-3 k
Bu Yazın Nereye Gitsem Diyenlere Bir Önerimiz Var: Kaş
Bu Yazın Nereye Gitsem Diyenlere Bir Önerimiz Var: Kaş
12 Temmuz 2019
Son zamanların sosyal medya paylaşımlarını süsleyen, yazın hem yerli hem yabancı turistlerin gözdesi tatil yeri: Kaş. Kaş adeta Akdeniz’in mücevheri gibi. Doğallığı, güzelliği ve eskiden beri var oluş
Karakter Yapınıza Göre Seyahat Önerileri
Karakter Yapınıza Göre Seyahat Önerileri
18 Ocak 2016
Hemen her insan boş zamanını seyahat ederek değerlendirir. Kimisi dünyayı bir uçtan başka bir uca dolaşır, kimisi ise sabit bir noktada kalır ve içinde bulunduğu şehri ya da ülkeyi gezer. Gerçekleştir

San Juan Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (72)
İyi (17)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%81
%19
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
89 Değerlendirme
T*** G***
7 Ekim Pazartesi
Gezmek için detaylı bir gezi planı yapın
Ö*** D***
2 Mart Cumartesi
Memleketimizin kıymetini anlayın
R*** K***
4 Nisan Perşembe
en güzel tatil yeri
T*** E***
8 Ekim Salı
zamanı iyi kullanın
2
4
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. San Juan Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 6.06.2020 04:22:15 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=74699
/ True
74699